Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwne zjawisko w iPod Touch 3G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DrComet

DrComet
  • 8 postów

Napisano 14 maja 2014 - 15:22

Witam. Piszę, ponieważ pojawił się nieciekawy problem z moim iPodem. Otóż dałem go siostrze, żeby się nim trochę pobawiła. Głównie interesowała ją kamera i jej możliwości z programikiem CamWow. Po godzinie przyleciała do mnie, że się iPod wyłączył i nie chce się włączyć na nowo. Stwierdziłem, że pewnie bateria się wyczerpała czy coś. Otóż ku mojemu przerażeniu stwierdziłem, że nie reaguje ani na podłączenie do komputera, ani do ładowarki... Nie reaguje również na włączenie. Przepytałem dokładnie sprawczynię i powiedziała, że tak się stało jak za długo trzymała przycisk Power + Home... Na moje to jest chyba do odpalenia Roota, ale to się robi na wyłączonym sprzęcie. I teraz moje pytanie brzmi: Dlaczego iPod zareagował na ten skrót? Czy da się to jakoś odkręcić? Jak podłączam go do komputera, to komputer mi tam wywala info, że USB zostało podłączone, że wykryto itd, ale iTunes już go na ten przykład nie widzi... Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, to chętnie wysłucham.

#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 maja 2014 - 22:27

Przytrzymaj Home+Power prze 15sekund. A czemu zareagował, bo ta kombinacja jest to po prostu reset urządzenia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych