Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Keynote się wykrzacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xdcam

xdcam
  • 51 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 12:44

Witam, zrobiłem na iPadzie dość dużą (20MB) prezentację w programie Keynote. Niestety po zamknięciu Keynote i uruchomieniu ponownym, plik przestał się otwierać. Program zwraca komunikat "nie można otworzyć prezentacji". Przesłałem go więc na komputer stacjonarny. I tu dziwna sprawa: po podświetleniu i wciśnięciu spacji, bez problemu jest podgląd całej prezentacji. Przy próbie wczytania pliku do stacjonarnej wersji Keynota - program się zamyka, a system zwraca komunikat "Program Keynote nieoczkiwanie zakończył pracę". Próbowałem internetowe sztuczki "naprawiania" uszkodzonych plików .key poprzez zmianę rozszerzenia na zip, itp., nie przyniosło to jednak żadnych efektów. iCloud mam wyłączone. Ma ktoś może pomysł, co z tym można jeszcze zrobić?

#2 producent

producent
  • 263 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 13:00

Wejdź na iCloud.com i wrzuć ten plik do Keynote. Spróbuj otworzyć, lub wyeksportować do pdf/ppt

#3 xdcam

xdcam
  • 51 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 14:47

Załadowałem plik na iCloud na stacjonarnym przez WWW. Oczywiście plik pojawił się jako możliwy do pobrania z chmury na iPadzie. Niestety, zachowuje się identycznie jak poprzednik: nie działa. Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych