Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znikające wiadomości w Mail


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 marca 2014 - 18:18

Od jakiegoś czasu mam problem, od lat nie miałem nigdy kłopotu z Mail’em i nagle dzieją się cuda. Dostaję jakiś list, mam plakietkę, wchodzę w Mail, widzę nową wiadomość, klikam w nią i po 2-3 sekundach wiadomość nagle znika i nie ma jej nigdzie. To samo mam w iPhon’ie, iPad’zie, gdzie bym nie wszedł mając powiadomienie, że mam nową pocztę, widzę moment i znika bezpowrotnie. Ktoś się z tym spotkał? Co można z tym zrobić? Mam duży kłopot, kilka ważnych maili mi uciekło i nie wiem co z tym począć, tak się działo kilka dni temu, kilka dni był spokój i zachowywało się normalnie wszystko i dzisiaj znowu mam to samo.

#2 producent

producent
  • 263 postów

Napisano 31 marca 2014 - 18:21

1. Jaki dostawca poczty? 2. IMAP czy POP3? Masz jakieś reguły poczty ustawione ?

#3 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 marca 2014 - 18:50

Apple, w domenie me.com. Mam reguły, kolor maila tylko, nic więcej.

#4 producent

producent
  • 263 postów

Napisano 31 marca 2014 - 19:40

Załóż nowe konto pocztowe - gdziekolwiek gmail na przykład. Wyślij na nie kilka maili, zdjęcia cokolwiek. Sprawdź jak zachowuje się mail. Jeśli będzie ok to błąd jest po stronie apple me.com a wtedy szybo pisać do supportu.

#5 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 marca 2014 - 19:52

Mam 2 inne konta i zadne maild nie znikaja, tylko z me.com i to jest cyrk dla tego pytam czy ktos ma podobny problem i mozde zna rozwiazanie. Zaraz napisze do supportu, zniknelo mi kilka waznuch wiadomosci i jestem w tzw dupie, ciekawostka jak to sie dzieje.

#6 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 31 marca 2014 - 22:12

Nie jest to rozwiązanie, ale jeżeli masz konto na Gmail.com to w ustawieniach tam sobie włącz żeby Ci importowało maile ze skrzynki na me.com i robiło ich kopię - w ten sposób Ci nic nie zginie do momentu rozwiązania problemu.

#7 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwietnia 2014 - 08:45

Z Gmaila nic nie ginie, tylko me. Com zeswirowalo, choc teraz powiadomienia o postach dochodza i sa w kazdym urzadzeniu, nie rozumiem tego. Moze jakis zwiazek jest z "niechcianymi"? Sam niewiem.

#8 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 01 kwietnia 2014 - 09:08

Z Gmaila nic nie ginie, tylko me. Com zeswirowalo, choc teraz powiadomienia o postach dochodza i sa w kazdym urzadzeniu, nie rozumiem tego. Moze jakis zwiazek jest z "niechcianymi"? Sam niewiem.

przeczytaj jeszcze raz co napisałem: niech Ci gmail robi kopie konta me.com, mozna to włączyć w ustawieniach a do czasu znalezienia rozwiązania bedziesz miał kopie maili z me.com, które Ci giną.

#9 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 18 kwietnia 2014 - 10:11

Mam to samo na iCloud, Interii i Yahoo. To chyba wina programu pocztowego.

#10 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 kwietnia 2014 - 10:28

Wyłączyłem filtrowanie poczty niechcianej i problem zniknął,sprawdź. Może kolejna poprawka coś pomoże, pisałem do supportu, może wezmą pod uwagę moje spostrzeżenie. Póki co od tego czasu działa i nic nie ginie.

#11 opioom

opioom
  • 96 postów

Napisano 08 lipca 2016 - 09:26

Wyłączyłem filtrowanie poczty niechcianej i problem zniknął,sprawdź. Może kolejna poprawka coś pomoże, pisałem do supportu, może wezmą pod uwagę moje spostrzeżenie. Póki co od tego czasu działa i nic nie ginie.

A jak wytłumaczycie fakt, że np, u mnie jest skonfigurowanych 6 skrzynek w Mailu, a maile giną tylko z Yahoo. Na nieszczęście te z urzędów. Tragedia. Zrobiłem test i założyłem konto na rządowym portalu z którego ginie mi każdy mail na yahoo, (jestem w stanie zobaczyć go przez 0,5sekundy i nie ma maila) na adres gmaila i proszę bardzo...nic nie ginie. Ten sam program pocztowy Mail, te same reguły poczty niechcianej dla wszystkich skrzynek.

Szału można dostać.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych