Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BootCamp jak zmienić domyslny system?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 10 listopada 2007 - 16:45

Tak jak w temacie, czy możecie mi powiedzieć jak zmienić domyslnie uruchamiający się system? Dzisiaj zainstaloałem Windowsa by móc pograć sobie w Call of Duty 4 i domyslnym systemem na starcie jest Windows a ma być oczywiście OS X jak to zrobić i gdzie? Dzięki za pomoc.

#2 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopada 2007 - 16:48

przy odpalaniu kompa jak przytrzymasz alt (option) i wybierzesz OS X to potem w preferences - startup disc i ustawiasz co chcesz swoją drogą to było na forum:)

#3 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 10 listopada 2007 - 16:59

no tak tylko jak to kurcze ustawic :/ wiem ze trzeba to zrobić w system preferences ale jak?

#4 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 listopada 2007 - 17:04

No jak to jak, normalnie Preferencje systemowe->Dysk startowy i klikasz raz na Mac os X 10.X na nazwa dysku. I po bólu, w Windowsie też można tak zrobic w pasku start jest odpowiedni wpis.

#5 ultraboy

ultraboy
  • 13 postów

Napisano 12 listopada 2007 - 20:16

w windowsie klikasz w ikonke Boot Camp umieszczona w zasobniku systemowym (tym obok zegara, w postaci szarego kwadratu obroconego o 90 stopni), wybierasz z listy Boot Camp Control Panel, potem w zakladce Startup Disc (z reszta pierwszej, ktora sie pojawi) klikasz Macintosh HD, aby poswietlic i Ok, albo wybiersz Restart, zeby miec pewnosc, ze glupia winda zrozumiala o co Ci biega;-)

gwoli przypomnienia o dobrym zwyczaju klikania w w ikonke ludka obok auotytetu, bede wdzieczny za klikanie w niego, jezeli uznasz,ze dzieki mnie rozwiazales swoj problem i moja pomoc byla przydatna

---- Dodano 12-11-2007 o godzinie 22:22 ----
tak jeszcze, coby nabic sobie postow;-) ale fakt faktem sam nie pokojarzylem, ludek przy atorytecie pojawia sie po zalogowaniu, anonimowe przegladanie postow nie daje tej opcji




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych