Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Pro 13 Retina - stacja dokująca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz Kasperek

Mateusz Kasperek
  • 6 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 24 marca 2014 - 20:47

Nie mogę nigdzie znaleźć stacji dokującej dla nowego macbooka pro 13' retina, a właśnie zakupem tego komputera jestem zainteresowany, potrzebuję od Was porady co zrobić w takim przypadku. Chcę kupić laptopa 13 cali (może być air lub pro ) do tego monitor apple cinema display 27' i drugi monitor dell 27', najważniejsze żeby można to było w jakiś łatwy sposób podpiąć pod siebie. Oba monitory będą u mnie w biurze, a w domu będzie jeszcze jeden dell, dlatego zależy mi żeby można było stosunkowo łatwo się podłączać. W tej chwili używam laptopa dell latitude z dwiema stacjami dokującymi i przyznam, że to bardzo wygodne rozwiązanie, bo od razu po wejściu do biura wkładam komputer do stacji i mam widok na obu monitorach. Proszę podpowiedzcie mi w jaki sposób mógłbym to zrobić na sprzęcie apple? Do wydania mam około 12 000 zł ( liczę w tym macbooka pro 13, dodatkowy zasilacz, monitor apple '27, klawiaturę i magic mouse ) Liczę na Waszą pomoc :)

#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 24 marca 2014 - 21:20

Coś na thunderbolt?
The best Thunderbolt docks for your MacBook Air or MacBook Pro

#3 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 24 marca 2014 - 21:40

Klasycznych stacji dokujących Apple nie ma. Są firmy trzecie oferujące tego typu produkty ale moim zdaniem nie są warte zabawy.

Jeśli planujesz monitor Apple to będziesz miał pewnego rodzaju stację dokującą w nim.
Możesz też zainteresować się dockami Thunderbird: http://myapple.pl/ur...-na-rynku_.html

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 24 marca 2014 - 21:46

hendge docks i landingzone niedługo coś wypuszczą dla Retin, iSpot względnie szybko będzie to ogarniać w PL.

#5 Mateusz Kasperek

Mateusz Kasperek
  • 6 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 25 marca 2014 - 06:00

tak, wiem, że będę mógł się wpiąć do zasilania i ekranu przez thunderbolt'a w cinema display, ale czy tak samo będzie dało się zrobić z myszką i klawiaturą oraz drugim monitorem? Da się to jakoś podłączyć, czy będę musiał kupić do niego przejściówkę i wpinać osobno ? To już dwa kable do podłączenia każdego dnia ;)

#6 nine

nine
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2015 - 07:37

Jestem tu nowa i nie wiem czy akurat pod dobry temat się podpielam, ale potrzebuje stacji dokującej do MBA13

 

Czy moglibyście mi coś polecić?



#7 zdzich

zdzich
  • 178 postów
  • Skądjuż nie Poznań

Napisano 02 kwietnia 2015 - 08:43

tak, wiem, że będę mógł się wpiąć do zasilania i ekranu przez thunderbolt'a w cinema display, ale czy tak samo będzie dało się zrobić z myszką i klawiaturą oraz drugim monitorem? Da się to jakoś podłączyć, czy będę musiał kupić do niego przejściówkę i wpinać osobno ? To już dwa kable do podłączenia każdego dnia ;)

http://images.apple....nderbolt_2x.jpg

 

odrobina wyobrazni i juz wiesz, co gdzie mozesz podlaczyc



#8 nine

nine
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 kwietnia 2015 - 10:05

Czy dostanę na polskim rynku stację dokującą "od ręki"?

Czy ktoś z Was coś ma i może polecić?


Edytuje, bo muszę się pochwalić, że udało mi się kupić w sklepie w Polsce stację dokującą Landingzone. Póki co same pozytywy, a wygoda nie do opisania. Dołączona grafika

Wbrew pozorom, aż tak dużej zabawy nie ma, jedynie zajmuję wtyczkę do zasilacza i już wszystko działa. W praniu się okaże jak wytrzymałość, ale póki co +.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych