Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple tworzą ludzi wybitni, nie znający potrzeb zwykłych ludzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 10 października 2015 - 23:08

Pamiętam, że ludzie w temacie "Płatności w AppStore" mieli problemy z kartą od nich.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#27 kurdupel

kurdupel
  • 7 postów

Napisano 11 października 2015 - 07:13

Wiza z PKO nie obsługuje?

Moja obsługuje z Inteligo.

Rajfajzen też

Mbank też

Alior też

BZ WBK też

 

jak ktoś ma konto w kasie stefczyka to pewnie mu nie dział :)

 

Mam konto w PKO BP i płacę przez internet. Problem w tym, że nikt nie rozumie, że wybór form płatności są udogodnieniem dla klienta. To trochę tak, jakbyś poszedł do sklepu, włożył do koszyka zakupy, a przy kasie okazałoby się, że nie możesz zapłacić kartą. Myślę, że Apple powinna dać możliwość płatności na wszelkie dostępne sposoby, bo dostępna jest w wielu krajach, a w każdym preferowany jest inny sposób płatności. Nie rozumiem, dlaczego tak bardzo się upieracie?



#28 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 października 2015 - 22:32

To może uderz do Tima Cooka ze swoimi żalami. Nie da się i już, żyj z tym.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#29 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 12 października 2015 - 09:41

...Piszecie, że jak kogoś nie stać na kartę kredytową..., albo że Polska nie jest liczącym się rynkiem..., albo, że PayPal jest konkurencyjną platformą płatniczą...., lub to, że PayPal jest dla ciebie egzotyczną formą płatności, to zastanawiam się. - Czy coś Was boli, czy udajecie, że jesteście fajni. Wielka firma, potężna, znana i szanująca się marka, w której nie ukrywam zakochałem się od pierwszego użycia i nie ma możliwości płatności PayPal? Ok. Nie muszą mieć, jak chcą tak mają. Ale po raz pierwszy mam wrażenie, że zapomnieli o użytkownikach. Nie każdy ma kartę kredytową i nie każdą kartą VISA można płacić przez internet. Ktoś tu napisał, że Allegro ma PayU, ale przynajmniej tam mogę zapłacić na 30 sposobów!. A tu tylko kartą kredytową lub VISA, jeśli odblokuje się taką możliwość w banku. Według mnie to jest nie do zaakceptowania. Od takiej firmy oczekuję wygody i możliwości, a nie utrudnień...

 

 

 

Można też omijać ten pseudosklep szerokim łukiem.

Osobiście zakupiłem w nim tylko system operacyjny (10.8). Resztę oprogramowania kupuję na wolnym rynku. Tak zrobiłem z 10.6 i 10.7, które jak przestały mi być potrzebne odsprzedałem.

Co do zakupów od Apple, to rzeczywiście bez karty kredytowej jest to udręka. Ale jest to celowe zagranie "wybitnych ludzi" od marketingu.


Muzyka i Komputery
https://iro.myapple.pl


#30 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 12 października 2015 - 10:37

Ja nie wiem, co wy z tymi kartami „kredytowymi”. W życiu nie miałem karty kredytowej, a w App Store płacę normalną kartą debetową, którą dali mi w banku do najprostszego konta. Fakt, przez pierwsze parę miesięcy istnienia sklepu trzeba było mieć rzeczywiście kartę kredytową, ale to było lata temu.

 

Z PayPalem racja, mogliby to dodać. Zwłaszcza, że w USA chyba da się w ten sposób płacić. Ale z uderzaniem do Tima to raczej żarcik, przecież facet nawet nie wie, co to takiego jest Polska (zwierzę, roślina, minerał?) – ma od tego dział marketingu, który z jakiegoś powodu uznał, że wdrażać PayPala u nas nie ma sensu. Pewnie z tych samych powodów, z których Spotlight nie rozpoznaje PLN przy przeliczeniach, z programu Zdjęcia nie da się zamawiać odbitek w Polsce, Sugestie Spotlight nie działają u nas, i tak dalej, i tak dalej. Ktoś gdzieś po południu, spiesząc się na grilla, zerknął zniecierpliwiony na jakiś arkusz Excela, wygenerowany przez wielokrotnie przerabiany, cudem działający skrypt w VBA, edytowany ostatnio przez źle opłacanego pracownika tymczasowego z Mumbaju, i z tego arkusza mu wyszło, że prognozowane zyski z wdrożenia danej usługi w Polsce nie są na tyle wysokie, aby to wdrożenie uzasadnić. Możecie pisać na forum, możecie pisać do Tima, ale mam wątpliwości, czy to cokolwiek zmieni. Choć – kto wie?


PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#31 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 października 2015 - 10:51

Ale z uderzaniem do Tima to raczej żarcik,

 

No co Ty? ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych