Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Podział na partycje pod Windows


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 tomasz_22_t1

tomasz_22_t1
  • 12 posts

Posted 13 February 2014 - 19:53

Witam, Mam problem, ponieważ chciałem podzielić dysk macintosh HD wszedłem w "narzędzia dyskowe". Zaznaczyłem tam dysk i kliknąłem partycje, otworzył mi się układ partycji. Miałem jedną partycje która ogólną pojemność miała 250GB z czego wolne było 70GB. Przeciągnąłem suwakiem, wpisałem w nazwie:"dysk nowy" format MS-DOS(FAT) rozpoczął się podział wszystko przebiegło pomyślnie. Wchodzę teraz w to samo miejsce i niestety mam tylko jeden dysk macintosh HD jest napisane, że ma dalej pojemność 250GB, lecz niestety nie ma na nim wolnego miejsca, oraz dysku który stworzyłem nie ma :/ Wie ktoś jak to naprawić, żeby przywrócić ten poprzedni stan? Chciałem sobie podzielić na partycje ponieważ w asystent bootcamp wyskakiwały mi błędy. Dodam, że miałem już kiedyś na swoim macu dwa systemy. Wszystko mi śmigało okej, ale za mało miałem miejsca bo przeznaczyłem na windows 20gb. Więc usunąłem tą partycje z windowsem i pomyślałem, żeby zrobić to jeszcze raz z większą ilością miejsca na partycji. Niestety nie udało mi się tego dokonać 2 raz. Proszę o pomoc bo potrzebuje postawić windows 7, ponieważ na maca nie ma programów które potrzebuje na uczelnie.




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users