Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

adam1974m - zdecydowanie nie polecam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 blesio

blesio
  • 15 postów

Napisano 15 kwietnia 2015 - 13:54

a ja się pod tym podpisuję obiema rękoma.  Gościu mi sprzedał iPhone 5s z nieoryginalnymi akcesoriami. Oszust.


Użytkownik blesio edytował ten post 15 kwietnia 2015 - 13:54


#2 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 15 kwietnia 2015 - 14:49

Również nie polecam zakupów u niego. Kupiłem kiedyś u niego GALAXY S I9000 (stare czasy). Wszystko ładnie, zaplombowany z fakturą. 3 miesiące później dostałem wezwanie na policje, celem oddania telefonu i złożenia wyjaśnień. Jak się okazało telefon był wyłudzony na fałszywe dane osobiste i zarobkowe. Pozdrawiam 


Użytkownik SeNuke edytował ten post 15 kwietnia 2015 - 14:50

 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#3 blesio

blesio
  • 15 postów

Napisano 15 kwietnia 2015 - 14:51

To faktycznie nieciekawie, najgorsze jest to, że nie kupiłem przez allegro, nie mam żadnego rachunku więc, żadnego dowodu sprzedaży więc jestem w sinej...



#4 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 15 kwietnia 2015 - 14:56

Dlatego ja się nigdy nie godzę na zakup poza allegro. Żadnych maili , sms z nim pisanych czy nagranych rozmów nie masz (wiem ludzie się nie przygotowują na taki przekręt ale jednak może coś masz) ?


 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#5 danielek110

danielek110
  • 6 postów
  • SkądJasień

Napisano 26 listopada 2016 - 21:19

Jeżeli jest to AdamExpress z Warszawy z ul . Szwankowskiego  to tez nie polecam . Gość handluje używanymi telefonami a w aukcjach pisze że są nowe nieaktywowane  co jest totalnym kłamstwem. Akcesoria do telefonów to tanie podróbki oczywiście twierdzi że dopuszczone przez apple :lol: :lol: :lol: . Naprawdę polecam omijać dalekim łukiem . Gość dalej sprzedaje na allegro  i  oszukuje.



#6 blesio

blesio
  • 15 postów

Napisano 23 stycznia 2017 - 15:21

Udało mi się uzyskać od Pana Adama oryginalne akcesoria.  ostatnio również kupowałem u niego iphone 7 i sam w sobie telefon i akcesoria nowe, telefon po wymianie w serwisie z gwarancją 1 rok od momentu aktywacji.

Cieszę się, że nastąpiła poprawa.  Ceny konkurencyjne.



#7 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 23 stycznia 2017 - 17:28

Rozumiem, że kupiłeś telefon od gościa, który wcześniej Cię naciągnął ?  :huh:


 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#8 blesio

blesio
  • 15 postów

Napisano 23 stycznia 2017 - 17:52

Oddał to co mi się należało to czemu nie, tym bardziej, że ceny ma konkurencyjne.

#9 Ray990

Ray990
  • 3 postów

Napisano 12 października 2017 - 12:04

Cześć wszystkim!

Ja właśnie jestem w trakcie transakcji z tym sprzedawcą. Nie sprawdziłem go dobrze wcześniej, sugerowałem się tylko ocenami z Allegro i teraz mam problem. W poniedziałek późnym popołudniem kupiłem u niego na Allegro nowego iPhone'a 7, który miał być wysłany kurierem kolejnego dnia. We wtorek jednak nie dostałem żadnego potwierdzenia nadania przesyłki i wczoraj się z nim skontaktowałem, żeby to wyjaśnić. Napisał, że dzwonił do firmy kurierskiej i "jest jakaś pomyłka w adresie", a po trzech godzinach zadzwonił do mnie i powiedział, że od paczki "odkleił się list przewozowy" i z sortowni przesyłka została zawrócona do do punktu nadania. Dzisiaj ok. 10:00 miał nadać przesyłkę ponownie i dać mi znać jaka jest aktualna sytuacja, ale do tej pory żadnego odzewu. Ja również starałem się z nim skontaktować i też nic. Według mnie to wszystko ściema i przesyłka nie została nadana, gdyby było inaczej, otrzymałbym od firmy kurierskiej maila z potwierdzeniem nadania i numerem listu przewozowego. Pytałem się wczoraj sprzedawcy o list przewozowy z pierwszej próby wysyłki i stwierdził, że "jest nieaktualny i przy drugiej próbie zostanie nadany nowy". Tak więc po tym wszystkim nawet nie wiem czy oferowany przez niego telefon w ogóle istnieje, a mój największy błąd jest taki, że zapłaciłem za niego z góry.

Swojego obecnego iPhone'a kupiłem od zaufanego sprzedawcy i nie miałem żadnych problemów, a teraz chciałem zaoszczędzić parę stówek i problemy mam :/

Mam teraz pytanie do Was: Ile czasu mam mu jeszcze dać na wysyłkę? I czy w przypadku dalszego przeciągania się sprawy założyć dyskusję na Allegro, czy od razu zgłosić na policję?

Z góry dzięki za każdą odpowiedź



#10 blesio

blesio
  • 15 postów

Napisano 14 października 2017 - 17:11

Poczekaj do poniedziałku i zadzwoń. Z tego co wiem, to spoko jednak gościu. Po ostatniej akcji, i sprzedawałem mu stare i kupowałem nowe. IMHO, ok.

#11 Ray990

Ray990
  • 3 postów

Napisano 14 października 2017 - 20:33

@blesio: Temat z wysyłką już nieaktualny, wczoraj w końcu dostałem przesyłkę. Teraz jest temat taki, jak w postach powyżej. Telefon jest nowy, ale z wymiany gwarancyjnej, nie ma dołączonego żadnego dokumentu potwierdzającego wymianę, a pudełko jest prawdopodobnie z tego telefonu, który był oddany do serwisu. Oprócz tego akcesoria są wątpliwe, byłem dzisiaj w autoryzowanym sklepie Apple w celu weryfikacji iPhone'a i akcesoriów i ładowarka jest na 100% podróbką, kabel prawdopodobnie oryginalny, a co do słuchawek nie ma pewności, poradzono mi, żebym porównał jakość dźwięku z EarPodsami ze starego iPhone'a. Już po wyciągnięciu z pudełka miałem zastrzeżenia do ładowarki, wygląda tandetnie i po prostu inaczej niż oryginał. Przypuszczam, że sprzedawca kupił od kogoś iPhone'a z wymiany z pudełkiem z jego poprzednika i dołożył nowe, niekoniecznie oryginalne akcesoria, żebym się nie połapał, że coś jest nie tak i myślał, że otrzymałem nowy, kompletny zestaw sprzedażowy. 



#12 danielek110

danielek110
  • 6 postów
  • SkądJasień

Napisano 07 listopada 2017 - 08:46

Widzę że gościu nic się nie zmienił i dalej wciska kłamstwa kupującym






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych