Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brutalność ludzi;(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 22:09

http://www.dogomania...ead.php?t=97116

#2 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 06 listopada 2007 - 22:13

Tylko człowiek może być taką świnią

#3 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 22:17

Tylko człowiek może być taką świnią


malo powiedziane;( zbaila bym takiego potwora

#4 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 22:18

Najbrutalniejsze jest to , ze człowiek zabija małe foczki dla skóry , bo małe maja puchową , a swojego czasu widziałem filmiki z takich zabiegów .... zdzierają z takiej foczki skórę na żywo nie zabijając jej po czym porzucaja na śniegu .... masakra ...przes takie praktyki dużo gatunków może wyginąć, jak to było z licznymi rasami przy kolonizacji ameryki i australi ... Ciekawi mnie co czuja oprawcy ...

#5 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 22:20

lukas, co czują? kase, to są potwory, mialam dobry humor, ten link mnie dobil teraz

#6 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 06 listopada 2007 - 22:25

Proponuje jak ktos ma zyczenie na stronie jest nr konta do wplaty na pomoc dla psiaka.

#7 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 22:29

no ja wysle jutro, mam gotowke zero na koncie

#8 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 22:36

Ech, nasze człowieczeństwo przejawia się w tym jak traktujemy innych. W szczególności osoby słabsze, chore, starsze, niepełnosprawne no i oczywiście zwierzęta. Bestie nie ludzie... też aż mi sie smutno zrobiło :/

#9 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 22:41

http://biznes.interi...za-skore,732137 ostatnie zdjęcie podsumowuję wszystko ...

#10 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 06 listopada 2007 - 22:45

przepraszam za słownictwo ale za#*@!& bym takiego gościa! który to zrobił.

#11 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 listopada 2007 - 22:45

I jak tu nie zgodzić się z tymi, którzy chcą przywrócenia kary śmierci? Mi kiedyś zabili kota. Wepchnęli go żywcem do lampy ulicznej (u dołu są takie drzwiczki przez które się te lampy naprawia) i zamknęli. W zimie. Kot oczywiście nie przeżył a odpowiedzialnym za to osobom (teoretycznie) nic zrobić nie mogłem- prawie nigdy nie kończy się tak jak w owej głośnej niedawno spawie męczenia niedźwiadka w górach.

#12 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 22:46

Musze jeszcze powiedziec , że tak naprawdę to nie spodziewamy sie kto to może robić... Mieszkam na wsi i w jakims czasie zaczeły ginąć koty ... Nikt nie wiedział co się z nimi dzieję , dopóki nie zobaczyłem sąsiada co sprzedaje na targu skórki z kota , jako dobry ocieplacz na nerki ... Celem ratowania kota wygoliłem mu grzbiet , że stał sie bezwartościowy dla nieczłowieka , jakim jest mój sąsiad ...

#13 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 22:47

http://biznes.interi...za-skore,732137 ostatnie zdjęcie podsumowuję wszystko ...


zamiast sie uspokoic to dalej rycze;/ jezu, jak bym miala jakas moc, to pomoglabym tym foczkom i pieskom i innym zwierzakom

naprawde nie mam pojecia skad sie bierze taka brutalnosc na swiecie

#14 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 22:57

przepraszam za słownictwo ale za#*@!& bym takiego gościa! który to zrobił.


Rozumiem sytuację i wzburzenie, sam mam nie mniejsze, ale jednak na takie słowa nie możemy sobie pozwalać.

#15 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 06 listopada 2007 - 23:18

A co byście zrobili z gościem który przeprowadza na swojej kilkuletniej córce eksperymenty medyczne na zlecenie pewnej firmy farmaceutycznej. Uważa to za całkiem normalne nawet za chwalebne i dobre. Jak twierdzi jest lekarzem. Próbowałem grzmić na tego dewianta on jedynie się odgrażał i straszył. Najbardziej przeraziła mnie znieczulica społeczna. Prawie nikt na to nie zareagował. Tylko ja i trochę kolega. Co poniektórzy nawet doradzali w sprawach technicznych bo po to wszedł na to forum. Dziwię się też administratorowi tamtego forum, który jest też na tym forum MyApple, z cynizmem oznajmił że nie miesza się spraw moralności ze sprawami technicznymi. Zamknął wątek dopiero wtedy kiedy znalazłem tego gościa na innych forach. Przeczytajcie to dokładnie, jeśli wam się zechce i powiedźcie czy ja jestem przeczulony czy znieczulica tak daleko zagalopowała :(
http://palmtop.pl/fo...=asc&highlight=

---- Dodano 06-11-2007 o godzinie 23:26 ----
Byłem tak wkurzony że wpadło pełno literówek powtórzeń. Jak teraz to czytam to wygląda jak bym był nawiedzony. Ale do tego mnie doprowadził ten zwyrodnialec.

#16 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 listopada 2007 - 23:28

to jest nieludzkie, brak słów... w wiadomościach jakieś parę miesięcy temu podawali info o złapaniu chłopaka i jego dziewczyny, którzy przeprowadzali takie "eksperymenty" na zwierzętach i nagrywali to...

#17 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 listopada 2007 - 23:32

Straszne... :(

#18 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 23:33

chore;(

#19 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 06 listopada 2007 - 23:41

Prawda jest taka, że duża część Polaków traktuje swoje zwierzęta gorzej niż swoją komórkę. Smutna prawda... :/ I tylko stworzenie czegoś w rodzaju "zwierzęcej policji" jak jest to w USA pomogłoby zmienić ten schemat... Ku*wa, zaje*ałbym tego cwe*a, który to zrobił... Nie jestem się w stanie emocjonalnie pozbierać po tym co zobaczyłem na zdjęciu... Gdybym tylko miał już własny dom i jakąś przyzwoitą pensję to przygarnąłbym tego psiaka - mam nadzieję, że może znajdzie się tutaj ktoś kto będzie mu w stanie zapewnić dobre warunki i mnóstwo miłości oraz nie uzna go za "mniej wartościowego"... :( Bądźcie wciąż "Think Different" czy raczej "Think Right" i dajcie mu szansę jeżeli macie taką możliwość...

#20 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 06 listopada 2007 - 23:42

Aż mam ochotę powiedzieć jaka to firma farmaceutyczna ale nie chcę procesu. Firmy farmaceutyczne to mafia :( Nie na żarty. Kumpela o której wspominam w tamtych wątkach odczuła to na własnej pupie. Niedługo będzie mogła opublikować pogróżki tych firm w stosunku do niej. Na razie zabezpiecza się prawnie. Pamiętacie z 2 lata temu w TVN informacje o tym że przeprowadza się niebezpieczne eksperymenty medyczne bez zgody i wiedzy pacjentów. Ci bezczelni lekarze śmieli do kamery mówić że wszystko jest OK i co dziennikarze chcą, jacyś nienormalni. I co nagle sprawa umarła całkowicie. Polska Akademia Medyczna im. Mengele :P

#21 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 23:43

Cóż tu dużo powiedzieć... Głupota, bezmyślność i brutalność ludzi nie zna granic... :/ Nic nie zrobimy, są ludzie i ludziska... Ja jakbym takiego złapał, zrobiłbym mu to samo co on zrobił drugiej istocie... Fakt, oko za oko, ale za takie rzeczy powinna być najsurowsza kara...

#22 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 23:45

Prawda jest taka, że duża część Polaków traktuje swoje zwierzęta gorzej niż swoją komórkę.

Smutna prawda... :/

I tylko stworzenie czegoś w rodzaju "zwierzęcej policji" jak jest to w USA pomogłoby zmienić ten schemat...

Ku*wa, zaje*ałbym tego cwe*a, który to zrobił...

Nie jestem się w stanie emocjonalnie pozbierać po tym co zobaczyłem na zdjęciu... Gdybym tylko miał już własny dom i jakąś przyzwoitą pensję to przygarnąłbym tego psiaka - mam nadzieję, że może znajdzie się tutaj ktoś kto będzie mu w stanie zapewnić dobre warunki i mnóstwo miłości oraz nie uzna go za "mniej wartościowego"... :(

Bądźcie wciąż "Think Different" czy raczej "Think Right" i dajcie mu szansę jeżeli macie taką możliwość...


wszyscy praujecie, wiec glupie 5zl to zawsze bedzie cos, moze zrobicie jakas zrzutke i wylecie psiakowi!!!
dogomania napewno podzieli kase tez na inne biedne zwierzaki

#23 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 06 listopada 2007 - 23:46

A co byście zrobili z gościem który przeprowadza na swojej kilkuletniej córce eksperymenty medyczne na zlecenie pewnej firmy farmaceutycznej.

Muszę Cię bardzo rozczarować: wszystkie leki jakie kiedykolwiek przyjmowałeś były testowane na ludziach. Środki przeznaczone dla dzieci (takie jak szczepionki) testuje się na dzieciach właśnie.
Oczywiście to jest ostatni etap badań, wcześniej są inne (m.in. na zwierzętach). Tu więcej szczegółów.

Przeczytajcie to dokładnie, jeśli wam się zechce i powiedźcie czy ja jestem przeczulony czy znieczulica tak daleko zagalopowała

Dziwnie się czyta wątek, w którym nazywasz nieznaną Ci osobę zwyrodnialcem. Tak samo nazwiesz np. moją matkę, która jako lekarz uczestniczy w badaniach najnowszych leków ratujących ludzi po przeszczepach?

#24 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 06 listopada 2007 - 23:50

Przeczytajcie to dokładnie, jeśli wam się zechce i powiedźcie czy ja jestem przeczulony czy znieczulica tak daleko zagalopowała :(


Zdaje mi się, że przeczulony jesteś*na punkcie słowa "eksperyment".

#25 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 06 listopada 2007 - 23:52

Muszę Cię bardzo rozczarować: wszystkie leki jakie kiedykolwiek przyjmowałeś były testowane na ludziach. Środki przeznaczone dla dzieci (takie jak szczepionki) testuje się na dzieciach właśnie.
Oczywiście to jest ostatni etap badań, wcześniej są inne (m.in. na zwierzętach). Tu więcej szczegółów.

Dziwnie się czyta wątek, w którym nazywasz nieznaną Ci osobę zwyrodnialcem. Tak samo nazwiesz np. moją matkę, która jako lekarz uczestniczy w badaniach najnowszych leków ratujących ludzi po przeszczepach?


Michau, ok niech sobie testują, ale niech sie nie chawalą;/ dla nas ludzi ktorzy nie maja z takimi testami nic wspolnego to poprostu jest chore, i nie mozemy tyego zrozumiec.


wiadomo ktos musi ucierpiec zeby inny mogl zyc, ale moje zdanie jest takie ze jest juztaka technika i takie srzety ze nie musza testowac tego na malych dzieciach, niech testuja na osobach pelnoletnich ktore same sie na to zgodzą




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych