Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari nie ładuje stron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 sake_

sake_
  • 36 postów

Napisano 16 września 2014 - 15:23

cmd+alt+E potem cmd+R i wszystko powinno działać

#27 f0kus

f0kus
  • 186 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 września 2014 - 16:10

Jak wyłączyłem na ipv6 i jest git w ustawieniach wifi znalazłem pomoc na innym forum Uruchamiamy Finder i przechodzimy do Programy Odnajdujemy Narzędzia a w nich Terminal Uruchamiamy Terminal: Wpisujemy komende: (networksetup -listallnetworkservices) i Enter co zweryfikuje nam czy są włączone Wi-Fi i Ethernet Następnie usuwamy obsługę IPv6 dla Wi-Fi komendą: (networksetup -setv6off Wi-Fi) i Enter, tu bedzie potrzebne nam hasło. Kolejnym krokiem usuwamy obsługę IPv6 dla Ethernet komendą: (networksetup -setv6off Ethernet) i Enter, tu również bedzie wymagane hasło. Nie pozostaje nam nic innego jak napisac w konsoli komendę: exit i zamknąc okno Terminala. Restartujemy komputer

#28 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 06 października 2014 - 20:58

mi co jakiś czas safari nie łączy z internetem a za dosłownie 5 sekund wszystko wraca do normy. wystarczy odświeżyć. pytanie tylko czemu cokolwiek takiego występuje. myślicie że sztuczka z ipv6 pomoże?

#29 augustine

augustine
  • 220 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 12 października 2014 - 11:50

Zastosowałem się do poleceń f0cus'a i na chwilę obecną Safari nie łapie lagów i płynnie otwiera strony.

#30 vinimadd

vinimadd
  • 6 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2014 - 22:21

Czy ktoś ma problem z ładowaniem zdjęć na Safari? Cały proces wygląda tak, że mogę wybrać plik i on się ładuje a po 100% się nie wyświetla, jest puste tło. To samo się dzieje jak ładuję zdjęcia na mailu makowskim (nie dzieje się to wysyłając np. ze strony gmail)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych