Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak Ikonek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 RS4

RS4
  • 211 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 12:39

Miałem zainstalowany Summer Board i Customize, bawiłem się zmiana wyglądu pulpitu teraz nie mam tych ikonek od tych dwóch programów, odinstalowanie i instalacja ponownie nic nie pomaga, mam zainstalowany Community Sources i inne instalowane programy mają ikonki, macie jakieś rozwiazanie? RS4

#2 helluk

helluk
  • 166 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 22:23

pewnie w Customize przesunoles ikony tak ze sa niewidzialne

#3 interpol_girl

interpol_girl
  • 589 postów
  • SkądWarszawa, PL // USA

Napisano 04 listopada 2007 - 22:34

Spróbuj odinstalować te programy i usunąć katalogi var/root/Library/Customize/ i var/root/Library/Summerboard/ (przez SFTP), a potem zainstaluj obydwa ponownie. Wcześniej może sprawdź czy na pewno nie ma ich na kolejnym pulpicie.

#4 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 grudnia 2007 - 18:10

tez sie bawilem customize i wylaczylem ikonke "Customize". Zostalo mi tylko w docku 5 ikonek (Phone, sms, mail, safari i contacts). Da sie jakos przywrocic ikonki (albo chociaz sama ikonke Customize) bez Restore calego systemu jak to czytalem w ktoryms podobnym temacie

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 18:49 ----
dodam ze moge wejsc na telefon przez wifi :) pewnie jest gdzies jakas lista z ukrytymi ikonami

#5 miki

miki
  • 327 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 grudnia 2007 - 19:33

reset systemu? wystarczy z poziomu installera odinstalowac customize i zainstalowac ponownie ...

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 19:36 ----
jest jeszcze mozliwosc ze ktorys z themesow zmienil ci ikonki customize i sb na inne od tych defaultowych i nie mozesz ich rozpoznac....
... ale powiedz prosze, ze to nie to :-)

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 19:38 ----
jest jeszcze mozliwosc ze ktorys z themesow zmienil ci ikonki customize i sb na inne od tych defaultowych i nie mozesz ich rozpoznac....
... ale powiedz prosze, ze to nie to :-)

#6 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 grudnia 2007 - 19:43

reset systemu? wystarczy z poziomu installera odinstalowac customize i zainstalowac ponownie ...

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 19:36 ----
jest jeszcze mozliwosc ze ktorys z themesow zmienil ci ikonki customize i sb na inne od tych defaultowych i nie mozesz ich rozpoznac....
... ale powiedz prosze, ze to nie to :-)

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 19:38 ----
jest jeszcze mozliwosc ze ktorys z themesow zmienil ci ikonki customize i sb na inne od tych defaultowych i nie mozesz ich rozpoznac....
... ale powiedz prosze, ze to nie to :-)


nie mam i nawet installera. Chcialem sobie wylaczyc wszystkie ikonki i zostawic na docku 5. I qrwa za szybko to zrobilem i wylaczylem tez Customize i zostalo mi tylko 5 ikonek (telefon, sms, safari, mail i kontakty)

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 21:12 ----
albo jak byscie chociaz wiedzieli gdzie on skladuje te inforamcje o ukrywaniu ikon. To bym sobie skopiowal od kogos "defaultowy" folder.

#7 interpol_girl

interpol_girl
  • 589 postów
  • SkądWarszawa, PL // USA

Napisano 08 grudnia 2007 - 21:43

Jeżeli jesteś na Windows, to zainstaluj iBrickr i wgraj aplikację Dock ,zrób restart, wejdź do Customize przez Dock i sobie wszystko poustawiaj.
  • ld_ven0m i areoqs lubią to

#8 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 grudnia 2007 - 22:04

Jeżeli jesteś na Windows, to zainstaluj iBrickr i wgraj aplikację Dock ,zrób restart, wejdź do Customize przez Dock i sobie wszystko poustawiaj.


zasluzony pozytyw! wielkie dzieki.

#9 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 08 grudnia 2007 - 22:30

zasluzony pozytyw! wielkie dzieki.


Nie ma tu "pozytywów!" (to nie allegro) tylko autorytety!:lol:

#10 19head08

19head08
  • 5 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 23:37

witam mam problem bawilem sie w iphonie customize i zaznaczylem jakies oczka i zniknelo mi pare ikon (polaczenia poczta ipod safari installer i custimize) co mam zrobic zeby je odzyskac pomocy!!

#11 Jacenty

Jacenty
  • 10 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 00:09

Podepnę się pod ten wątek Jestem świeżakiem jeśli chodzi o iPhone'a. Wszystko byłoby cacy gdyby nie to, że po zainstalowaniu większej ilości oprogramowania niż mieści się na jednym pulpicie - nadmiar ikon "znika". Nie mam możliwości zmiany pulpitu aby zobaczyć większą ich ilość (latałem paluchami po ekranie w te i nazad - zero reakcji). iPhone zachowuje się tak, jakby miał dokładnie tyle ikon ile mieści się na jednym ekranie. (pewnie niejasno piszę, ale może ktoś się połapie i zna rozwiązanie?) Może robię jakiś banalny błąd?

#12 19head08

19head08
  • 5 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 01:16

i mam jeszcze jedno pytanie jak wgrywac za pomoca ibrick??

#13 dudzio12

dudzio12
  • 3 postów

Napisano 19 września 2008 - 22:57

A ja mam problem ten sam. Całkowity brak ikon - nic, totalne dno!! Mam zasięg i Edge. IPhone jest z orange. Stało sie to po ponownym uruchomieniu IPhona. Wczesniej, przed ponownym uruchomieniem podmienilem plik 'JAKIS". Pomocy :(

#14 krisztof

krisztof
  • 213 postów
  • SkądOlsztyn/Warszawa

Napisano 19 września 2008 - 23:20

A ja mam problem ten sam. Całkowity brak ikon - nic, totalne dno!! Mam zasięg i Edge. IPhone jest z orange. Stało sie to po ponownym uruchomieniu IPhona. Wczesniej, przed ponownym uruchomieniem podmienilem plik 'JAKIS". Pomocy :(


o piraceniu tutaj nie piszemy!! pewnie masz złą wersję mobileinstallera, jak byłeś na tyle inteligentny to masz zrobioną kopię oryginału a jeśli wgrałeś przez podmianę to restore i żałowanie za grzechy :)

#15 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 20 września 2008 - 08:40

kolejne łamanie regulaminu zakończy sie ostem :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych