Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wybór operatora na kartę (cena/jakość usług )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arturo90

Arturo90
  • 252 postów
  • SkądSpain

Napisano 26 grudnia 2013 - 22:25

Witam, jutro wybieram się do Polski na cały miesiąc, I szukam jakiegos startera do swojego Ip5s na ten okres. Zalezy mi na jakimś dobrym pakiecie rozmów i neta. Rok temu miałem Redbull Play i za 30zl wykupiłem wszystkie pakiety na darmowe rozmowy, 1,5giga danych i darmowe smsy na miesiąc ale co mnie irytowało to problem z zasięgiem i to ze szybko bateria padała. Jakiego operatora na kartę mi polecacie ? tak żeby nie mieć problemów z zasięgiem ?

#2 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 27 grudnia 2013 - 02:00

Ja wybrałem play bo mieli na stanie kartę nano sim, nie wiem jak to wyglada u innych, chyba ze będziesz sie bawił w przecinanie ;) Co do taryf to sie nie wypowiem, gdyż uważam że telefon na kartę to największe złodziejstwo jakie istnieje :P taniej mnie wyszedł roaming ( przy moim użytkowaniu)

#3 Arturo90

Arturo90
  • 252 postów
  • SkądSpain

Napisano 27 grudnia 2013 - 10:28

biorąc pod uwagę ze będę w PL tylko miesiąc. W Polsce ogólnie operatorzy maja bardzo niskie ceny. za 10 euro możesz rozmawiać,pisać smsy i jeszcze neta masz. Wystarczy aktywować pakiety. Jakos tak 30zl rok temu wydałem plus 5zl na starter. Tylko ze bateria siadała przez zasięg w play. Miejmy nadzieje ze mój 5s będzie łapał go lepiej niż szjasung.

#4 sereksztum

sereksztum
  • 335 postów

Napisano 29 grudnia 2013 - 23:02

hmm.. mam abo orange w 5S i zasięg jest idealny, ale na kartę to bardziej polecam Plus. za 30 zł spokojnie wykupisz sobie pakiet neta z 1GB + Darmowe SMS do plusa albo i pakiecik do innych sieci. w sierpniu pamiętam jak obczajałem prepaidy to wybrałem właśnie plusa

#5 bartoszrompala

bartoszrompala
  • 1 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 stycznia 2014 - 20:42

ja mam nju mobile za 19 PLN na komórkowe i polecam

#6 Cadnin

Cadnin
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 stycznia 2014 - 21:18

uważam że telefon na kartę to największe złodziejstwo jakie istnieje


Czemu tak uwazasz ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych