Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Widget] Rozkład jazdy ZDIK Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#26 Kalari

Kalari
  • 99 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 25 października 2006 - 20:07

A moze by tak Olsztyn?? link do rozkladu : http://www.mpkolsztyn.pl/rozklad/

#27 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 października 2006 - 20:15

Powiem Ci perlazza, że trochę utknęły. Wasz rozkład jest nieco bardziej skomplikowany niż mi się wydawało, będę musiał do niego wrócić. O dla Olsztyna będzie łatwiej (logiczne relacje adres url - linia)

#28 perlazza

perlazza
  • 388 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2006 - 20:19

Dziękuje za pamieć. Kiedy można się spodziewać Poznania?

#29 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 października 2006 - 20:58

Jeśli znajdzie się jakiś Poznaniak znający JavaScript, to nawet jutro (no może nie jutro, ale szybko) ja po prostu staram się JS unikać jak mogę. Serio mówię, ktoś kto zna się*na JS (wystarczy podstawowa wiedza na temat tabic wielowymiarowych i godzinka czasu) proszę o kontakt na AIM pawelnjet lub mailem na mac(małpa)chwilami.pl

#30 Kalari

Kalari
  • 99 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 27 października 2006 - 12:07

O dla Olsztyna będzie łatwiej (logiczne relacje adres url - linia)


Wiec czy moge liczyc na pomoc?? :) bede bardzo wdzieczna :)

#31 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2006 - 12:16

http://mac.chwilami....all-mpk-olsztyn :)

#32 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 28 października 2006 - 02:43

Widget dla Poznania pojawi się w przyszły poniedziałek u mnie na stronie z Widgetami. Odpowiedni link pojawi się także na myapple.


Nie no stary, wpadaj do nania, zrzuta na piwo dla Ciebie. Bedzie wuchta wiary z myapple tej! Wypijemy na mym fytrlu, albo na haj.. Za widgeta mpk mieszkancy Pyrlandii z gory wdziecznie dziekuja!!

#33 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 października 2006 - 10:17

Nie no stary, wpadaj do nania, zrzuta na piwo dla Ciebie. Bedzie wuchta wiary z myapple tej! Wypijemy na mym fytrlu, albo na haj.. Za widgeta mpk mieszkancy Pyrlandii z gory wdziecznie dziekuja!!


Jeśli znajdzie się jakiś Poznaniak znający JavaScript, to nawet jutro (no może nie jutro, ale szybko) ja po prostu staram się JS unikać jak mogę.

Serio mówię, ktoś kto zna się*na JS (wystarczy podstawowa wiedza na temat tabic wielowymiarowych i godzinka czasu) proszę o kontakt mailem na mac(małpa)chwilami.pl


To dalej aktualne :)

#34 rads

rads
  • 77 postów
  • SkądLodz

Napisano 28 października 2006 - 11:14

No to teraz ja mam prosbe do njeta. Rozklad MPK Łódź jako widget bylby mile widziany. Zaplata w piwach :)

#35 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 października 2006 - 11:47

Pod tym postem http://mac.chwilami....all-mpk-olsztyn zbieram zamówienia. Wymagany link do rozkładów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych