Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

aktualizacja ustawien operatora - nie da sie wylaczyc 3g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 blackmx

blackmx
  • 71 postów

Napisano 14 grudnia 2013 - 14:32

Play zaktualizowal ustawienia i nie ma mozliwosci wylaczenia 3g, zamiast tej opcji jest lte, telefon sam zmienia non-stop 3g na 2g, przez co jest slaby zasieg, co wiaze sie ze slabym dzialaniem baterii. Pod *500 nie mogą nic zrobic, w punkcie play tez, ma ktos jakis pomysl jak przywrocic wlaczanie/ wylaczanie 3g

#2 michas86

michas86
  • 380 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 grudnia 2013 - 18:17

Szukanie nie boli..: http://myapple.pl/ip...te-play-11.html

#3 blackmx

blackmx
  • 71 postów

Napisano 16 grudnia 2013 - 21:14

dzięki, tylko mam taki problem Jak wpisuje komendę to wyskakuje komunikat " nazwa itunes nie jest rozpoznawana jako polecenie zewnetrzne lub wewnetrzne program wykonywalny lub plik wsadowy " konkretnie całe polecenie wygląda tak ? czy jest to ok ? C:\program files\iTunes>iTunes.exe /setPrefInt carrier-testing 1 aktualizując z shiftem, w ogóle nie znajduje pliku ipcc ( nie ma możliwosci wyboru,, w ogóle pliku nie wyświetla jako możliwego do wyboru, jest tylko rodzaj plików ipsw ) dopiero jak zaczynam wpisywac nazwe play, to mi podpowiada i moge wybrać, ale i tak wyskakuje błąd 27 Bardzo proszę o pomoc

#4 blackmx

blackmx
  • 71 postów

Napisano 17 grudnia 2013 - 16:50

Rozwiązałem problem, po prostu część plików jest w program files/itunes, a część w pliki programów/itunes, i trzeba wpisywać komendę w dobrym miejscu Jeszcze takie pytanko, ciągle wyskakuje komunikat o uaktualnieniu ustawien operatora, da się tego pozbyc ? Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych