Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Minimalna konfiguracja dla developera (sprzęt,system,telefon...)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kmk68

kmk68
  • 1 postów

Napisano 26 listopada 2013 - 12:42

Witam. Witam wstawiam posta tu bo chodzi mi TYLKO o zastosowania developerskie. Przeczytałem serię "iphone-kurs-w-5-odcinkach..." Ale. Dla mnie trochę za wysoko. Pisze programy na WPhone /takie tam... małe gierki :rolleyes:/, pisałem na Androida... Chciałbym oblookać temat iPhone, ale po pierwsze nie chcę inwestować nie wiadomo ile w PRÓBĘ relokacji oprogramowania, po drugie na WP8 też jako podstawowy hardware do testów używam HTC8S, a nie jakieś Lumie 1000+, bo program powinien chodzić na większości sprzętu a nie tylo u bogatszych użytkowników... Więc chiałem zapytać o MINIMALNĄ sensowną (wiem jak trudno zdefiniować*) konfigurację na którą zapoluję na allegro - zaczynam od końca bo w/g ważności: 1. iPhone/iPad - co najstarszego będącego w użyciu ale zachowującego zgodność z najnowszymi na rynku "5-kami" 2. Jaki system muszę mieć żeby zainstalować oprogramowanie pod to 3. Jaki sprzęt - najchętniej może któryś starszy Mac mini - musi być z i5, czy jakieś starsze modele ale z Intelem będą kompatybine? (*wymagania - próba napisania/przepisania prostej gierki z grafiką 2d - bez traumy) W zamian jeśli będzie zainteresowanie - mogę w kilku słowach streścić moje doświadczenia z Androidem (z przed roku) i WP8 aktualne jak najbardziej - jeśli nie będzie to naruszeniem celów grupy - a mogę na priva. Pozdrawiam, Kajetan




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych