Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[4S, 5, 5S] Wszystkie komendy/ polecenia Siri na iOS7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2013 - 13:22

Witam

Chciałbym przedstawić Wam filmik, który prezentuje wszystkie polecenia, które możemy wydawać Siri. Wszystko zostało podzielone na kategorie, których te komendy dotyczą.

https://www.youtube.com/watch?v=v16t7O_SWu4

Aby oglądanie powyższego odcinka odbywało się sprawnie, polecamy skorzystać z poniższego spisu treści.

Menu odcinka:
00:36 - Włączenie aplikacji
00:51 - Telefon
01:24 - FaceTime
01:37 - Wiadomości
02:08 - Kalendarz
02:50 - Przypomnienia
03:13 - Sport
03:56 - Mapy i nawigacja
04:41 - Twitter
05:06 - Facebook
05:12 - Filmy i kino
05:29 - Music
06:00 - Mail
06:25 - Pogoda
06:54 - Zegar
07:31 - Minutnik
07:50 - Kontakty
08:19 - Notatki
08:38 - Ustawienia
09:19 - Bonusik

LINK DO FILMIKU



#2 aszczeniak

aszczeniak
  • 3 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 lutego 2014 - 00:47

Witam Mam problem z iPhonem 5. Chodzi o obsługę Siri. Ustawiam w ustawieniach w kontakcie swój numer, adres mail i adres domowy. Po wejściu w szczegóły kontaktu klikam na zapisany adres i przełącza mnie do programu Mapy i pokazuje dany adres. W ustawieniach > ogólne > Siri ustawiam Moje informacje. Wybieram swój kontakt żeby Siri wiedziała kto jest właścicielem i znała wszystkie informacje. W momencie włączenia Siri proszę o podanie wskazówek dojazdu do domu: Give me directions home. Niestety dostaje informacje, ze nie zna mojego adresu, co więcej nie wie o mnie nic. I dopisek ze mogę ustawić info wybierając kontakt w ustawieniach Siri. Oczywiście mam to ustawienie zrobione, ustawiam ponownie, ponawiam prośbę w Siri i nic, powtórka komunikatu. Taka opcja jest włączona w iPhonie dziewczyny i wszystko działa. Pokazuje jak dojechać do domu, pokazuje info o kontakcie. U mnie nic. Pytanie o co chodzi. Czy cos nie hula z kontaktami u mnie, czy Siri nie działa. Co dziwne jak Siri odpowiada to wypowiada moje imię, wiec cos działa. Kontakty jakie mam włączone to kontakty Google i Facebook. Czy mam przynieść telefon do iSpota w celu sprawdzenia, może będą wiedzieli jak to ustawić, albo oddać telefon do serwisu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych