Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Numer konta w iTunes Connect


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 artur7

artur7
  • 89 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2013 - 14:17

Witam Jestem świeżym developerem iOSa. Mam pytanie : zakładałem iOS Paid App Contract. W danych konta bankowego należy podać 16-znakowy nr konta, a moj numer konta ma 26 znaków. Wczesniej trzeba podać Numer Rozliczeniowy Banku (u mnie to było 1090XXXX) - sa to cyfry numeru konta od trzeciej do dziesiątej. Numer iBAN to : PLXX 1090 XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX (bez spacji) Moje konto to regularne konto w BZWBK, walutę podałem PLN. Skoro Appstore chce 16-znakowego konta, to po prostu należy podać cyfry od jedenastej do 26-tej z numeru konta, czy moze ten numer który jest na karcie napisany (jest on zupełnie inny niż numer konta ale także ma 16 znaków) Prosze o wypowiedzi osób które sa pewne na 100% jak to powinno byc Aha - i skoro jeśli mozna wybrać PLN to wystarczy zwykle konto czy trzeba zakładać walutowe?

#2 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 23 listopada 2013 - 20:42

Formularz przyjmie tylko poprawny numer. Nie musisz się bać, że wpiszesz za krótki. Ważne żeby cyfry się zgadzały. Niestety w tym momencie nie pamiętam, które liczby dokładnie podać. Jeśli chodzi o konto to jak podałeś PLN to nie musisz zakładać konta walutowego. Walutowe to takie, które ma zdefiniowaną walutę inną niż PLN.

#3 artur7

artur7
  • 89 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 listopada 2013 - 22:39

Ktoś jeszcze mógłby to potwierdzić?

#4 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 listopada 2013 - 09:33

Bez przesady, deweloper powinien być bardziej samodzielny. Na to pytanie odpowiedź padła już kilkakrotnie w tym wątku: http://myapple.pl/dl...e-uzywanie.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych