Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Logowanie do iTaktak z iPada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jerus

Jerus
  • 58 postów
  • SkądKielce/Warszawa

Napisano 19 listopada 2013 - 19:12

Witam, Kupiłem starter Tak-Tak do iPada mini. Doładowałem sobie konto przelewem i chciałbym zalogować się do systemu iTaktak.pl żeby włączyć pakiet/ sprawdzić ilość pozostałych danych. Po wpisaniu numeru karty sim, system prosi o podanie kodu z SMS-a, który został wysłany na mój numer. Tyle, że ja nie mogę odebrać SMS-a na iPadzie. Czytałem, że akurat T-mobile wysyła alerty, które nawet na iPadzie powinny się wyświetlić, ale ja ich nie dostaję (dodam, że nie widzę swojego numeru w ustawieniach i żadne restarty itp. nie są w stanie tego zmienić). Zapytałem też w dwóch salonach, czy jest jakiś sposób na obejście tego problemu, ale nie uzyskałem żadnej informacji poza tym, że mam przełożyć kartę do telefonu (a ciekawe co ma zrobić ktoś, kto nie ma telefonu z nano-sim...). Czy znacie jakiś sposób na włączenie pakietów/ odebranie SMS-a albo alertu na iPadzie?

#2 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2013 - 09:48

A aplikacja MiBOA z AppStore? Tylko loguj się gdy nie jesteś podłączony do Wi-Fi.

#3 Jerus

Jerus
  • 58 postów
  • SkądKielce/Warszawa

Napisano 20 listopada 2013 - 10:53

W MiBOA wyskakuje komunikat "serwis nie jest dostępny dla Tak-Tak". Mogę wejść w tryb offline, ale on pokazuje dane z poprzedniego logowania.

#4 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 21 listopada 2013 - 20:11

W ogóle ten taktak to jest jakaś kpina. Kupiłem w zeszłą niedziele starter, uruchomiłem pakiet 1GB i za każdym razem zjada mi z konta a nie z pakietów. T-Mobile już to tydzień naprawia i za każdym razem doładowują mi konto straconą sumą za korzystanie z internetu. Aby sprawdzić stan konta trzeba przełożyć do telefonu, w sprawie mojego zgłoszenia też wysyłają sms na nr tel który mam w iPadzie :-) śmieszna jest ta ich polityka. Wcześniej korzystałem z orange free na kartę, było dobrze lecz drogo dlatego postanowiłem zmienić ofertę. Jak widać niekorzystnie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych