Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro - uszkodzenie jednego portu USB ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 06 listopada 2013 - 20:05

Witam, MacBook Pro 13-calowy, połowa 2010 r., 2.4 GHz Intel Core Duo, system Mavericks - właśnie przez przypadek okazało się, że mam nieczynny tylny port USB (bliżej ekranu), jestem prawie pewien, że przed aktualizacją do Mavericks'a (miałem Snow) obydwa porty działały. Do jednego podłączam-(łem) zew.HDD a do drugiego pendrive. Czy jest możliwe, że jest to kwestia softu, czy raczej gniazdo "poszło". Czytałem o podobnych problemach we wcześniejszych latach, ale ostatnio nikt się nie skarżył. Przyznam, że sytuacja jest dla mnie mocno niekomfortowa - czy mógłby ktoś poradzić co robić ? Resetowałem PRAM i SMC (mam nadzieję, że dobrze) i nic to nie dało. Co teraz ? [ATTACH=CONFIG]18121[/ATTACH] Aktualizacja: Podłączając do ww portu USB zew.HDD 1 TB (iOmega), efekt jest dziwny, pali się dioda kontrolna HDD, czuje się że dysk się kręci lecz brak jego odczytu, podłączając do niego iPhone, brak ładowania i odczytu. Natomiast bez problemu można podłączyć HTC i naładować ( synchronizacji nie próbowałem). Wierzę, że nie jestem jedyny, który ma z tym problem i że może odpowie ktoś kto sobie z tym poradził. Może ktoś z serwisu ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych