Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Warto kupić jeszcze IPhone 5?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gsdfgfsdg

Gsdfgfsdg
  • 12 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 09:21

Witam, w lutym 2014 (Za 4 miesiące) zamierzam kupić IPhone'a 5 i tutaj moje pytanie, czy po wyjściu 5C i 5S warto jeszcze go kupić? Długo będzie jeszcze wspierany przez Apple? ;)

#2 crasti13

crasti13
  • 29 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 01 listopada 2013 - 09:28

Pewnie, że warto. Sprzętowo iPhone 5 zbytnio się nie różni od 5c, a jeśli chodzi o wsparcie to popatrz na iPhone 4 - został wypuszczony w 2010 a ma jeszcze wsparcie do iOS 7.

#3 Anarchy99

Anarchy99
  • 36 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 09:49

To zależy. Jeśli zastanawiasz się między 5, a 5c, to jak najbardziej się opłaca. Identyczne wnętrzności, aktualizacje prawie na pewno tak długo, jak 5c, wygląd o niebo ładniejszy, a i cena podobna. Sprawa komplikuje się, gdy zastanawiasz się nad sprzętem innej firmy - wtedy zależy to już od ciebie i twoich wymagań.

#4 szela_512

szela_512
  • 450 postów
  • SkądChoszczno , PL

Napisano 01 listopada 2013 - 10:45

Warto , sam będę przechodził z 4S'a na właśnie 5-tke w podobnym okresie , i moim zdaniem się opłaca :) 5-tka to dobry telefon , martwi mnie tylko ta obudowa , co w swoim 4S nie mam z nią problemów .

#5 Clevland

Clevland
  • 416 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 10:56

Powiedz na jakie wsparcie liczysz? Poprawki do szwankującego ios7 wydawane są cały czas. Nawet na starszych modelach ip4 możesz sobie odpalić. Cena na iphona 5 na pewno poleci. Na razie jest problem z dostępnością iphonów 5s u operatorów. Zatem iphony 5 trzymają u nich cenę. Np. w playu cena iphona 5 jest praktycznie taka sama jak iphona 5s. Czy warto kupić ip5 ? Oczywiście- nowe modele w tym iphone 5s cierpią na choroby wieku dziecięcego. A nie ma nic bardziej wkurzającego niż oddawanie nowego telefonu do serwisu. Kupujesz sprawdzony model (nie wiem czy ostatnie wypusty czarnej wersji ip5 cierpią jeszcze na "pryszczycę") Nie wiem jakie aplikacje/ funkcje musiałbyś instalować aby odczuć różnicę pomiędzy ip5 a ip5s? Ja wykorzystuję jedną zaawansowaną aplikację, która zbiera dane od czujnika zewnętrznego, przy okazji wykorzystując czujnik w telefonie i różnicy nie widziałem. Odciski palców prześlesz do USA kiedy indziej... ;-)

#6 Amex

Amex
  • 1 711 postów
  • Płeć:
  • SkądNEW YORK

Napisano 01 listopada 2013 - 11:02

Jak najbardziej. Kupując iP 5 zamiast iP 5S zaoszczedzisz trochę ka$y a jako bonus dostajesz iOS 6.x.x na pokładzie, zamiast ohydnego iOS 7.

#7 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 01 listopada 2013 - 11:03

Warto ale wg. mnie tylko na białą wersję, bo niestety wiadomo o problemach z czarnymi obudowami, wiadomo nie dotyczy to 100% ale… jednak ryzyko jest ;-) I niestety telefon po roku używania nawet jeśli ktoś szanuje bardzo nie wygląda najlepiej.

#8 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2013 - 11:07

Następny... Po jakiego grzyba zakładasz nowy temat, skoro jest http://myapple.pl/ja...-kupic-ip5.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych