Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Air + Xcode


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 uho

uho
  • 207 postów
  • SkądŁuków, PL

Napisano 31 października 2013 - 17:45

Witam, czy ktoś z was używa Aira do programowania w Xcode ? Czy z 4 GB ramu daje się komfortowo pracować ?

#2 darecki86

darecki86
  • 65 postów

Napisano 31 października 2013 - 18:47

Ja programuję na MBP Early 2008 z 4 GB RAM i XCode chodzi płynnie, nie ma żadnego problemu. Także nowy (?) Air tym bardziej nie będzie miał problemu.

#3 Gość_oneghost_*

Gość_oneghost_*

Napisano 31 października 2013 - 20:04

Ja mam MacBook'a Air mid 2011 z i7 i 4GB ramu, bardzo sprawnie i przyjemnie się na nim pisze. Nie wiem czy chcesz pisać pod iOS, czy OS X, ja pisze pod iOS, ale jestem pewny ze do większych aplikacji pod OS X tez będzie wystarczający.

#4 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 01 listopada 2013 - 09:54

Wymogiem może okazać sie podłączenie monitora dla bardziej komfortowej pracy :) samo kodowanie powinno być płynne :)

#5 uho

uho
  • 207 postów
  • SkądŁuków, PL

Napisano 01 listopada 2013 - 11:10

dzięki o to mi chodziło

#6 Bananera

Bananera
  • 216 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 19 listopada 2013 - 13:12

4 gb ramu to nie problem jeżeli masz dysk ssd :) Obecnie w swoim MBP 13" 2011 i5 mam taką ilość pamięci i jest całkiem ok. Photoshop + Dash + xCode + Pixelmator (czasami) + Mail + Safari + Podgląd + Spotify + Git Tower + Skype + iMessage + HipChat i nic się nawet nie przytnie, chociaż po instalacji Mavericka nowe karty w Safari zaczęły mi się wolno otwierać. Daj znać jak się pracuje na Air bo mam chęć sam przeskoczyć na taki komputerek.

#7 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2013 - 16:04

Mam MBA 11" (model mid 2011, 4 GB RAM, i7) i nie mam problemów z działaniem XCode, nawet na sporych projektach. Jedyne ograniczenie to (rzecz oczywista) mały ekran, ale świadomie zrezygnowałem z większego, bo komputer ma mi służyć głównie w miejscach do których muszę go donieść na "grzbiecie", więc waga ma najwyższy priorytet.

#8 P_P

P_P
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2013 - 02:09

MBA + monitor <3 ;] Wygodna praca z monitorem + baaaaaaaaardzo duża mobilność. Czasami biorę go po prostu w rękę bo jest tak lekki i idę na spotkanie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych