Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zwrot aplikacji z Appstore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomkin

Tomkin
  • 12 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 października 2013 - 21:26

Cześć, Czy jest możliwość zwrotu aplikacji zakupionej w Appstore ale na Macu? Kliknęło mi się przypadkiem zakup aplikacji za 70 euro, która nie jest mi do niczego potrzebna :(

#2 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 25 października 2013 - 21:29

Tak - http://myapple.pl/ip...-aplikacje.html

#3 Tomkin

Tomkin
  • 12 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 października 2013 - 22:06

Tak, czytałem ten wątek, natomiast opisane są w nim zwroty przez iTunes, ja w Itunes mam tylko aplikacje zakupione na iPhona i iPada. Nie ma tam apikacji na Maca. Nie mniej jednak naprowadziło mnie to aby poszukać stare maile z Itunes z innymi zakupami, Poprzez Report Problem znalazłem dzisiejszy zakup i zgłosiłem do Apple. Dzięki za pomoc

#4 pscyku

pscyku
  • 3 postów

Napisano 05 sierpnia 2014 - 11:05

Źle zerkasz wobec tego. Przez iTunes można ubiegać się o zwrot zarówno dla iOS jak i OSX. Procedura taka sama. Link i tutorial od moderatora jak najbardziej trafny.

#5 kdʘ

kdʘ
  • 257 postów
  • SkądJarosław

Napisano 05 sierpnia 2014 - 12:03

Nie trzeba w to mieszać iTunes już od jakiegoś czasu. Wchodzimy na https://reportaproblem.apple.com, logujemy się za pomocą Apple ID, na którym kupowaliśmy felerną aplikację, szukamy jej i zgłaszamy problem.

#6 Melmanek

Melmanek
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 sierpnia 2014 - 18:50

Witam, chciałabym zwrócić grę "RollerCoaster Tycoon 4" kiedy iTunes przenosi mnie na stronę internetową Apple gdzie mam wybrać i opisać problem po wypełnieniu tego pokazuje mi się : "To submit feedback or get technical support, go to the app site." i nie ma opcji w której wybrałabym zwrot pieniędzy. Czy wie ktoś może dlaczego tak jest ? Z góry dziękuje :)

#7 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 18 sierpnia 2014 - 22:36

Witam, chciałabym zwrócić grę "RollerCoaster Tycoon 4" kiedy iTunes przenosi mnie na stronę internetową Apple gdzie mam wybrać i opisać problem po wypełnieniu tego pokazuje mi się : "To submit feedback or get technical support, go to the app site." i nie ma opcji w której wybrałabym zwrot pieniędzy. Czy wie ktoś może dlaczego tak jest ? Z góry dziękuje :)


Ta aplikacja jest teraz za free, i to jest pewnie przyczyną braku możliwości zwrotu kasy wydanej na tą aplikację.

#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 sierpnia 2014 - 14:52

A poza tym to jest dział Mac - Software, to czemu pytasz o soft od iOS?

#9 Melmanek

Melmanek
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2014 - 15:22

Zapytałam ogólnie ponieważ ze zwrotem aplikacji z Mac AppStore też jest ten sam problem. Np z grą "Amnesia: The Dark Descent", która nadal jest płatna.

#10 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 07 kwietnia 2015 - 12:31

Temat dość stary,lecz chciałbym odświeżyć go pytaniem!Jaka właściwie jest kolej rzeczy podczas procedury zwrotu.Czy wpierw muszę odinstalować app z urządzenia aby otrzymać zwrot?Z tego co ktoś mi mówił to,że nie tak dawno otrzymał zwrot a z aplikacji wciąż korzysta.Jaki jest czas na jej usunięcie?Co jeśli się jej w ogóle nie usunie?Jak to właściwie wygląda?



#11 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 kwietnia 2015 - 13:18

Jeśli się jej nie usunie to się jest oszustem :P


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#12 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 08 kwietnia 2015 - 11:43

Ja dokonywałem zwrotu programu na iPadzie. Po przejściu procedury kasa wróciła jednak nie dostałem informacji w jaki sposób pozbyć się programu. Ja swój odinstalowałem bo nie pracował mi poprawnie, stąd zwrot..


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych