Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Darmowy Pakiet iWork dla iOS - pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#26 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 31 października 2013 - 23:37

To po co są w takim razie na tym forum takie tematy jak FMA i FAP ?? Czy to nie to samo?? Jak mierzyć wszystko jedną miarą to wszystko a nie wybiórczo

Nie ma to jak tłumaczyć kradzież tym, że inni też kradną. Mylisz się przyjacielu co do FMA i FAP, nie ma tam nic nielegalnego i absolutnie nie jest potrzebne amerykańskie AppleID, nawet jeśli je mamy, a tego nie wiesz więc nie oskarżaj. Wyobraź sobie, że appki można pobierać na polskim AppleID a później zamiast gift cards do US iTunes wziąć gift cards do amazon. Poza tym te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego, jak już wspomniał Stanley prawdopodobnie pozbawiłeś przyszłego nabywcę powystawowego iPada, możliwości pobrania tego pakietu.

#27 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 31 października 2013 - 23:38

Ale teraz jak sklep będzie sprzedawał produkt z ekspozycji to będzie Klient poszkodowany bo nie będzie mógł otrzymać darmowych aplikacji. Na szczęście Apple zabezpieczyło zawartość demo na urządzeniach i w iSpot itp. Apple Premium Resellerach już nie ukradnie nikt aplikacji.

#28 Lukas_pk

Lukas_pk
  • 127 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 00:01

Nie ma to jak tłumaczyć kradzież tym, że inni też kradną. Mylisz się przyjacielu co do FMA i FAP, nie ma tam nic nielegalnego i absolutnie nie jest potrzebne amerykańskie AppleID, .

Twierdzisz że nie jest a kilkadziesiąt postów jest o tym że trzeba mieć ID by USA nawet w samej aplikacji. Co do darmowych aplikacji są dalej dostępne bo są przypisane do konta a nie do urządzenia o czym też radzę sobie poczytać i się doinformować :)

#29 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 01 listopada 2013 - 00:08

"Zenek popatrz - tam kradną, dawaj napadniemy na bank" - to jest mniej więcej poziom twojego tłumaczenia. Zrozum jedno Tobie nie przysługują darmowe aplikacje, ponieważ aby je mieć musisz spełnić dwa warunki, z których spełniłeś tylko jeden i jeszcze się tym chwalisz. I co Ty tak z tym Apple ID z USA? Sraczkę masz? Na tym forum są ludzie z różnych stron świata, niejednokrotnie z kilkoma obywatelstwami, z rodziną w stanach...

#30 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 00:18

Twierdzisz że nie jest a kilkadziesiąt postów jest o tym że trzeba mieć ID by USA nawet w samej aplikacji.

Dlatego też napisałem

a później zamiast gift cards do US iTunes wziąć gift cards do amazon.

US AppleID jest potrzebne jeśli ktoś chce z gift cards FAP i FMA doładować konto iTunes. Jeśli doładowuje się amazon nie ma takiej potrzeby więc przestań już rozprawiać na tematy, o których nie masz pojęcia.

Edit do tego co niżej:

Cytat ze strony FMA "You must have a US ITunes account to earn credits from apps and to redeem iTunes gift cards."

Jeszcze raz bo nie pojmujesz jak widzę, kredyty dodaje również na koncie PL, czasem po prostu zdarzy się aplikacja, której w polskim sklepie nie ma. Oto cała tajemnica, reszta o iTunes mam nadzieję, jest dla Ciebie zrozumiała. Ale jeśli poczujesz się lepiej to napisz do moderatorów by zamknęli wątki FAP i FMA. W uzasadnieniu podaj podejrzenie istnienia na forum zorganizowanej grupy przestępczej komunikującej się w tych wątkach :D

#31 Lukas_pk

Lukas_pk
  • 127 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 00:23

Dlatego też napisałem
US AppleID jest potrzebne jeśli ktoś chce z gift cards FAP i FMA doładować konto iTunes. Jeśli doładowuje się amazon nie ma takiej potrzeby więc przestań już rozprawiać na tematy, o których nie masz pojęcia.

Cytat ze strony FMA "You must have a US ITunes account to earn credits from apps and to redeem iTunes gift cards."


No i OK mogą sobie być a my tu od kilkunastu postów odchodzimy od temu który był założony i dywagujemy nad moralnością zamiast nad głównym problemem zakładającego. W życiu szuka się rozwiązań a nie problemów, ja podałem jedno z możliwych co kto zrobi to jego sprawa. Zakładając że Biblia opisuje prawdziwe rzeczy już w niej dowiadujemy się że człowiek ma wolną wolę i od niego jest zależne jak będzie postępował, więc nie zaśmiecajmy tego tematu kolejnymi postami, które nic nowego nie wnoszą ale to pewnie już tradycja tego forum że zamiast rozwiązań trzeba czytać jakieś dywagacje i tracić czas na nie zamiast dowiedzieć się co można zrobić by problem został rozwiązany.

#32 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 01 listopada 2013 - 00:27

LOL

#33 phiz

phiz
  • 68 postów
  • SkądGubin

Napisano 01 listopada 2013 - 15:27

Ja mam iPada mini z iOS7 i mi pokazywało cenę normalnie. A na iPhone 5S z iOS7 normalnie free. Najpierw ściągnąłem na iPhone a potem bez problemu na iPada.

#34 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 20:37

Pierwsze co zrobiłem to aktualizację iOS7, potem cała reszta. Dziś byłem u rodziców i dalej pojawia się 8.99.... Chyba zostaje mi tel do DOK, chyba, że ktoś ma jednak inny pomysł?

#35 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 01 listopada 2013 - 21:34

Przypisałeś urządzenie do swojego AppleID?

#36 Lukas_pk

Lukas_pk
  • 127 postów

Napisano 02 listopada 2013 - 11:47

Sprawdź wyzerowanie też pomaga. Zdarza się czasem z winy Apple że aplikacje które są na 6.1.3 za free na 7 są płatne błąd app store i pisze tu o tych samych wersjach nawet nie wymagających iOS 7

#37 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 20:54

Apple ID utworzyłem nowe... Wyzerowanie jeszcze nie wykonałem

#38 Aspik

Aspik
  • 6 postów

Napisano 05 listopada 2013 - 20:02

Nie można być zalogowanym w czasie ściągania na urządzeniu które jest nieuprawnione

#39 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 22:33

Witam czy jeśli ściągnełem pakiet iwork na IP5s czy po sprzedaży i wyzerowaniu go będę mógł je sciągnąć na innym urządzeniu które zakupie np używany ip5 czy ipad 4 ?

#40 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 22:38

Ja… Tak, pakiet jest przypisany do konta apple a nie urządzenia...

#41 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 05 grudnia 2013 - 22:48

Mam problem z darmowym pakietem, a dokładniej jego instalacją. Zakupiłem ipada air i aktywowałem, więc do mojego konta został dodany pakiet iWork. Na nowym ipadzie zainstalowało, na iphonie też. Niestety ipad 3 nie pobrał aplikacji, a w appstore na ipadzie 3 pokazuje, że aplikacje są płatne. Wszystkie aplikacje kupowane przez ipada air pojawiają się na iphonie oraz ipadzie 3 automatycznie. Wyjątkiem są aplikacje z pakietu iwork - na ipadzie 3 nie instalują się... Czy ktoś wie jak taki problem rozwiązać?

#42 Steam

Steam
  • 44 postów

Napisano 15 grudnia 2013 - 18:16

Siema, mam iphona 5s od października i dzisiaj chciałem pobrać sobie pages ale pokazuje mi cenę 8.99€. Ktoś wie co zrobić żeby jednak było darmowe tak jak zapewniało Apple?

#43 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 18 grudnia 2013 - 22:19

Ten temat wydaje się być najbardziej odpowiednim miejscem do zadania tego pytania. Przeglądając dziś listę top charts free, znajdują się tam iPhoto, iMovie i Keynote, jednakże wyświetlają się przy nich normalnie ceny. Myślicie, że może to zwiastować jakąś promocję czy to tylko zwykły błąd appstore? Dodam tylko, że iPada nie posiadam, wyświetla mi się to na iPhone.

#44 keicam

keicam
  • 39 postów
  • SkądSzczecin, Poland, Poland

Napisano 19 grudnia 2013 - 22:40

A mi się wyświetla tak jak u kolegi u góry ale na Ipadzie. i próbując pobrać wyskakuje, że trzeba zapłacić a jest na liście top charts free

#45 blu 1

blu 1
  • 237 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 29 grudnia 2013 - 13:07

Witam. Jakiś czas temu kupiłem aplikację iPhoto. Teraz mam iPada, ściągnąłem darmowy pakiet iWork. Wiecie może po jakim czasie dostanę zwrot kasy za zakupioną aplikację iPhoto? :)

#46 sidus

sidus
  • 30 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 22 stycznia 2014 - 13:44

siema, ja mialem ten sam problem. Dzwonilem do Apple'a i poradzili mi bym wyczyścił w Ustawieniach- Safari historię i pliki cookie i data. Pomogło! aplikacje są darmowe w iTunes :) pozdrawiam M.

#47 Garza

Garza
  • 24 postów
  • SkądZabrze, Poland

Napisano 27 lutego 2014 - 18:27

Programy Apple za darmo Wczoraj z nudów przeglądałem sobie AppStore i w dziale FREE znalazłem prawie wszystkie aplikacje od Apple m.in GarageBand, iPhoto, iMovie, Pages, Keynote, Numbers. Dosłownie 3 min pózniej wszedłem na innym urządzeniu i było dalej w zakładce free, ale juz z normalnymi cenami, po czym chwile pózniej zniknęło. Ktos sie załapał, albo wie dlaczego tak sie stało? Bo jakaś dziwna sprawa jak na akcje promocyjna, bardziej wyglądało jakby cos im sie pomyliło :D w każdym razie ja przyfarciłem i mam jakies 40 euro w kieszeni.

#48 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 27 lutego 2014 - 18:40

Wczoraj z nudów przeglądałem sobie AppStore i w dziale FREE znalazłem prawie wszystkie aplikacje od Apple m.in GarageBand, iPhoto, iMovie, Pages, Keynote, Numbers.
Dosłownie 3 min pózniej wszedłem na innym urządzeniu i było dalej w zakładce free, ale juz z normalnymi cenami, po czym chwile pózniej zniknęło.

Ktos sie załapał, albo wie dlaczego tak sie stało?
Bo jakaś dziwna sprawa jak na akcje promocyjna, bardziej wyglądało jakby cos im sie pomyliło :D

w każdym razie ja przyfarciłem i mam jakies 40 euro w kieszeni.

LOL~
Przeniosłem do właściwego wątku & dla Ciebie do poczytania: iWork i iLife za darmo w nowych urządzeniach z iOS 7.

#49 adio

adio
  • 133 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:13

Nie chcąc tworzyć kolejnego wątku zadam tu pytanie: Zakupiłem używany iPhone 5S, który wyzerowałem i aktywowałem z własnym Apple ID. Czy w takim przypadku również przysługuje mi prawo do bezpłatnego pobrania pakietu iWork? Dodam, że aplikacje widoczne są w App Store (sekcja "Free) w cenie 8.99 Euro za każdy składnik pakietu.

#50 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:18

Nie, bo numer seryjny Twojego IP5S jest już zarejestrowany w bazie apple. Taki manewr przysługuje tylko użytkownikom którzy po za pierwszy aktywują telefon po październiku 2013. Poprawcie mnie jak się mylę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych