Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Endomondo Sports Tracker – GPS Track Running Cycling Walking & More By Endomondo.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawekwch

slawekwch
  • 51 postów

Napisano 06 października 2013 - 16:20

https://itunes.apple...d333210180?mt=8

Mam problem z endomondo na 4S, do tej pory wszystko działało, przebiegłem z telefonem na ramieniu kilkaset km. Ostatnio miałem jednak dosyć długą przerwę i w międzyczasie aktualizację do iOS7.
Z tego co widzę to objawia się to mniej więcej tak, że na zapalonym wyświetlaczu wszystko działa, a po wygaszeniu przestaje zliczać dystans. GPS wykrywa jako OK, google maps i inne nawigacje działają więc to nie problem sprzętowy.
W ograniczeniach endomondo ma odpowiednie uprawnienia, że może wykorzystywać lokalizację.

Ktoś ma pomysł w czym może być problem? Czas trenindu aplikacja zlicza normalnie.



Tematy pokrewne:
http://myapple.pl/th...-powietrzu.html
http://myapple.pl/ap...systujaca_.html
eualex


Tytuł tematu został zmieniony na pełną nazwę aplikacji.

#2 tomek1574

tomek1574
  • 145 postów

Napisano 06 października 2013 - 17:42

Ustawienia>Ogólne>Odświerzanie w tle na On i Endomondo na On.

#3 Chris95

Chris95
  • 2 postów

Napisano 10 marca 2014 - 20:33

Endomondo - problem

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].

#4 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 30 marca 2014 - 23:35

Endomondo Cześć, pytanie do osób korzystających aplikacji: Czy na iOS nie ma polskiej wersji? Na androidzie jest i trochę się zdziwiłem.. podejrzewam że nie ma ale chcę się upewnić. Drugie pytanie to czy jak trenowałem ze znajomym jednak trening rejestrowany był tylko na moim urządzeniu to czy można jakoś połączyć potem ten trening żeby na jego koncie też się on pokazał? Bo o oznaczeniu znajomego w treningu wiem jednak ten trening nijak nie dodaje się na jego koncie.. Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

#5 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 31 marca 2014 - 06:21

Aby "skopiować" trening kolegi do siebie trzeba zdaje się użyć opcji kopiuj na stronie (nie przez aplikację na smartfonie). Jeśli kolega, Cię nie oznaczył w treningu musisz kliknąć u niego w treningu "request a copy"

#6 czach

czach
  • 169 postów
  • SkądWrocław/Gdańsk

Napisano 31 marca 2014 - 21:31

ehlo, emeph, wyeksportuj trening do pliku .gpx/.tcx i wyślij koledze. :-)

#7 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 01 kwietnia 2014 - 00:03

Ok, dzięki za odpowiedzi ;)

#8 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 postów

Napisano 20 czerwca 2014 - 07:51

A może wiecie dlaczego apka nie trzyma mi ustawień po wylogowaniu? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat. Po wylogowaniu z endo i zalogowaniu spowrotem wszystkie ustawienia wracaja do stanu początkowego i muszę ustawiać jeszcze raz. Reinstal aplikacji nie pomógł. Telefon: 4S iOS: najnowszy Bez jaila

#9 Przemysław Mazur

Przemysław Mazur
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2014 - 14:33

Cześć, czy ktoś ma jakieś info na temat braku aplikacji Endomondo w AppStore?

#10 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 20 września 2014 - 11:53

Ustawienia>Ogólne>Odświerzanie w tle na On i Endomondo na On.

Witam. Mam iOS 8 na iP5S i pojawil mi sie dziwny problem z ENDOMONDO. Program mam zaktualizowany do najnowszej wersji a w ustawieniach odswiezanie w tle nie widnieje ta aplikacja. Czy ktos ma jakis pomysl co zrobic? Przy iOS 7 wszystko bylo ok.

#11 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 28 października 2014 - 08:10

Problemy z Endomondo ciąg dalszy. iP 6 iOS 8.1 Endomondo 9.5.0. Chyba już całkiem Endomondo się posypało. Wczoraj zaktualizowałem Endomondo do najnowszej wersji 9.5.0 i pojawiły się następujące problemy: Brak ENDOMONDO w app ZDROWIE - pomimo włączonej opcji, brak treningow na mojej osi czasu w FB - pomimo włączonej opcji. Dodatkowo po instalacji Endomondo uruchamiało się na 5 sekund a potem się "wywalało". Po reinstalacji program ruszył ale pojawiły się powyższe problemy. Czy ktoś może coś poradzić? Napisałem do Endomondo ale jedyna odpowiedz jaką otrzymałem to info, że wszystko powinno być ok. Jakiś żart!

#12 pingwin71

pingwin71
  • 291 postów

Napisano 04 listopada 2014 - 10:40

Problemy z Endomondo ciąg dalszy. iP 6 iOS 8.1 Endomondo 9.5.0. Chyba już całkiem Endomondo się posypało. Wczoraj zaktualizowałem Endomondo do najnowszej wersji 9.5.0 i pojawiły się następujące problemy: Brak ENDOMONDO w app ZDROWIE - pomimo włączonej opcji, brak treningow na mojej osi czasu w FB - pomimo włączonej opcji. Dodatkowo po instalacji Endomondo uruchamiało się na 5 sekund a potem się "wywalało". Po reinstalacji program ruszył ale pojawiły się powyższe problemy. Czy ktoś może coś poradzić? Napisałem do Endomondo ale jedyna odpowiedz jaką otrzymałem to info, że wszystko powinno być ok. Jakiś żart!


Dołączam się do pytania i ponawiam. Endomodo nie synchronizuje się z Zdrowie.

#13 montu

montu
  • 310 postów
  • Płeć:

Napisano 04 listopada 2014 - 17:32

Nie wierzcie jakiejkolwiek aplikacji typu health-fitness mając iPhone'a 4s. Porównywałem wyniki podawane na iPhone'ach 4s, 5s i 6. Różnią się tak bardzo, że nawet nie można o nich powiedzieć, że są "w przybliżeniu". Przykład: przebiegnięty dystans 5 tys kroków na iP5s pokazuje 5000 a na 4s - 1200. Jest różnica? Pomiar dystansu na podstawie GPS? Bzdura.

#14 tomek1574

tomek1574
  • 145 postów

Napisano 05 listopada 2014 - 11:56


Dołączam się do pytania i ponawiam. Endomodo nie synchronizuje się z Zdrowie.


W ustawieniach Endomondo jest Połącz i Publikuj i tam musisz zaznaczyć połączenie z Health.
Pomimo tego po zakończonym treningu zapyta cię o połączenie Health i suwakami zaznaczasz co ma się synchronizować(kroki,rower,bieg i takie tam).

#15 pingwin71

pingwin71
  • 291 postów

Napisano 05 listopada 2014 - 13:48


W ustawieniach Endomondo jest Połącz i Publikuj i tam musisz zaznaczyć połączenie z Health.
Pomimo tego po zakończonym treningu zapyta cię o połączenie Health i suwakami zaznaczasz co ma się synchronizować(kroki,rower,bieg i takie tam).


Dzięki! "rabotajet"!!!

#16 pingwin71

pingwin71
  • 291 postów

Napisano 13 kwietnia 2015 - 13:20

Witam ponownie!

Dotychczas mi to nie przeszkadzało bo mało jeździłem rowerem ale teraz mam zamiar więcej , i nie bardzo mogę się połapać , jak ustawić żeby prawidłowo mi liczył kroki.Dotychczas miałem ustawione że sam iP mi liczył ale zauważyłem ze liczy również jak jadę rowerem.Wcześniej miałem ustawione że liczył mi kroki Withings ale sama aplikacja, ale tez jakoś dziwnie mi się wydawało ze coś za dużo.Z aplikacja mam Zdrowie, Withings,Endomondo,Nike+Fuel, MyFittnesPal, i generalnie korzystam tylko z darmowych appek.Jak to ustwaić ,jak wy to rozwiązujecie ,żeby appka zdrowie prawidłowo miała policzone i kroki i odległośc pieszo jak i rowerem?   






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych