Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak otworzyć/rozkręcić iPhone 5/5c/5s - Wideoporadnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2013 - 18:31

W tym poradniku pokażemy Wam jak otworzyć i wstępnie rozkręcić iPhona 5, 5c oraz 5s. Wszystkie trzy modele mają bardzo podobną budowę.

http://youtu.be/-33FYNacMlg

Link do filmiku: KLIK (gdyby coś źle się otwierało)

Powyższy poradnik może Wam się przydać do takich czynności jak wymiana baterii, ekranu, digitizera, przycisku home, oczyszczenia aparatu bądź oczyszczenia samego telefonu od środka i wiele innych.

Potrzebne będą:
• Śrubokręty
• Plastykowe narzędzie do podważania portów
• Przyssawka
• Kostka gitarowa (opcjonalnie)



#2 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2013 - 20:12

Dodatkowe info:

W przypadku iPhona 5s, przy jego otwieraniu, należy zwrócić uwagę na taśmę łączącą Touch ID z płytą główną!
iPhone 5s Teardown - iFixit (patrz: krok 5.)

#3 anetrtka

anetrtka
  • 1 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 08 lutego 2014 - 16:07

Super poradnik, niedawno próbowałam dostać się do wnętrza swojego iphone'a ale szybko okazało się, że to wcale nie takie łatwe :)

#4 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 lutego 2014 - 08:50

Wczoraj oglądałem program o korporacjach i na tapecie było Apple i jego praktyki stosowania postarzania produktów, szczególnie uwzięli się na iPhona i jego baterie i okazuje się, że nie jest tak różowo jakby mi się wydawało. Trochę mi to oczy otworzyło, a iFixit równo jedzie z tym po nich i dają radę ludzie, bo faktycznie, skandal jest z tym i nikt o tym głośno nie mówi, firma płaci krocie za milczenie, pracownicy dziwnie się zachowują, a mi włączył się lekki dystans do całej sprawy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych