Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z hasłem do icloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcingmt

marcingmt
  • 2 postów

Napisano 21 września 2013 - 14:55

Witam, mam taki problem, że nie pamiętam hasła do icloud a mam tylko jeden adres email(...icloud.com) podany do konta więc jakby dalej nie mam możliwości zalogowania się aby zresetować hasło. Dzisiaj kupiłem drugiego iphone, ponieważ poprzedniego zgubiłem, założyłem drugie konto ale odtworzyłem z kopii zapasowej kontakty zdjecia itp i dalej te konto jest głównym kontem. Usunąć też nie dam rady bo jest włączona funkcja find my iphone a żeby ją wyłaczyć trzeba sie zalogować i tak w kółko. Jeśli ktoś wie jak odzyskać hasło lub ma jakis pomysł byłbym wdzięczny. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

#2 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 21 września 2013 - 15:21

http://myapple.pl/ip...i-apple-id.html

#3 marcingmt

marcingmt
  • 2 postów

Napisano 21 września 2013 - 17:10

niestety ta opcja odpada ponieważ do tego konta icloud mam tylko jeden adres email, właśnie ten do którego nie mam hasła :/, a odpowiedzi na te pytania też nie pamiętam bo konto zakładane ponad rok temu

#4 jachu76

jachu76
  • 149 postów

Napisano 22 października 2013 - 14:51

Witam, czy rozwiazałeś już problem z hasłem ? jestem w podobnej sytuacji ojciec ma iphone i hasło do appstore zna ale nie wiem z kąd mu się wziął mail w icloud...nie idzie go teeraz usunąć ponieważ nie zna hasła...ma ktoś jakiś pomysł ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych