Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Berlin - iPhone 5S - wyjazd?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#1 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 września 2013 - 17:05

Czy ktoś z Was wybiera się może na premierę iPhone 5S lub 5C ;) do Berlina?

#2 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 12 września 2013 - 19:15

Też chętnie bym się z kimś zabrał ale wszystkie miejsca zarezerwowane :)

#3 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 września 2013 - 19:29

Gdzie zarezerwowane?

#4 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2013 - 19:36

W kolejce przed sklepem ;)

#5 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 września 2013 - 19:38

W kolejce przed sklepem ;)


To kijowo, nie opłaca się jechać :(

#6 szamanksb

szamanksb
  • 23 postów

Napisano 12 września 2013 - 19:39

Ja wybieram się do Drezna z Łodzi. Czy ktoś również wybiera się ? Pytam ponieważ istnieje prawdopodobieństwo iż w aucie będę miał dwa miejsca wolne.

#7 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2013 - 19:44

To kijowo, nie opłaca się jechać :(


Ty jeszcze młody jesteś i nie pamiętasz, ale to się robiło w ten sposób, że skrzykiwało kilka osób i zakładało nowy komitet kolejkowy, a tamten unieważniało. Jak przychodzili nowi, to się ich przekonywało, że tamta kolejka jest nieważna i nasza jest ważna. Jak już nas było więcej niż tamtych, to było się pierwszym w kolejce ;)

#8 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 12 września 2013 - 20:07

Jak zwykle - poraz kolejny zaczął się pierwszy etap "szmergla". Następny to - kto gdzie i za ile kupił, a potem podniecanie się kolejkami.

#9 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 września 2013 - 20:12

Gdzie tu widzisz obsesje?

#10 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2013 - 20:32

@madmax332, może Artur nie jedzie po telefon, tylko zobaczyć ludzi i ich zachowanie w chwili otwarcia salonu ;) A tak na poważnie, okazja do fajnej wyprawy, napicia się piwa ze znajomymi i kupienia nowego gadżetu. Pod warunkiem, że potraktuje się to na luzie, bez spania w śpiworze przed sklepem i wyścigu do lady.

#11 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 września 2013 - 20:41

A to mody, admini myapple nie jadą - by być na kolejnym filmie na keynocie październikowym z premiery iphonów...? ;)

#12 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 12 września 2013 - 20:44

Jak ktoś z okolic Lublina wybiera się do Niemiec na premierę i ma wolne miejsce chętnie skorzystam :) Oczywiście nie za darmo, paliwo swoje kosztuje :)

#13 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 września 2013 - 20:45

Jak ktoś z okolic Lublina wybiera się do Niemiec na premierę i ma wolne miejsce chętnie skorzystam :)

Oczywiście nie za darmo, paliwo swoje kosztuje :)


W środę będę wiedział czy dam radę się wybrać. Tylko, że ze Szczecina. Miejsce w aucie by się znalazło :-)

#14 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 12 września 2013 - 21:15

W środę będę wiedział czy dam radę się wybrać. Tylko, że ze Szczecina. Miejsce w aucie by się znalazło :-)


Dzięki za propozycję ale strasznie daleko, drugi koniec Polski :(

Mogliby gdzieś na Białorusi wybudować Apple Store miałbym kilkanaście kilometrów :)

#15 folharth

folharth
  • 436 postów
  • Skądfolharth_ca

Napisano 12 września 2013 - 23:01

SERIO ?! A moze do Kanady lub USA sie wybierzecie ? A najlepiej to juz dzisiaj kupic bilet na samolot , a od jutra stanac w kolejce i zrobic liste - napewno bedziecie pierwsi LOL

#16 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 12 września 2013 - 23:28

SERIO ?! A moze do Kanady lub USA sie wybierzecie ? A najlepiej to juz dzisiaj kupic bilet na samolot , a od jutra stanac w kolejce i zrobic liste - napewno bedziecie pierwsi LOL


Tylko po co skoro taki amerykański iPhone nie ma europejskiej gwarancji...LOL...

Dla mnie zakup takiego telefonu to niezła frajda, strasznie lubię nowości i nie widzę w tym nic złego.

#17 folharth

folharth
  • 436 postów
  • Skądfolharth_ca

Napisano 13 września 2013 - 00:04


Dla mnie zakup takiego telefonu to niezła frajda, strasznie lubię nowości i nie widzę w tym nic złego.


A co , stary ci sie juz popsul ,ze nowy trzeba kupowac ? Lepiej bedzie przez niego slyszec ?

#18 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 września 2013 - 00:37

A co , stary ci sie juz popsul ,ze nowy trzeba kupowac ? Lepiej bedzie przez niego slyszec ?


Boli cie to że chce kupić sobie nowy gadżet? Masz jakieś kompleksy, że tak warczysz na forum?

#19 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 13 września 2013 - 00:43

A co , stary ci sie juz popsul ,ze nowy trzeba kupowac ? Lepiej bedzie przez niego slyszec ?


Masz chłopie kompleks. Jak mam za co to kupuje i nic ci do tego.

#20 folharth

folharth
  • 436 postów
  • Skądfolharth_ca

Napisano 13 września 2013 - 00:47

Smieszy mnie tylko to , do czego sa zdolni ludzie , aby kupic sobie nowa zabawke - nic wiecej w tym temacie.

#21 maniakse

maniakse
  • 135 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 września 2013 - 00:51

Kogoś bolą 4-litery bo nie kupi sobie ani 20 września ani za rok nówki 5s, ahhh ta polska zazdrość :D

#22 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 13 września 2013 - 01:03

Smieszy mnie tylko to , do czego sa zdolni ludzie , aby kupic sobie nowa zabawke - nic wiecej w tym temacie.


Zdolni są do wydania 3000zł, niejeden więcej wydaja na fajki czy piwko :)

Większość tego bydła pod sklepami to nie żadni maniacy tylko handlarze którzy chcą zarobić na sprzedaży tych telefonów.

#23 folharth

folharth
  • 436 postów
  • Skądfolharth_ca

Napisano 13 września 2013 - 01:10

Nie chodzi mi akurat o cene produktu ( czy to bedzie telefon , samochod .... etc ) , osobiscie nie jechal bym na drugi koniec miasta tylko po to aby moc kupic (dany produkt) w pierwszy dzien ukazania sie na rynku . Z czasem gdy czlowiek sie starzeje , priorytety sie zmieniaja niz kiedy ma sie po 20-30 lat.

#24 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 września 2013 - 05:19

Nie chodzi mi akurat o cene produktu ( czy to bedzie telefon , samochod .... etc ) , osobiscie nie jechal bym na drugi koniec miasta tylko po to aby moc kupic (dany produkt) w pierwszy dzien ukazania sie na rynku . Z czasem gdy czlowiek sie starzeje , priorytety sie zmieniaja niz kiedy ma sie po 20-30 lat.


Wali mnie czy Ty byś jechał, czy nie. Wykaż się choć odrobiną inteligencji i pisz na temat tego wątku albo spadaj.

#25 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 13 września 2013 - 08:46

Smieszy mnie tylko to , do czego sa zdolni ludzie , aby kupic sobie nowa zabawke - nic wiecej w tym temacie.


Niektórzy jeżdżą pół Europy na koncert swojego ulubionego zespołu, inni walą gromadnie na stadion oglądać swój kochany zespół, mimo iż wiedzą, że jak zwykle dostanie w bęcki...i jest w tym coś śmiesznego również? Fascynacja to fascynacja...co w tym złego?

Nie chodzi mi akurat o cene produktu ( czy to bedzie telefon , samochod .... etc ) , osobiscie nie jechal bym na drugi koniec miasta tylko po to aby moc kupic (dany produkt) w pierwszy dzien ukazania sie na rynku . Z czasem gdy czlowiek sie starzeje , priorytety sie zmieniaja niz kiedy ma sie po 20-30 lat.


Ja bym na ten przykład chętnie pojechał na koniec miasta na koncert mojego ulubionego jazzmana...do tego gdyby był to jedyny w roku koncert w Polsce tego kolesia...to znaczy, że jeszcze jestem młody? Czy mam złe priorytety?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych