Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet w Tak-Taku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 tarnawajacek505

tarnawajacek505
  • 32 postów
  • SkądWiedeń, AT

Napisano 08 sierpnia 2013 - 22:30

Witajcie, Moja mama ma iPhone 5 w T-Mobile na kartę Tak-Tak. Mam pytanie, ponieważ jak chce skorzystać z internetu i włączy Dane sieci komórkowej to okropnie ściąga kasę. Czy jest jakaś oferta dla abonentów na kartę aby mieli dostęp do internetu. W takim sensie jak doładuje np. za 50 zł do dostanie np. 1GB na internet no i to 50 zł na dzwonienie i sms. Jak wykorzysta ten 1GB to internet nie będzie łączył, czy będzie dalej ściągał kase? Chodzi nam o to, że jak wykorzysta ten limit np. 1GB to już nie będzie mogła korzystać z internetu a nie żeby zabierało jej z kasy na dzwonienie. Wiem, że najlepszą opcją byłby mały abonament z jakimś pakietem internetowym, ale za nic w świecie nie chce mamusia słyszeć o umowie na 12 czy 24 miesiące :confused::confused::roll: No i jakby Ktoś wiedział to proszę o odpowiedź ;) Pozdrawiam!

#2 kondzio42

kondzio42
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 sierpnia 2013 - 02:27

W Heyah (marka Tmobile) masz umowe na czas nieokreslony z internetem 500mb + nielimitowane smsy + nielimitowane rozmowy. Placisz jakoś 47 zł za to wszystko. Umowe mozesz zerwac w kazdej chwili. Kiedy pakiet sie konczy jest mozliwosc wziecia nastepnego za 9zl. Oczywiscie jest to oferta bez telefonu, wiadomo :) ale nie bedzie chyba potrzebny jak tu do iPhone 5 pakietow potrzeba ;)

#3 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 sierpnia 2013 - 08:17

Jest też orange na kartę, co prawda już taryfę free skasowali. Za to jest gorsza, która się nazywa smart. Za doładowanie 25zł dostajesz 400mb bonusu, a za 50zł 1gb. No i bez umowy, tmobile nie ma co tu porównywać bo w taktak ceny są z kosmosu.

#4 kondzio42

kondzio42
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 sierpnia 2013 - 16:48

Z tego co wiem to taryfa Orange Free jest i ma się dobrze :) Tak-Tak jest najgorszą taryfą na kartę na rynku, ale opcja z umową na czas nieoznaczony w Heyah jest bardzo fajna i można ją zerwać w każdej chwili.

#5 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpnia 2013 - 17:39

Niestety nie ma się dobrze, taryfę mają osoby które aktywowały ją wcześniej. Teraz już nie da się przejść na free.

#6 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 sierpnia 2013 - 21:17

śmieszne są te pakiety, oni chyba nie używali internetu, przeciętny portal info to 50-60 MB jedno wejście

#7 dario13d

dario13d
  • 530 postów
  • Płeć:
  • SkądHOLLYŁÓDŹ

Napisano 12 sierpnia 2013 - 21:27

Niestety nie ma się dobrze, taryfę mają osoby które aktywowały ją wcześniej. Teraz już nie da się przejść na free. Jak się nie da koledze w sobotę migrowałem z Orange Pop I jeszcze włączyłem ważność konta na rok. wpisz kod *101*40# i potwierdź zieloną słuchawką (aktywacja bezpłatna)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych