Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Udostępnianie multimediów do Samsung Smart TV.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 18 lipca 2013 - 18:11

Witam. Posiadam telewizor Samsung Smart TV. Model jeden z tańszych ale ma już wbudowane Smart TV i Wi-Fi. TV bez problemu czyta mój 1TB dysk twardy sformatowany w systemie exFAT ale zastanawiam się czy można udostępniać multimedia z macbooka. Jest jakaś opcja MediaShare/AllShare ale nie wiem jak to ugryźć z poziomu OS X. Jak ktoś się spotkał z podobnym problemem to proszę o radę.

#2 FishBB

FishBB
  • 1 244 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 18 lipca 2013 - 18:16

Ja używam PS3 Media Server, SmartTV bez problemu wszystko widzi i czyta.

#3 BL4STER

BL4STER
  • 45 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 18 lipca 2013 - 19:28

Możesz również spróbować łatwego w użytkowaniu i darmowego Servioo bez problemu otwiera wszystkie formaty
Download

#4 kmilewski

kmilewski
  • 36 postów
  • SkądBogatynia, PL

Napisano 14 sierpnia 2013 - 16:51

Wie ktoś może jak skonfigurować serviio na maca z TV samsung (ue55f6500)? Telewizor nie widzi żadnego serwera DLNA, a w programie servioo z zakładce status, profile urządzeń nic nie ma, brakuje nawet przycisku dodaj profil.

#5 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 14 sierpnia 2013 - 17:35

Nie wiem na ile to jeszcze pomocne, ale zapodaję: How to choose a DLNA Media Server for Windows, Mac OS X or Linux | Robert Green's DIY

Inne przydatne strony:

http://samygo.ugu.pl/pliki/lista/
http://wiki.samygo.t....php5/Main_Page

Dla zaawansowanych - umiejętne grzebanie w Menu Serwisowym TV. W innym wypadku - możliwe jest zablokowanie TV lub nawet jego uszkodzenie, więc każdy potencjalny "grzebacz" grzebie na własną odpowiedzialność.

P.S. Każde wejście w Menu Serwisowe jest trwale odnotowywane w pamięci TV - więc ewentualna gwarancja na sprzęt przepada.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych