Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod touch - wczoraj zakupiłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#51 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 15 października 2007 - 12:50

A jak się sprowadza z USA, to gwarancja jest?

#52 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 października 2007 - 12:52

gwarancja jest zawsze. tylko sad moze sobie ubzdurac zeby na dowodzie zakupu byl numer seryjny. jak kupuje ci znajomy to moze poprosic o wpisane tego. no i zawsze mozesz odeslac do serwisu za granice.

#53 bartem

bartem
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 13:03

ipod touch nie ma google maps moze jedynie przez safari wejsc chyba ze zrobia aplikacje

#54 ipod tuch :)

ipod tuch :)
  • 2 postów

Napisano 15 października 2007 - 15:11

ja mam taki problem bo czaje sie na ipod tuch i czytałem o nim troche i tak sie zastanawiam co z tym internetem na czym polega to całe wi fi i czy jak bede miał go ze stanów czy internet bedzie działał czy musze kupowac jakies anteny czy cos he he

#55 tratkiewicz

tratkiewicz
  • 525 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 15:28

Jeżeli kupuje się w Apple Store, numer seryjny już jest wydrukowany, nie trzeba o nic prosić. Gorzej jest z BEST BUY, CIRCUT CITY itd

#56 ipod tuch :)

ipod tuch :)
  • 2 postów

Napisano 15 października 2007 - 15:39

to znaczy ja zamówiłem ze strony internetowej i oni sprowadzaja te ipod tuch to nie wiem gdzie oni to kupuja wiec co z tym internetem chyba sie nie dowiem :((

#57 Mieszko

Mieszko
  • 93 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 16:48

internet dziala kiedy jestes w zasiegu hot spot, albo jak sam masz router wifi. Ipod dziala w standardach b i g wiec nic nie musisz kupowac.

#58 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 19:51

Polecam lekture:

http://pl.wikipedia.org/wiki/WiFi

Moze ci co nieco wyjasni...

#59 Mac_filko

Mac_filko
  • 117 postów
  • SkądPoznan/Dublin

Napisano 16 października 2007 - 11:15

iTouch i nowy Nano - reakcje po 24h

iPod touch czyli prawdopodobnie jako pierwszy polski podcaster mam to cacko. I powiem ze jest swietny, maly, cienki, ladny i gadzeciarski... Ale to jest to co lubie. Co lubimy w apple.
8gb w pieknym (jak zawsze applowskim) pudelku.
( kupilem tez dla mej babeczki Nano, i powiem ze chyba ma wiecej bajerow niz iTouch, naprawde, wiecej radosci sprawilo mi poznanwanie Nano, niz iToucha).

Wifi w Irlandi dziala, da sie czytac strony, sprawdzac maile. Poprostu fajna rzecz.
To juz moj piaty iPod, niedlugo zdjecia calej mojej rodziny radia Maryja... zaczynalem od sprowadzonego z USa 1G, 5 gigowego wielkoluda...;-)))
Link do Flickra juz niedlugo...

Ale tez pierwsze po 24 godzinach dzialania minusy.

1. nie da sie majac go w kieszeni zmieniac piosenk np. na nastepna.
2. pilot zakupiony, pasujacy do iPoda wczesniejszych generacji nie dziala (wieka szkoda)
3. urzadzonko do nagrywania (micromemo) tez nie dziala
4. Budzik za cicho budzi, bym sie spoznil dzis do pracy (chyba ze trzeba spac w sluchawkach;-)
5. trzeba miec czyste lapska...;-)) i male paluchy by moc pisac....
6. chyba, jeszcze moze do tego nie doszedlem, ale nie mozna go uzywac jako external disk, czyli nie widzi go komp, tylko poprzez iTunes mozna ladowac muze. NIe moge sobie cos wrzucic na dysk, i zabrac do domu, cos jak pendrive... Moze nie ma opcji takowej...hmmm.

Aaa...czy sa mozliwosci, czy przewduje sie jakies dodatkowe aplikacje na iToucha? Dodawanie np kolejnych rzeczy, gier, bo w kupionym dla mojej babeczki nowym NANO, sa 3 gierki... a tu nie...

Nie to zebym chcial gry, ale czy gdzies jakos mozna wgrac cos extra.

---- Dodano 16-10-2007 o godzinie 11:21 ----
ja uzywam jako pokrowce apple'owskie skarpety...polecam...

#60 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 16 października 2007 - 12:52

4. Budzik za cicho budzi, bym sie spoznil dzis do pracy (chyba ze trzeba spac w sluchawkach;-)

Przede wszystkim pogratulować zakupu :) Jeśli chodzi o budzik, nie wiem jak jest w touch, ale jak iPhonie sobie ustawię budzik z dźwiękiem "alarm" tym z iMovie, to zrywam się zawsze na równe nogi :D

Aaa...czy sa mozliwosci, czy przewduje sie jakies dodatkowe aplikacje na iToucha? Dodawanie np kolejnych rzeczy, gier, bo w kupionym dla mojej babeczki nowym NANO, sa 3 gierki... a tu nie...
Nie to zebym chcial gry, ale czy gdzies jakos mozna wgrac cos extra.


Jest taka możliwość, sprawdź tylko jaka masz wersje softu, poszukaj na forum i działaj :)

#61 Mac_filko

Mac_filko
  • 117 postów
  • SkądPoznan/Dublin

Napisano 16 października 2007 - 13:05

Sofcik na iToucha - kompendium linkow Mam prosbe wielka, szczegolnie moze iMike by wiedzial...albo ktos madry, by zrobic temacik, by caly sofcik, extrasy, google maps itp... zrobic pod jednym watkiem, bo cos mi ciezko idzie szukani i cos nie umiem tego zainstalowac. Linki i opisy dla glopkow takich jak ja... moze cos zle robie...bo wciaz mi sie nie chce nic ladowac...hmm... acha, program do zrobienia" z iToucha dysku, juz znalazlem w versiontrakerze... nazywa sie iPhoneDrive 1.2 iToucha kupilem miesiac temu w Apple store ireland, przyszedl wczoraj, razem z Nano.

#62 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 października 2007 - 14:34

blog z newsami o aktualnych postepach w przejmowaniu kontroli nad iphone/touch
http://www.toc2rta.com/
sa tam linki do tutoriali co i jak zrobic.

jestem pewien ze to juz gdzies wrzucalem ale sam znalezc nie moge zeby cie odeslac :).

#63 iMike

iMike
  • 99 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 października 2007 - 22:49

Jeśli chodzi o mnie to na początku się trochę przeraziłem, wykonałem pierwszy krok z instrukscji DEV team i mój nowiuteńki iPod touch stracił całą muzykę, video i zdjęcia, iTunes go nie widział, a pojemność maksymalną pokazywał 300MB z czego okolo 280MB już było zajęte:) złapałem załamkę, ale stwierdziłem, że muszę dokończyć instalację tego jailbreaka bo iPod będzie do wyrzucenia:) było ciężko ale jak teraz na to patrzę to stwierdzam, że większość kłopotów, które miałem z całą operacją wynikały ze złej interpretacji instrukcji i moich błędów... Hackowałem iPoda w pierwszy czy drugi dzień po udostępnieniu w necie całej instrukcji co i jak zrobić by wgrać nowe aplikację, ale teraz wiem, że można to już zrobić automatycznie w ciągu max 10 minut...

Podaję linki :

- automatyczny jailbreak dla Mac OS X: http://www.ipodtouch...read.php?t=2472

- automatyczny jailbreak dla Windows:
http://www.ipodtouch...read.php?t=1954

Zachęcam do lektury... Do odważnych świat należy!:) hehe...

#64 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 17 października 2007 - 15:54

najgorsze jest to, że jak coś nawali to gwarancji nie ma :(

#65 Mac_filko

Mac_filko
  • 117 postów
  • SkądPoznan/Dublin

Napisano 17 października 2007 - 17:32

bez gwarancji na gwarancje

najgorsze jest to, że jak coś nawali to gwarancji nie ma :(


moze poczekac az w jakis gazetowych Macworldach albo DIGITach cos sie ukaze pol oficjalnie, juz gotowe aplikacje..a moze wraz z premiera Lopardzia, cos wrzuca...hmmm?

#66 iMike

iMike
  • 99 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 października 2007 - 17:34

Moim zdaniem to zawsze można zrobić restore za pomocą iTunes i nie będzie śladu...chyba, że się mylę...

#67 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 17 października 2007 - 17:36

SDK dla iPhone i iTouch w lutym :)
http://www.apple.com/hotnews/

#68 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 17 października 2007 - 21:21

Głupote zrobili że od razu nie można instalować appsów z iPhona ;/

#69 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 października 2007 - 22:12

@iMike dokladnie tak jest w przypadku rockboxa i ipodlinuxa wiec tu powinno byc tak samo. zreszta trzeba by bylo sie dokladnie wczytac w licencje zeby sie zorientowac co podlega gwarancji, software, hardware czy oba wspolnie. wg licencji z ipoda 5.0 gwarancja jest na sprzet i modyfikacje oprogramowania mozna przeprowadzac bez utraty gwarancji... (chociaz to dyskusyjna sprawa).

#70 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 20 października 2007 - 10:57

Cena na allegro 1350zł, nie jest za wysoka? [16GB] Ile wam wyszło w przeliczeniu na PLNY jak sprowadzaliście z USA?

#71 jac.zuz

jac.zuz
  • 231 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 października 2007 - 11:39

w usa kosztuje w rpzeliczeniu na polskie okolo 1060 zl + dolicz jakies 200 zlotych ewentualnego cla ktore moga ci dowalic. zamykasz sie w 1300 raczej spokojnie, wiec na allegro nie jest az tak zle... ja sam sie zastanawiam na opcja kupienia w usa, ale jak patrze na allegro to i tak jest dosc tanio. wlasnie siedze w pracy i sie bawie tym touchem (jest ekspozycyjny :P), to jest mega fajna zabawka i jestem juz pewien ze sobie go kupie :P

#72 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 20 października 2007 - 11:54

Ja mogę sobie sprowadzić 16GB za $399 do tego około $27 podatku stanowego (osoba przyjeżdża osobiście i mi go daje. iPod zamyka się w 1100zł plus prezent za fatygę.

#73 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 20 października 2007 - 15:19

200zł cła? Chodzi o podatek stanowy?;)

#74 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 20 października 2007 - 15:42

"Ja mogę sobie sprowadzić 16GB za $399 do tego około $27 podatku stanowego (osoba przyjeżdża osobiście i mi go daje. iPod zamyka się w 1100zł plus prezent za fatygę." chwalisz sie czy sie zalisz... podatek stanowy w zl (rozpacz)

#75 Axelx

Axelx
  • 63 postów
  • SkądWr0cLoVe

Napisano 20 października 2007 - 16:29

Witam, mam olbrzymi dylemat. Mogę mieć touch'a z USA, ale boje się jego funkcjonalności ;/ Oto moje pytania: -jak to jest z odtwarzaniem muzy, czy jak wkładam do kieszeni to jest jakaś blokada, czy można tworzyć playliste (odtwarza po kolei, bez obsługowo czyli, że nie muszę go dotkać) - jaka jest jakość i głośność muzyki, - mam zwykłego kompa z xp'kiem, czy jego obsługa sprawi mi jakies problemy z powodu tego, że nie mam mac'a. - jaka jest jego funkcjonalność w normalnym użytkowaniu. - czy ekran dotykowy po dłuższym czasie męczy, czy jest wygodny? Ja nie chcę go kupić tylko dla szpanu, chce mieć dobre i funkcjonalne podręczne centrum filmowe i muzyczne. Oczywiście WI-FI też sie cholernie przyda :) Proszę o w miarę szybką i rzetelną odpowiedź, szczególnie cenię sobie odp osób, które go posiadają :) Pzd!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych