Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod touch - wczoraj zakupiłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rover75

Rover75
  • 85 postów
  • SkądLondon, United Kingdom, United Kingdom

Napisano 12 października 2007 - 06:04

Wiec, kupilem sobie noweho ipoda Touch wersje 8gb. Ludziska jest rewelacyjny! Brakuje mi tylko oprawki jaka dostalem kiedy kupowalem ipoda classica no i nie ma oprawek na luchawki co znacznie ujmuje jakosci dzwieku. Ale to tylko drobnostki bo ipod sam w sobie jest rewelacyjny, internet dziala, filmy w You Tubie smigaja szybciutko. Co do importowania piosenek to brakuje mi opcji przeciagania jak w zwyklym ipodzie. W otwartym oknie iTunsa nie moge przeciaganac katalogu z jakas muza bezposrednio do ipoda, musze go synchronizwoac z playlista ale to tez da sie przezyc.

POLECAM w 100% !!!!

---- Dodano 12-10-2007 o godzinie 07:08 ----
oki spoksik juz doszedlem do tego jak ladowac na zywca katalogi :P poprostu mam nowego itunsa po polsku i czlowiek sie gubi - przyzwyczajony jestem do wersji angielskiej.

#2 iBodo

iBodo
  • 265 postów
  • SkądW-wa

Napisano 12 października 2007 - 09:07

Może jakieś foto ?

#3 Mieszko

Mieszko
  • 93 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 października 2007 - 11:28

Hmm, wiec grono sie powieksza :-) Ja od srody mam, tez wersja 8GB. Szkoda ze nie ma w zestawie pokrowca. Teraz szukam czegos co bedzie pasowalo. Co do iPoda to jest szokujacy. Wiele o nim czytalem, widzialem zdjecia, filmy, ale jak go wlaczylem to nie moglem w to wszystko uwierzyc. Ciagle sie od niego oderwac nie moge :-)

#4 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 października 2007 - 12:30

Gdzie kupiliście???

---- Dodano 12-10-2007 o godzinie 13:31 ----

Wiec, kupilem sobie noweho ipoda Touch wersje 8gb. Ludziska jest rewelacyjny! Brakuje mi tylko oprawki jaka dostalem kiedy kupowalem ipoda classica no i nie ma oprawek na luchawki co znacznie ujmuje jakosci dzwieku. Ale to tylko drobnostki bo ipod sam w sobie jest rewelacyjny, internet dziala, filmy w You Tubie smigaja szybciutko. Co do importowania piosenek to brakuje mi opcji przeciagania jak w zwyklym ipodzie. W otwartym oknie iTunsa nie moge przeciaganac katalogu z jakas muza bezposrednio do ipoda, musze go synchronizwoac z playlista ale to tez da sie przezyc.

POLECAM w 100% !!!!

---- Dodano 12-10-2007 o godzinie 07:08 ----
oki spoksik juz doszedlem do tego jak ladowac na zywca katalogi :P poprostu mam nowego itunsa po polsku i czlowiek sie gubi - przyzwyczajony jestem do wersji angielskiej.


To jak się przeciąga te katalogi "na żywca"???

#5 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 października 2007 - 12:38

Wyłącz manually manage music w itunes (w zakładce iPod pod devices po lewej) i możesz sobie przeciągać utwory z itunes na ipoda, a ipod się nie synchronizuje automatycznie.

#6 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 października 2007 - 12:55

wlasciwie czemu by nie mozna przeciagac calych katalogow z jakiegos okna systemu operacyjnego na ikone ipoda w itunes? ja tak przerzucalem pojedyncze pliki wiec moze sie da. oczywiscie trzeba wlaczyc "manually...".

#7 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 października 2007 - 13:09

Wyłącz manually manage music w itunes (w zakładce iPod pod devices po lewej) i możesz sobie przeciągać utwory z itunes na ipoda, a ipod się nie synchronizuje automatycznie.


Oops, no więc tą opcję trzeba włączyć a nie wyłączyć :D

#8 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 12 października 2007 - 14:35

A działa stronka google maps, zumi.pl ? co z obsługą javy?

#9 Mieszko

Mieszko
  • 93 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 października 2007 - 14:55

A działa stronka google maps, zumi.pl ? co z obsługą javy?

Google maps dziala- zumi nie. Jest odpalana za pomoca flasha, a tego iPod nie obsluguje.
Co do javy to nie wiem

#10 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 12 października 2007 - 14:58

Skoro w iPhone'owym Safari mają wprowadzić Flasha to pewnie też w iPodzie będzie. Ja będę miał 16GB model, ale pewnie dopiero w listopadzie (z Ameryki).

#11 iMike

iMike
  • 99 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 października 2007 - 15:32

już można wgrywać dodatkowe aplikacje na ipoda... tutaj jest instrukcja... http://www.touchdev....Jailbreak_Guide ale muszę powiedzieć, że nie jest przyjaźniej napisana dla normalnego użytkownika... Ja jestem na kroku 27 i chyba coś robie źle...

#12 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 12 października 2007 - 15:34

Hmm.. A jeszcze pytanko ;) Już jakiś film wrzucałeś? Dobrze kolory widać? Bo czytałem na imania.pl, że problemy z kolorami są, że za ciemny obraz

#13 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 października 2007 - 15:46

ja czytałem że niektóre mają problemy z ciemnymi kolorami właśnie ale takie to podobno wymieniają od ręki

#14 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 12 października 2007 - 15:49

gorzej jak ktoś sobie sporwadzi z amreyky do polsky ;]

#15 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 12 października 2007 - 16:06

Wielka szkoda, że te 3rd part apps są na razie możliwe do zhackowania na Macu. Niestety prędko się Maca nie dorobię...

#16 Rover75

Rover75
  • 85 postów
  • SkądLondon, United Kingdom, United Kingdom

Napisano 12 października 2007 - 16:15

Calutki dzien sie nim bawie i nie mozna sie oderwac. Wszystko smiga jak powinno. Super motyw z tym obracajacym sie obrazem wraz z pozycja ipoda, to samo z safari i muzyka - w jakiej pozycji go trzymasz tak sie uklada! Co do kolorow to jak dla mnie zajebiste, jasnosc ekrenu mozna ustawic - ja mam w polowie bo na maksa daje po oczach. Filmy smigaja jak trzeba, wrzucilem 2 godzinnego Matrixa i zero mulenia!!!

Co do aplikacji to sprawdzilem narazie jedna stronke:
http://ipodapplicationlist.com/
Dzialaja jak sie jest online w ipodzie - ale to takie glupoty w sumie nic ciekawego! Nie da sie tego wgrac.

Aha - kupilem go w UK.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 Jahu

Jahu
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 października 2007 - 16:21

ale wymacany ;p

#18 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 października 2007 - 20:40

Ja czekam na mojego iPoda Touch 16GB... Leci do mnie prosto z Hong-Kongu. Swoja droga ciekawostka: iPod Touch 16GB po przeliczeniu na PLN w Hong-Kongu kosztuje mniej niz w Polsce wersja 8GB ;)

#19 Jahu

Jahu
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 października 2007 - 21:15

nihli novi, ja swojego u2 kupiłem dużo taniej niż wtedy kosztowały w polsce 30gb

#20 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 października 2007 - 02:13

już można wgrywać dodatkowe aplikacje na ipoda... tutaj jest instrukcja... http://www.touchdev....Jailbreak_Guide ale muszę powiedzieć, że nie jest przyjaźniej napisana dla normalnego użytkownika... Ja jestem na kroku 27 i chyba coś robie źle...


Ja poczekam na troszke "sensowniejszy" sposb ;). Nie ukrywam przydalby mi sie Mail.app na touchu :)

#21 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 13 października 2007 - 12:04

na innym forum, użytkownik toucha napisał, że google maps nie działa

#22 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 13 października 2007 - 13:43

No nie rozumiem Apple, że nie wpakowało Maila, przecież net jest. Mi to nie przeszkadza, bo mam GMaila, ale Stefan strzelił sobie tym w kolano.

#23 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 13 października 2007 - 13:52

Tak samo nie rozumiem czemu nie można dodawać eventów do kalendarza, czemu obcięli soft o notatki i tak dalej. Dając tak elastyczną platformę jak mobilny OS X, hakerzy nie będą próżnować. Już są metody na wgranie apps, upowszechnienie tego to tylko kwestia... miesiąca?

#24 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 13 października 2007 - 15:48

Mnie troche zmartwiło to, że flashy przeglądarka nie obsługuje. A poczta na stronach typu o2.pl, onet.poczta.pl pewnie śmiga

#25 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 października 2007 - 16:25

chyba sie powtorze - nie dodano tej funkcjonalnosci zeby mozna bylo ja pozniej aktywowac (czyt. kupic). to przedluzenie polityki stosowanej do akcesoriow, dodatkowego oprogramowania itp.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych