Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przedłużenie umowy. Jakie mogą zaproponować warunki? STAŁY KLIENT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamilooo

Kamilooo
  • 146 postów

Napisano 15 czerwca 2013 - 20:47

Cześć , mój tata jest w T-mobile 13 lat. Zawsze płacił abonamenty około 100zł. Jest klientem biznesowym. Dodatkowo w T-mobile ma dwa internety jeden od ok.5 lat drugi jakieś 2 lata. Zbliża mu się przedłużenie umowy. Staram się go namówić na ip5 lub 4s w wersji 16gb. Jak narazie był się zapytać to zaproponowali mu ip 5 16gb w umowie 140zł brutto na dwa lata za 1000zł. To jest trochę dużo ponieważ najwięcej jak może wydać na smartfon to 600zł. Ip 4s mówią że nie mają na rynku i że ciężko go zdobyć bo praktycznie nie ma na polskim rynku i nie dali mu żadnej oferty na ten telefon. Wciskają SG3 ale ja nie chcę androida. Czy ktoś z was był lub jest w podobnej sytuacji i ma jakieś pomysły żeby wydusić z nich dobrą ofertę na te smartfony ? Z góry dzięki pozdrawiam :)

#2 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 15 czerwca 2013 - 21:48

Napisz na priva. Coś w tym temacie wiem, więc chętnie pomogę.

#3 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 15 czerwca 2013 - 22:02

Wysłuchać oferty, powiedzieć, że w Play jest taniej i poprosić o przełączenie do Sekcji Utrzymania Klienta. Tylko tam możesz negocjować.

#4 Robex741

Robex741
  • 37 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 25 września 2014 - 08:25

powiedzieć, że przechodzisz do innej sieci wtedy dostaniesz najlepsze:)

#5 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 25 września 2014 - 08:29

Wysłuchać oferty, powiedzieć, że w Play jest taniej i poprosić o przełączenie do Sekcji Utrzymania Klienta. Tylko tam możesz negocjować.


Nie jest to niestety prawda. Tak było kiedyś. Teraz - w salonie dostaniesz taką samą ofertę jak przez SUK, czy przez konsultanta "pierwszego kontaktu" ;) Sprawdzone.
Niestety- obrazek jest chyba jakoś przerabiany przez skrypt czy cuś i jest nieczytelny. Jak ktoś chce koniecznie- niech zajrzy na forum telepolis. Tam go znajdzie. Są ceny słuchawek w poszczególnych abonamentach.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych