Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Audio] [iTunes] jak dodawać stacje radiowe do menu>radio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 20 grudnia 2005 - 08:56

[center:209a307b72] Dołączona grafika [/center:209a307b72]

W iTunes w menu>source(źródło :?: żeby to jeszcze działało jak sie nazywa :? ) jest pozycja radio, jednak nie da się stąd nic usunąć i nic dodać (przynajmniej metodami analogicznymi do usuwania/dodawania w "play list'ach")


Stąd moje pytanie: Jak dodać/usunąć stacje radiową z tego "źródła" :?:

#2 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 20 grudnia 2005 - 09:12

Nie wiem czy takie rozwiazanie wchodzi u Ciebie w gre, ale ja zrobilem sobie oddzielna playliste z moimi "ulubionymi" stacjami radiowymi. Mi tez sie nie udalo zaingerowac w zawartosc listy "defaultowej" :(

#3 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 20 grudnia 2005 - 09:16

Właśnie mnie złości ze mam listę radio i musze robić drugą listę skoro pierwszą już mam. Stąd poszukiwania rozwiązania :( Jeszcze zastanawiałem się czy nie można edytować istniejących stacji radiowych ale nie można :?

#4 QDS

QDS
  • 45 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 grudnia 2005 - 11:26

dokładnie to samo mnie zastanawia od ponad 2 tygodni...
http://www.macplug.o...opic.php?id=256
ale niestety po przekopaniu źródeł na apple.com stwierdzam,że edytować listy Radio sie nie da, nawet osoby których radia sa na liście maja kłopoty ze zmiana danych które tam zamiesciły, musza pisać listy do supportu apple aby oni to aktualizowali..

#5 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 20 grudnia 2005 - 13:02

niestety tez poodbijalem sie od problemu.. :( pozostala playlista z moimi stacjami

#6 igorkazmierczak

igorkazmierczak
  • 12 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 20:26

można Można dodawać stację. Trzeba stworzyć sobie własną listę, na ktorą wrzucić już jakąś istniejacą stację radiową. Teraz należy ją tylko edytować i zmienić w jej właściwościach adres url streamingu. Potem nazwać tą stację inaczej...czyli jej właściwą nową nazwą. To tyle... zaraz to sprawdzę ;) OK!!! Działa...więc do dzieła :)

#7 jaco88

jaco88
  • 781 postów

Napisano 06 lutego 2009 - 11:45

a czy wiecie może jak dodać planetę fm do iTunes? bo co prawda dodaje mi strumień ale nie chce go odtwarzać? dodam że w VLC działa bez problemu :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych