Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari - nie odtwarza filmów z flash i silveright


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 inflator

inflator
  • 28 postów
  • SkądGliwice

Napisano 08 maja 2013 - 13:01

Witam, Przeglądarka nie otwiera plików video na popularnych stronach, domaga się instalacji flash i silveright. Po ściągnięciu i instalacji problem się nie rozwiązuje. Wcześniej wszystko działało. Proszę o wskazówkę.

#2 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 08 maja 2013 - 13:33

Nie masz przypadkiem Incognito mode wlaczone?

#3 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 08 maja 2013 - 13:34

Naprawiłeś przywileje? Po reinstalce flasha i tym podobnych badziew te się lubią sypać.Zamiast flasha przełącz się na html5,dobrze skonfigurowany większość flashowych filmików otwiera się w natywnym mp4,jak coś to konfiguracje podam Ci poprzez PM.Silverlight nie ma alternatywy,możesz jedynie przeinstalować, mi tvn player odtwarza w większości same reklamy, mojej siostrze tak samo.

#4 inflator

inflator
  • 28 postów
  • SkądGliwice

Napisano 08 maja 2013 - 20:16

Incognito- w safari to przeglądanie prywatne i u mnie jest nieaktywne. Przywileje naprawiałem. Wyzerowałem safari. Do niedawna działało bez zarzutu. Podejrzewam mojego 3 letniego syna, że coś sobie chłopak kliknął :) Teraz domaga się instalacji flash i silver, instalacja przebiega pomyślnie a i tak nie działa i tak w kółko. Pewnie to jakieś głupstwo tylko nie mam pojęcia gdzie szukać. Więc już mam! Nie należy instalować flash playera po przekierowaniu na stronę Adobe. Trzeba wejść w Programy odinstalować flash playera i dopiero po tym zainstalować go ponownie ze strony Adobe.

#5 Żybis

Żybis
  • 4 postów

Napisano 10 grudnia 2013 - 22:56

smoczywitaj, jestem bardzo słaby w te klocki i poproszę o wyłożenie tej operacji z instalacją flasha bo zainstalowałem i nie lata a generalnie dopiero mam tydzień imaca i uczę się od podstaw obsługi , z góry dziękuję za podpowiedzi tak najprościej jak się da , :)

#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 grudnia 2013 - 22:58

Nie będziemy Cię uczyć instalacji programów. To podstawowa wiedza, wygooglaj albo poczytaj pomoc systemową.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych