Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aero2, macbook air i iPhone 3GS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nurkotka

Nurkotka
  • 56 postów
  • SkądWarszawa/Poznań

Napisano 16 kwietnia 2013 - 12:34

No właśnie. Nie zabijajcie za banalne pytanie, bo ja o komputerach blade pojęcie mam a właściwie nie mam żadnego... Otóż wyczytałam, że iPhone może działać jako modem do internetu. No właśnie... czy iPhone 3GS też może działać jako modem? Jeśli może to czy współpracuje z kartami Aero2. Jeśli współpracuje to wytłumaczcie mi proszę jak chłop krowie w rowie jak (zrobić?, połączyć?, skonfigurować?, ustanowić?) takie połączenie? Bardzo dziękuję i z góry przepraszam tych co zapluli monitory śmiejąc się z mojej niewiedzy...

#2 TheOktik

TheOktik
  • 405 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 16 kwietnia 2013 - 12:52

iPhone jako modem do Aero2 to średni pomysł. Nieracjonalnie drogi modem :razz: Jeżeli chcesz także dzownić z tego telefonu to czeka Cię przekładnaie kart co troche co nie jest dobre ani dla telefonu ani dla użytkownika. Polecam kupić np. w jakimś serwisie aukcyjnym modem na USB za niecałe 100zł i cieszyć się bezproblemową pracą.

#3 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 16 kwietnia 2013 - 13:01

3GS chyba nie działa z Aero2.

#4 Nurkotka

Nurkotka
  • 56 postów
  • SkądWarszawa/Poznań

Napisano 16 kwietnia 2013 - 13:02

iPhone po prostu mam:) Aero też zupełnie przypadkiem ma znaleźć się w moim posiadaniu i będzie mi służyć bardzo rzadko (na stałe nie mieszkam w Polsce), więc to takie wakacyjne rozwiązanie coby pocztę sprawdzić i kilka maili wysłać. Jeśli okaże się, że korzystam i mi się podoba pewnie zainwestuję w modem, ale na razie chciałam dowiedzieć się czy dam radę poradzić sobie bezkosztowo

#5 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 16 kwietnia 2013 - 13:08

Wymagany jest zgodny modem lub telefon. Wiele nie działa z Aero 2.
Aero2 - zestawienie zgodnych modemów

Możesz też zainwestować w przenośny kieszonkowy router WIFi na baterię.

#6 Sajmon_szy

Sajmon_szy
  • 110 postów

Napisano 16 lipca 2014 - 16:22

Żeby nie tworzyć nowego tematu. Posiadam modem Iplus Huwaei E180 i kartę Aero2. czy da się to jakoś połączyć żeby działało na Mac Os Mavericks 10.9.4. ? Nie mogę w ogóle odnaleźć sterowników do tego modemu. Ma ktoś może ? Bo stronie plusa ten dział jest nieaktywny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych