Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

KONKURS - Trzy razy iPod shuffle!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#51 Lempciap

Lempciap
  • 305 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 23 października 2007 - 22:37

Odpowiem Ci szczerze, za duzo kasy to chyba nikt nie ma ... ale ja na jej brak nie moge narzekac. Nie jestem na szescie z tych osob - ktore im maja wiecej kasy tym czesiej mowia ze sa biedni :grin:
Gratuluje zwyciezcom i razem z Administracja Forum postaramy sie, aby takich lub podobnych konkursow bylo na Forum coraz wiecej.


to ja poprosze konkurs:D bo to byl pierwszy w ktorym bralam udzial i nie poszlo;( no coz chyba nie poznalam za dobrze regulaminu:)

gratuluje zwyciezcom


w totka probowalam i tez nic;/
cholerka

#52 stokrotka32

stokrotka32
  • 9 postów

Napisano 24 października 2007 - 17:06

Nie miałam pojęcia o odpowiedziach na pytania, więc szukałam w necie. Po przeczytaniu artykułów i Wikipedii jasne było, że to Atari to była odpowiedź na pytanie. Czasami lepiej jest poczytać i dokształcić się, niż uważać, że się wie wszystko i zaznaczać odpowiedzi bez szukania w artykułach. Tylko jeszcze trzeba mieć szczęście w losowaniu. Ja niestety nie mam :(

#53 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 24 października 2007 - 17:21

Dokładnie tak zrobiłem. I po przeczytaniu nie miałem wątpliwości że chodzi o HP.

and frequented after-school lectures at the Hewlett-Packard Company in Palo Alto, California. He was soon hired there and worked with Steve Wozniak as a summer employee.


O Atari jest mowa dopiero w następnym akapicie. Stokrotko, więc na tym tle:

Czasami lepiej jest poczytać i dokształcić się, niż uważać, że się wie wszystko i zaznaczać odpowiedzi bez szukania w artykułach.


jest IMHO nie na miejscu.

#54 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 24 października 2007 - 17:25

Po przeczytaniu artykułów i Wikipedii jasne było, że to Atari to była odpowiedź na pytanie.


Dlatego miejmy nadzieje, że następnym razem organizatorzy konkursu bardziej się przyłożą.


He attended Cupertino Middle School and Homestead High School in Cupertino, California,[9] and frequented after-school lectures at the Hewlett-Packard Company in Palo Alto, California. He was soon hired there and worked with Steve Wozniak as a summer employee.[13]


[url]http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Jobs[/url]


Edit: hehe za wolny jestem ;)

#55 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 24 października 2007 - 17:26

grzegor ma rację, też myślę że uwaga lekko nie na miejscu. Szukając odpowiedzi na te pytania w pierwszej kolejności trafiłem na informację o HP i to nie w jakieś tam Wikipedii, ale na portalu gdzie była opisana historia Jobsa.

#56 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 października 2007 - 23:26

Z racji tego, że nikt nie jest doskonały postaramy się naprawić nasz błąd. Osoby, które na pytanie: 3. W jakiej firmie z branży komputerowej pracował młody Steve Jobs? odpowiedziały a) Hewlett-Packard przez co zostały wykluczone z losowania wezmą udział w losowaniu jednego iPoda Shuffle. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest poprawne odpowiedzenie na pozostałe pytania.

#57 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 24 października 2007 - 23:47

imho - to jest troche bez sensu bo ktoś tego ipoda musi kupić (blade?).

Rozumiem ze jestescie w malo komfortowej sytuacji i wlasciwie to nie wiadomo jak ten problem rozwiazac zeby wszyscy byli szczesliwi. Tak postanowiliscie, wiec jesli rzeczywiscie dojdzie to takiego obrotu sprawy to ja w tym miejscu pisze, ze w przypadku dziwnego zbiegu okolicznosci i wylosowania mnie to zrzekam sie ipoda na rzecz osoba ktora miala by go kupic a ewentualnie moglbym dostac maila myapple. Choc przy moim szczesciu to bede najbardziej oddalonym numerkiem przy losowaniu :)

---- Dodano 25-10-2007 o godzinie 00:49 ----
Aha - moj post w ktorym cytowalem wikipedie mial na celu tylko odpowiedzenie Stokrotce ze to nie do konca tak wyglada jak mysli. Ja ablosutnie nie chcialem zadnych zazalen wnosic!

#58 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 października 2007 - 23:52

Cena iPoda - 349,01
Uśmiechnięte buzie użytkowników MyApple.pl - bezcenne

#59 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 25 października 2007 - 07:06

No tak, kto jak zwykle ma nr 13 no ... wiadomo Laborman :) Eh. Zwycięzcom gratuluje, no i czekam na kolejne konkursy.

#60 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 26 października 2007 - 09:40

Panowie i Panie userzy - prosze nie przeliczac wszystkiego na pieniadze bo nie one sa w zyciu najwazniejsze !!! Uwierzcie mi, ze ufundowanie nagrod do konkursu nie stanowi dla mnie zadnego problemu (wrzucam je w koszta prowadzenia firmy) w/z z tym, uwazam ze dyskusje i pytania typu: ... ktos musial zaplacic za nagrody ... , ... czy mam za duzo pieniedzy ... sa bez sesu. Pozdrawiam i zycze powodzenia w kolejnych konkursach.

---- Dodano 26-10-2007 o godzinie 11:08 ----
Aha .... chcialbym przypomniec tylko, ze niebawem (na dniach !!!) rusza kolejny konkurs z iPodami dla Userow z grup: PRO i Donator !!! Aby brac w nim udzial przed jego rozpoczeciem trzeba posiadac jedna z tych grup.

#61 k.rosinski

k.rosinski
  • 174 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 października 2007 - 12:30

Z racji tego, że nikt nie jest doskonały postaramy się naprawić nasz błąd.
Osoby, które na pytanie:
3. W jakiej firmie z branży komputerowej pracował młody Steve Jobs?
odpowiedziały
a) Hewlett-Packard
przez co zostały wykluczone z losowania
wezmą udział w losowaniu jednego iPoda Shuffle.

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest poprawne odpowiedzenie na pozostałe pytania.


Tak gwoli ścisłości - ten iPod będzie losowany wśród tych, którzy odpowiedzieli tylko 3a) i zostali wykluczeni czy wśród wszystkich którzy odpowiedzieli 3a) w tym także, tych którzy odpowiedzieli 3a)d)?

#62 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 października 2007 - 12:37

Tylko Ci, którzy zostali wykluczeni. A dokładniej w losowaniu uzupełniającym wezmą udział osoby, które odpowiedziały na pytania tak: 1. c 2. a 3. a 4. c 5. a

#63 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 26 października 2007 - 15:19

Panowie i Panie userzy - prosze nie przeliczac wszystkiego na pieniadze bo nie one sa w zyciu najwazniejsze !!!


Podpisuję się pod tym. Ale czuje się jakbym się trochę przyczynił w tym wątku do tego że postanowiłeś kolejnego ufundować. I to jest trochę niekomfortowe dla mnie :/

Uwierzcie mi, ze ufundowanie nagrod do konkursu nie stanowi dla mnie zadnego problemu (wrzucam je w koszta prowadzenia firmy) w/z z tym, uwazam ze dyskusje i pytania typu: ... ktos musial zaplacic za nagrody ... , ... czy mam za duzo pieniedzy ... sa bez sesu. Pozdrawiam i zycze powodzenia w kolejnych konkursach.


Ależ ja bardzo doceniam to co robisz dla forum! Sam aż takich możliwości nie mam więc przynajmniej staram się pomagać odpowiedziami jak tylko mogę.

#64 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 26 października 2007 - 16:08

Ten dodatkowy iPod juz od dawna byl ,,odlozony,, na konkurs .... po prostu przesunelismy jedna sztuke z innego konkursu na ten:D ...ot i po sprawie.

---- Dodano 26-10-2007 o godzinie 16:04 ----
grzegor - za chwile rusza konkurs dla posiadaczy grupy PRO albo Donator - bedziesz mial dodatkowa szanse na iPoda (chyba ze w ciagu ostatnich 3 miesiecy wygrales juz jakas nagrode w konkursie na forum MyApple).

#65 stokrotka32

stokrotka32
  • 9 postów

Napisano 26 października 2007 - 21:05

Dodam, że nie szukałam tylko w Wikipedii odpowiedzi, zanim wpisałam właściwą odpowiedź przeszukałam wiele artykułów, dlatego byłam pewna , że odpowiedzią jest Atari. Ale w końcu nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.I o jednego Ipoda będzie więcej, na pewno ktoś się ucieszy z nagrody. Życzę szczęścia w losowaniu.

#66 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 października 2007 - 23:46

Lista osób biorących udział w losowaniu czwartego iPoda Shuffle 1. SP1D3R 2. mcbarlo 3. macdesk 4. Grooby 5. irocc 6. butthead 7. elias 8. johny 9. Daniel 10. Mosqit 11. k.rosinski 12. gotomi 13. internex 14. elle 15. arsaghar 16. lupar 17. paroofa 18. grzegor 19. iGrish 20. sly 21. Duckling 22. Siuta 23. svistakk 24. raad 25. quaint 26. kundziad 27. jbwm 28. coryza 29. pawel_l 30. PowerbookFiend 31. michalsz 32. Marcin_G Losowanie odbędzie się jutro - do tego czasu można zgłaszać zastrzeżenia.

#67 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 29 października 2007 - 17:24

Losowanie zostało przeprowadzone tak jak zwykle na stronie random.org

Dołączona grafika

Została wylosowana jedna liczba od 1 do 32

Dołączona grafika

Zwycięzcą jest użytkownik z numerem 24 - raad

Cała lista zwycięzców wygląda następująco
iPod Shuffle wygrali
- vinci
- djyoda
- altcomputing
- raad

Konta w domenie @myapple.pl otrzymują
- ghart
- michauex
- pejot

Gratuluję.

Wszystkie 4 iPody zostaną wysłane jutro.
Osoby, które jeszcze nie podały mi swoich danych do wysyłki proszę aby zrobiły to do jutra do południa.


#68 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2007 - 13:45

Przyszła nagroda - ślicznie dziękuje za wszystko :D

#69 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 31 października 2007 - 13:52

WOW brawa dla Poczty Polskiej! Wczoraj po południu wysłane a dziś już na miejscu - jestem w ciężkim szoku!

#70 SP1D3R

SP1D3R
  • 90 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 listopada 2007 - 18:44

Haha całe życie byłem pierwszy i nawet na myapple dano mi "pierwszy" numerek ;) Pozdrawiam i gratuluje szczęściarzą!

#71 paroofa

paroofa
  • 48 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 21:03

Witam Mala uwaga z mojej strony: Jak widac grono osob z pop. odp (na pyt o HP) jest znacznie wezsze, co niesie ze soba wiadome wnioski, no ale czasu juz nie cofniemy ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych