Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

KONKURS - Trzy razy iPod shuffle!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#26 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 20 października 2007 - 15:39

Jak zwykle mialem pecha do losowania :D

#27 wakoman

wakoman
  • 962 postów
  • SkądMiami, Gdynia

Napisano 20 października 2007 - 16:22

ja tam sie ciesze, ze poprawne odp mialem :)

rowniez gratuluje zwyciezcom,
i brawa dla Blade'a za ufundowanie nagrod ;))
[widze, ze niektorzy tego nie doceniaja ;/]

#28 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 20 października 2007 - 16:37

Trzeba być naprawdę spoko kolesiem, żeby bezinteresownie fundować obcym ludziom nagrody (albo mieć plecy w ruskiej mafii ^^) Doceńcie to!

#29 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 20 października 2007 - 16:47

Myślę, że nie powinniście mówić że Blade "trwoni kasę". Trzeba raczej docenić jego gest i inicjatywę i podziękować. Co do samych pytań to układałem je ja, w sensie te dotyczące Steve'a i Apple i nie opierałem się nawet w najmniejszym stopniu na wikipedii. Faktycznie niedoprecyzowanie z mojej strony odnośnie pytania o miejsce pracy. Cóż, pomyłki się zdarzają, mam nadzieję że wybaczycie. Pozostaje mi tylko życzyć szczęścia w kolejnych konkursach.

#30 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 20 października 2007 - 18:42

Hmm... Nie powinniscie oceniac ludzi po pieniadzach. Ale ok.

#31 iWP

iWP
  • 336 postów
  • SkądGliwice

Napisano 20 października 2007 - 18:59

Gratulacje dla zwycięzców :) Wielkie dzięki dla blade'a za nagrody. Było blisko, ale o 2 numerki za wysoko :D

#32 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 20 października 2007 - 20:00

Co do samych pytań to układałem je ja, w sensie te dotyczące Steve'a i Apple i nie opierałem się nawet w najmniejszym stopniu na wikipedii. Faktycznie niedoprecyzowanie z mojej strony odnośnie pytania o miejsce pracy. Cóż, pomyłki się zdarzają, mam nadzieję że wybaczycie. Pozostaje mi tylko życzyć szczęścia w kolejnych konkursach.


Szkoda tylko, że niektóre osoby zostały olane i nie mogły wziąć*udziału w losowaniu.
Gratuluje zwycięzcom.

#33 stokrotka32

stokrotka32
  • 9 postów

Napisano 20 października 2007 - 20:24

Gratuluję zwycięzcom. Ja nie mam nigdy szczęścia w losowaniu. Więc nie liczyłam na wygraną. Ale Ipodzik mi się podoba. Ale cieszę się,że miałam poprawne odpowiedzi. Wystarczyło poszukać w internecie i wszystkie odpowiedzi tam były.

#34 tratkiewicz

tratkiewicz
  • 525 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 października 2007 - 20:26

gratulacje :D ja niestety szczęscia nie miałam. Na czym polegało oszusteo w konkursie?

#35 djyoda

djyoda
  • 155 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 października 2007 - 20:50

Aaa udało się:) ale miałem farta....

#36 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 20 października 2007 - 21:20

Hmm... Nie powinniscie oceniac ludzi po pieniadzach. Ale ok.


Nikt tu nie ocenia ludzi po pieniądzach, tylko po geście i dobrej woli.

Szkoda tylko, że niektóre osoby zostały olane i nie mogły wziąć udziału w losowaniu.


Zapewniam Cię, że to nie jest tak, że niektóre osoby zostały olane.

#37 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 20 października 2007 - 21:25

Zapewniam Cię, że to nie jest tak, że niektóre osoby zostały olane.


Hmm... samego ipoda mam gdzieś, jakby to był Touch to by mi zależało ale od Shuffle wolę swojego iRivera z wyświetlaczem. Odpowiedziałem dla samego faktu odpowiadania.
Ale muszę przyznać że za tego HP zamiast Atari czuję się trochę olany.

Podejrzewam że osoby którym bardziej zależało tym bardziej czują się olane niestety.

#38 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 października 2007 - 23:12

Konkursy jeszcze nie raz zagoszczą na naszym forum więc Ci, którym się teraz nie udało niech wyczekują następnych :)

#39 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 20 października 2007 - 23:15

Konkursy jeszcze nie raz zagoszczą na naszym forum więc Ci, którym się teraz nie udało niech wyczekują następnych :)


A jak dobrze pójdzie to jeden się wykroi za niecałe dwa tygodnie :)
Ale coś marnie to widzę :/

#40 spectre

spectre
  • 55 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 21 października 2007 - 09:38

Gratulacje zwycięzcom. Ciesze się, że udzieliłem poprawnych odpowiedzi ;) Pozdrawiam.

#41 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 21 października 2007 - 13:00


Zapewniam Cię, że to nie jest tak, że niektóre osoby zostały olane.


No ja zostałem. Mimo iż*napisałem do code PRZED zakończeniem konkursu, że również*udzieliłem poprawnych odp, nie zostałem dodany na listę osób biorących udział w losowaniu. Na początku dostałem odp, że w polskiej wikipedii nie ma napisane, że Jobs pracował*w hp, a później że jednak hp też było poprawną odpowiedzią, ale tylko jak zaznaczyło się hp+atari bo praca w atari była dla Steve ważniejsza. Z tym, że ja nie przypominam sobie, aby pytanie brzmiało: Jaka była najważniejsza firma w której pracował*Jobs?

#42 michalsz

michalsz
  • 27 postów
  • SkądGliwice

Napisano 21 października 2007 - 18:26

Pytanie 3. wyraźnie dotyczyło firmy z branży komputerowej. Firma Atari przede wszystkim była i jest producentem gier (w latach 70. gier wideo) z krótkim epizodem na rynku komputer(k)ów domowych. HP jest bardziej kojarzona z branżą komputerową i to nieprzerwanie od lat 70. Ktoś, kto ze zrozumieniem przeczytał np. "Icon. Steve Jobs najbardziej niezwykły akt II w historii biznesu" może mieć uzasadnione pretensje do redaktora(ów) pytania. Nie po raz pierwszy okazało się, że największą sztuką jest jasne i jednoznaczne sformułowanie pytania. Pozostaje mieć nadzieję, że następny konkurs będzie zorganizowany profesjonalnie, bo tak postrzegam portal myapple.pl. Przez kilka lat byłem nauczycielem akademickim i nauczyłem się w tej pracy bardzo ważnej rzeczy. Mianowicie, wszelkie wątpliwości zawinione przez siebie rozwiązywać na korzyść studentów. Życzę wszystkim powodzenia w następnych konkursach!

#43 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 21 października 2007 - 18:28

Mimo to jestem ciekaw jak duzy odsetek odpowiedzial: Atari, a jak duzy: HP. Pozatym niecierpliwie czekam na jakis kolejny konkurs, bo tu konkurencja duza i znow nie udalo sie wygrac, ale dreszczyk emocji przy podawaniu odpowiedzi w odstepach czasowych byl :)

#44 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 21 października 2007 - 20:28

zgadzam sie z michalemsz. przeczytalem iCon i zaznaczylem z calym przekonaniem HP. no coz, szkoda.

#45 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 października 2007 - 21:57

A gry nie są związane z komputerami? Hmm... Ja oczywiście zaznaczyłem Atari (sam miałem ich cudowny sprzęt w dzieciństwie :D BASIC RuleZ :P ) Tylko nie wiem jak to się stało że miałem o 6 oczek za dużo :/ GRATULACJE wygranym, pomysłodawcom i sponsorom!! :D

#46 -wujas-

-wujas-
  • 67 postów
  • SkądPoznań/Lubsko

Napisano 22 października 2007 - 14:39

rowniez gratulacje dla zwyciezcow... oby wiecej takich konkursow.. duze emocja w szukaniu swojej ksywy na liscie :) bylo blisko ale coz.. chyba bede musial wkoncu kupic sobie tego iPoda :)

#47 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2007 - 15:58

Sorry ze odkopie ten temat ale HP powinno zostac uznane jako poprawna odpowiedz niezaleznie czy ktos zaznaczyl ATARI czy tez nie. Pytanie bylo na tyle nieprecyzyjne ze rownie dobrze poprawna odpoweidza zamiast Atari czy HP moglo byc Apple (gdyz w momecie rozpoczecia dzialalnosci tej firmy Jobs mial 21 lat...czyli byl mlody...)

Dolaczam sie z ubolewaniem do postu usera michalsz cytujac jego wypowiedz:

Nie po raz pierwszy okazało się, że największą sztuką jest jasne i jednoznaczne sformułowanie pytania. Pozostaje mieć nadzieję, że następny konkurs będzie zorganizowany profesjonalnie ...


Gratulacje dla zwyciezcow.

G.

#48 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 22 października 2007 - 21:57

Mimo to jestem ciekaw jak duzy odsetek odpowiedzial: Atari, a jak duzy: HP.

10:1 dla Atari :)

W tym miejscu mogę zapewnić wszystkich, że kolejne konkursy zostaną przygotowane staranniej.
Zależało nam na czasie stąd te nieścisłości.

#49 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 22 października 2007 - 22:43

Gdybym wygral tego iPoda Shuffle, zostawilbym go Blade'owi i sie zapytal "masz za duzo kasy? Moze kiedys bedzie Ci potrzebna, a ty ja trwonisz robiac prezent nieznanym ludziom bez okazji!"

I'm dissapointed :(


Odpowiem Ci szczerze, za duzo kasy to chyba nikt nie ma ... ale ja na jej brak nie moge narzekac. Nie jestem na szescie z tych osob - ktore im maja wiecej kasy tym czesiej mowia ze sa biedni :grin:
Gratuluje zwyciezcom i razem z Administracja Forum postaramy sie, aby takich lub podobnych konkursow bylo na Forum coraz wiecej.

#50 PowerbookFiend

PowerbookFiend
  • 619 postów
  • SkądLandsberg/Stettin

Napisano 23 października 2007 - 12:53

Moje gratulacje dla zwyciezcow (przepraszam za brak polskich znakow). Zastanawia mnie tylko czemu HP nie liczy sie jako "firma komputerowa w ktorej pracowal mlody JOBS"?CO z tego ze pracowal tam krotko, skoro pracowal, a pytanie nie precyzuje okresu czasu? Nastepnym razem precyzyjniej ukladajcie pytania.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych