Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad mini instalacja pliku IPA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blady214

Blady214
  • 5 postów

Napisano 03 kwietnia 2013 - 13:55

Witajcie, mam problem z zainstalowaniem pliku IPA na iPadzie mini, który wygląda następująco: Mam zainstalowane na iPadzie trochę aplikacji (~50) oraz utworzony profil mobileprovision, żebym mógł wgrać swoją aplikację. Podczas normalnej synchronizacji nie ma najmniejszych problemów. Dodałem aplikację do bibliotek iTunes'a i w momencie próby jej instalacji (w zakładce programy klikam instaluj, bądź przeciągam jej ikonę na wybrany ekran) iTunes pokazuje, że wszystkie pozostałe aplikacje zostaną usunięte i będzie tylko ta jedna zainstalowana. Jak zainstalować moją aplikację bez utraty istniejących? Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale opisałem problem, będę wdzięczny za wszelką pomoc.

#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 03 kwietnia 2013 - 14:03

Nikt nie pomoże Ci w piractwie. Czytaj regulamin forum.

#3 Blady214

Blady214
  • 5 postów

Napisano 03 kwietnia 2013 - 14:24

Witam, nie chodzi o piractwo, tylko o instalacje mojej autorskiej aplikacji, proszę dokładnie zapoznać się z tematem. Dla potwierdzenia słów wcześniej zakładałem również jeden temat w dziale dla developerów. Nie mogę aplikacji odpalić z XCode'a, ponieważ mam wersję 4.2 i nie mogę zainstalować nowszej, ponieważ korzystam ze Snow Leoparda i nie mam możliwości instalacji nowszego OSX'a.

#4 tomekh7

tomekh7
  • 73 postów

Napisano 03 kwietnia 2013 - 14:53

Możesz również skorzystać z TestFlight lub umieścić aplikację na swoim serwerze i pobrać poprzez przeglądarkę w urządzeniu. Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem: iphone - Installing an Ad Hoc app for testing without synchronizing iTunes - Stack Overflow

Z tego co kojarzę to na forum była już podobna dyskusja, więc możesz również poszukać.

#5 Blady214

Blady214
  • 5 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 11:35

Dzięki wielkie za pomoc. Udało się bez problemów zainstalować przy pomocy iPhone Configuration Utility.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych