Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podobne aplikacje w AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blady214

Blady214
  • 5 postów

Napisano 28 marca 2013 - 13:40

Witam, z racji tej, że jako developer w AppStore nie mam jeszcze dużego doświadczenia, stąd pytanie do Was. Mam aplikację, która występuje w kilku różnych brandach. Funkcjonalnościami się ona w ogóle nie różnie, jedynie elementami graficznymi. Czy nie będzie problemu z wydaniem tych aplikacji w AppStore z jednego konta deweloperskiego?

#2 gtatarkin

gtatarkin
  • 401 postów

Napisano 28 marca 2013 - 14:16

Kiedyś nie było z tym problemów, teraz są nieco bardziej restrykcyjni i jeżeli będziesz dodawał je hurtowo to musisz przygotować jakieś uzasadnienie dlaczego tą samą funkcjonalność rozbiłeś na kilka aplikacji.

#3 Blady214

Blady214
  • 5 postów

Napisano 29 marca 2013 - 09:39

Dzięki wielkie, raczej hurtowo nie zamierzam ich dodawać, bynajmniej przynajmniej nie w najbliższym czasie.

#4 P_P

P_P
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2013 - 20:51

@wojtkow "bynajmniej nie w najbliższym czasie" znaczy "na pewno nie w najbliższym czasie" więc nie wiem, czemu poprawiłeś ;]

#5 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 marca 2013 - 21:35

bynajmniej nie oznacza na pewno, tylko, jak już, na pewno nie - jest przeczeniem (a na pewno potwierdzeniem).
W tej sytuacji w zdaniu Blady214 będziemy mieli bynajmniej nie w najbliższym czasie, czyli na pewno nie nie w najbliższym czasie, ergo, przez redukcję zaprzeczeń, na pewno w najbliższym czasie

#6 P_P

P_P
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2013 - 11:54

Zobacz w jakimkolwiek słowniku przykłady. Chociażby w internetowym bynajmniej - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik :

Ona chciałaby mnie usidlić, ale ja bynajmniej nie mam zamiaru się żenić.

Bynajmniej nie "zamieniamy" na "na pewno nie", tylko jest tak tłumaczone jako silne zaprzeczenie, a używanie zaprzeczeń z nie zaraz po bynajmniej jest jak najbardziej poprawną formą. ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych