Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

iPhone 4S nieaktywowany - jak to jest z gwarancj膮?


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michasss8

Michasss8
  • 1聽515 post贸w
  • Sk膮dLeszno

Napisano 28 marca 2013 - 11:15

Witam. Mam iPhone 4S. Zafoliowany, nigdy nie otwierany - nieaktywowany. Jest to prezent z firmy (sk膮d oni go maja, nie mam poj臋cia). Nie mam 偶adnego dowodu zakupu do niego. W razie gdyby mi si臋 zepsu艂, to na jakiej podstawi臋 mog臋 ubiega膰 si臋 o napraw臋? Wystarczy numer seryjny? Pozdrawiam

#2 Sony156

Sony156
  • 388 post贸w
  • Sk膮dBydgoszcz

Napisano 28 marca 2013 - 11:24

Z tego co wiem to gwarancja leci od momentu aktywacji telefonu. Reklamowa膰 mo偶na po numerze seryjnym.

#3 Michasss8

Michasss8
  • 1聽515 post贸w
  • Sk膮dLeszno

Napisano 28 marca 2013 - 11:25

Dzi臋ki za odpowied藕, tak samo my艣la艂em. A co je艣li otworz臋 pude艂ko, a tam b臋dzie co艣 nie tak? Mam go aktywowa膰 i oddawa膰聽na gwarancj臋 czy po prostu lecie膰 do autoryzowanego serwisu? Pozdrawiam

#4 Krecik1

Krecik1
  • 209 post贸w

Napisano 28 marca 2013 - 11:34

Mo偶e zadzwo艅 do tej firmy? Pozdr

#5 Michasss8

Michasss8
  • 1聽515 post贸w
  • Sk膮dLeszno

Napisano 28 marca 2013 - 11:37

Nie mam niestety jak si臋 z nimi skontaktowa膰. Gdybym m贸g艂, tego tematu by nie by艂o. ;)

Pozdrawiam

- - - Updated - - -

,,Zgodnie z prawem w艂a艣ciwym warunkiem udzielenia serwisu gwarancyjnego sp贸艂ki Apple mo偶e by膰 przedstawienie przez u偶ytkownika dowodu zakupu i/lub dokonanie przez niego rejestracji."

Takie co艣 znalaz艂em na stronie Apple.

My艣l臋, 偶e to wszystko wyja艣nia.

Wystarczy zarejestrowa膰 produkt. Czy on jest automatycznie rejestrowany po aktywacji czy musz臋 zrobi膰 co艣 specjalnego?

#6 Cadnin

Cadnin
  • 197 post贸w
  • Sk膮dKrak贸w

Napisano 28 marca 2013 - 12:11


Czy on jest automatycznie rejestrowany po aktywacji


Z tego co wiem to tak.

#7 micha艂1985

micha艂1985
  • 229 post贸w
  • Sk膮dKrak贸w

Napisano 28 marca 2013 - 12:37

Je艣li telefon pochodzi od polskiego operatora to musisz mie膰 dow贸d zakupu. Je艣li jest kupiony od Apple, lub z innego kraju to nie potrzeba dowodu zakupu - mo偶na i艣膰 z samym iPhonem do serwisu autoryzowanego.

#8 Michasss8

Michasss8
  • 1聽515 post贸w
  • Sk膮dLeszno

Napisano 28 marca 2013 - 12:43

Z telefonem od operatora z tego co wiem, tak czy siak mog臋聽si臋 zwr贸ci膰 do autoryzowanego serwisu.

#9 iron.gery

iron.gery
  • 4聽651 post贸w
  • Sk膮dPolska | USA

Napisano 28 marca 2013 - 13:48

Z telefonem od operatora z tego co wiem, tak czy siak mog臋聽si臋 zwr贸ci膰 do autoryzowanego serwisu.


Mo偶esz tylko 偶eby odda膰 na gwarancje telefon od polskiego operatora musisz mie膰 dow贸d zakupu.

#10 micha艂1985

micha艂1985
  • 229 post贸w
  • Sk膮dKrak贸w

Napisano 28 marca 2013 - 14:34

Od polskiego operatora mo偶esz odda膰 tylko i wy艂膮cznie z faktur膮 do Regenersis, 偶aden inny serwis nie przyjmie. Je艣li jest od zagranicznego operatora lub z wolnej sprzeda偶y to do ka偶dego serwisu bez faktury mo偶esz odda膰.

#11 Corys

Corys
  • 2 post贸w

Napisano 29 maja 2015 - 09:48

Witam, 
podepn臋 si臋 pod temat:
Chc臋 si臋 upewni膰, jak wygl膮da kwestia gwarancji. Apple daje 12 miesi臋cy od momentu aktywowania telefonu? 
Dotychczas by艂em tego pewny, lecz po sprawdzeniu nr imei, kt贸ry dosta艂em od sprzedawcy, nasz艂y mnie w膮tpliwo艣ci- widnieje informacja, 偶e telefon nie zosta艂 aktywowany, lecz wygl膮da na to, 偶e czas gwarancji ju偶 p艂ynie. Poza tym, telefon mia艂 by膰 z polskiej dystrybucji, jest z Luksemburga

 

 Activated   No   Warranty   Limited Warranty   Warranty Days Left   307   Warranty Start Date   01.04.2015   Warranty End Date   31.03.2016   Find My iPhone   OFF   Country of purchase   Luxembourg   Purchase Date   01.04.2015   SIM lock   Unknown 

Na oficjalnej stronie apple jest info, 偶e tel nie jest aktywowany i nie mog膮 poda膰 szczeg贸艂owych informacji.


U偶ytkownik Corys edytowa艂 ten post 29 maja 2015 - 09:59





U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

0 u偶ytkownik贸w, 2 go艣ci, 0 anonimowych