Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klej na matrycy iMac 27' Mid-2011..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 AKleks

AKleks
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2013 - 16:48

Siemano Jestem posiadaczem wyżej wymienionego maczka. Problem jest w tym iż od kilku miesięcy zauważalne są dziwne smugi/plamy w prawym górnym rogu ekranu. Podobno to kurz więc zdjąłem szybe z maka i wyczyściłem specjalna sciereczką matrycę no i nic nie pomogło :( Znajomy pracujący w iSpocie mówił żebym oddał to na gwarancję bo to jest jakiś klej trzymający coś tam i pod wpływem ciepła ten klej usmarował mi matryce.. dziwne.. Sprawdźcie załącznik i oceńcie jak poważna jest sprawa. Niestety roczna gwarancja apple mi się skończyła i nie posiadam Apple Care Plan. No i nie wiem jaka jest wycena takiej naprawy w tym momencie i gdzie mogę komputer oddać.. Beznadzieja kompletna :/ Pozdrawiam.

#2 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 16 marca 2013 - 18:20

Kurz w matrycy, spróbuj oddać na gwarancje. Słyszałem że przyjmują z tą wadą nawet po gwarancji.

#3 AKleks

AKleks
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2013 - 21:18

No właśnie niezbyt bo zdejmowałem szybę i czyściłem te matryce ściereczką z płynem do szyb.. Bez zmian. Więc to musi siedzieć pod kolejną warstwą :/ Zadzwonię jutro do iSpotu i spytam się ich..

#4 michał1985

michał1985
  • 229 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 marca 2013 - 09:19

To nie żaden klej tylko kurz znajdujący się we wnętrzu matrycy. A koledze z iSpotu podpowiedz aby zmienił pracę na zamiatanie ulic.

#5 citanek

citanek
  • 582 postów
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 17 marca 2013 - 11:33

Dzwoń bezpośrednio do Apple, opisz problem (kurz w matrycy), poproś o wymianę matrycy na ich koszt.

#6 AKleks

AKleks
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2013 - 09:32

Panowie.. ratujcie na boga.. Oddałem komputer do iSource w Warszawskim BUWie ! Matryce wymienili, komputer oddany mi wczoraj. Czyszczę szybe przed spaniem a tu na MATRYCY nachalne ślady paluchów a na dole smugi po czyszczeniu.. Jakim cudem zatrudnia się takich debili ?!?! Część - LCD IPS Panem 661-6615 kosztuje prawie 1200$ ! A człowiek wkłada mi ją do maka gołymi łapami, paluchami bez żadnych gumowych czystych rękawiczek ? Dzisiaj dzwonię do nich i szykuje ładną zj*bę.. Czy ktoś z was do tej pory natknął się na taki problem ?

- - - Połączono posty - - -

To nie żaden klej tylko kurz znajdujący się we wnętrzu matrycy. A koledze z iSpotu podpowiedz aby zmienił pracę na zamiatanie ulic.


A co masz przepraszam do pracy w iSpocie ? Hańbi ? To szukaj w naszych czasach pracy w wieku 23 lat mistrzu :)

#7 michał1985

michał1985
  • 229 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 marca 2013 - 09:51

A co masz przepraszam do pracy w iSpocie ? Hańbi ? To szukaj w naszych czasach pracy w wieku 23 lat mistrzu :)


Nie mam nic do pracy w iSpocie, sam będąc w tym wieku pracowałem w handlu. Mam natomiast wiele do braku wiedzy i opowiadania bzdur przez takiego pracownika, bo skoro nie ma odpowiednich kwalifikacji nawet do takiej pracy to niech sobie poszuka takiej, do której się nada.

#8 AKleks

AKleks
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2013 - 11:14

Nie mam nic do pracy w iSpocie, sam będąc w tym wieku pracowałem w handlu. Mam natomiast wiele do braku wiedzy i opowiadania bzdur przez takiego pracownika, bo skoro nie ma odpowiednich kwalifikacji nawet do takiej pracy to niech sobie poszuka takiej, do której się nada.


Ale przepraszam chyba sie dp końca nie zrozumielismy.. zarzucasz mojemu.ziomeczkowi brak wiedzy i opowiadanie bzdur a.z.tego co mi wiadomo to miał rację bo rzeczywiście to byl klej i walnięta matryca.. wiec gdzie tu są Twoje argumenty na jego osobę ? Proszę Cię nie hejtuj człowieka którego w sumie nie znasz :) Peace.

#9 michał1985

michał1985
  • 229 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 marca 2013 - 21:09

Generalnie rozchodzi się o to, że to nie klej "smaruje matrycę". Napisałem to już w pierwszym poście, ale chyba nie czytasz zbyt dokładnie.

#10 tomas1973

tomas1973
  • 245 postów
  • SkądCork. IRL

Napisano 31 marca 2013 - 06:23

Nie ma sensu "kleic" nowego wątku tu masz Twoj problem opisany szczegolowo:) http://myapple.pl/ko...na-matrycy.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych