Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wygraj nowego iPoda Nano! Zaprojektuj logo firmie Mobilus Motor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#76 tratkiewicz

tratkiewicz
  • 525 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 15:32

gratuluję zwycięzcy

#77 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 15:40

a może starczy, tak tych gratulacji? lepiej bedzie jak wyślecie je na PW.

#78 stokrotka32

stokrotka32
  • 9 postów

Napisano 15 października 2007 - 16:35

ja też gratuluję zwycięzcy, ale prawdę mówiąc myślałam na początku, że ktoś sobie żartuje z tym zwycięzcą :) Między innymi ten szary rzucił mi się w oczy. Zawsze mówię nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło. Ja przynajmniej pobawiłam się rysowaniem i poduczyłam się , bo od niedawna mam internet i za dużo jeszcze nie wiem.

#79 binio

binio
  • 155 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 15 października 2007 - 18:46

Ludziska o co chodzi. Przecież szary będzie drukowany z czarnej matrycy. W druku kolor szary to czerń o mniejszym natężeniu niż 100%. W przypadku zwycięzcy to na moje oko 50-60% czerni. No chyba że komuś się nudzi :rolleyes: i zamiast procentowej zawartości czerni wymyśli sobie szary z Pantonu. Co równa się dodatkowym kosztom (jedna matryca więcej do wykonania). Ale zwycięzcy chyba o to nie chodziło Przy okazji gratulacje :idea:

#80 pejot

pejot
  • 312 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2007 - 18:54

Trzeba umieć przegrywać. Każdy konkurs jest "ustawiony". W tym sensie, że jury ma własne, subiektywne oceny i nie ma to nic w wspólnego z osądem obiektywnym, który zresztą nie istnieje. Mogli wybrać najbrzydsze logo wg. wszystkich uczestników i nic nam do tego. Koniec pieśni.

#81 lebo

lebo
  • 6 postów
  • SkądLodz

Napisano 15 października 2007 - 22:18

Dziekuje wszystkim za gratulacje. Pejot masz racje wszystko zalezy od jury, tym razem padlo na mnie. Pozdrawiam Leszek Boruszczak
  • Heidi lubi to

#82 bronal

bronal
  • 5 postów

Napisano 16 października 2007 - 07:15

?

Super, gratulujemy zwycięzcy. Poza tym jak to już ktoś wspomniał szary należy do siatki czarnego (czy jakoś tak, wybaczcie jeśli źle napisałem), także to raczej nie przekręt.


Wiesz różowy też należy do siatki czerwonego. Jak czerwony to czerwony, a jak czarny to czarny, a nie szary.

#83 binio

binio
  • 155 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 16 października 2007 - 08:59

Trzymajcie mnie bo nie zdzierżę. Dobra wychodzę stąd. No bo nie zdzierżę!

#84 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 16 października 2007 - 09:23

Zamykam ten temat. Jeśli chcecie to możecie o tym dyskutować na PW.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych