Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wygraj nowego iPoda Nano! Zaprojektuj logo firmie Mobilus Motor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 września 2007 - 21:05

Konkurs na odświeżenie logo – logotypu firmy Mobilus Motor.

Wygraj nowego iPoda nano!

Dołączona grafika


Zaprojektuj logo firmie Mobilus Motor

Dołączona grafika


Warunki konkursu:

1. Dopuszczalne kolory:
- czerwony
- czerwony-czarny
- czerwony-czarny-biały
2. Czcionka logotypu dowolna.
3. Nowe logo powinno nawiązywać do starego wzoru.
4. Każda osoba biorąca udział w konkursie deklaruje, że w przypadku wygranej zrzeka się całości autorskich praw majątkowych do swojej pracy na rzecz firmy Mobilus Motor sp. z o.o. co oznacza, że wyłącznie Mobilus Motor Sp. z o.o. przysługiwać będą wszelkie prawa do wykorzystania logotypu na wszelkich znanych polach eksploatacji w tym w szczególności do reprodukcji, powielania.
5. Pod uwagę będą brane tylko propozycje graficzne zawierające dopisek: „Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy”.
6. Nagrodą w konkursie jest nowy iPod Nano 4GB (nagroda stanowi wynagrodzenie w rozumieniu przepisów ustawy Prawo autorskie).
7. Ogłoszenie zwycięzcy konkursu odbędzie się 10 października 2007 r. na łamach forum MyApple.pl
8. Nagroda zostanie dostarczona na adres wskazany przez zwycięzcę w ciągu 7 dni roboczych.

Propozycje mogą być umieszczane w tym wątku i/lub wysyłane na adres tcala@mobilusmotor.com

#2 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2007 - 21:08

Żadnych wymagań technicznych odnośnie logo? :) Czyli można zaprojektować w FotoSklepie i zapisać jako bitmapę? :)

#3 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 września 2007 - 21:16

Tak, żadnych.

#4 flobar

flobar
  • 36 postów

Napisano 27 września 2007 - 16:36

Nano 4G? z przyszlosci go biora ? :P czy moze jedna generacje przespalem ?

#5 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 września 2007 - 16:43

No i co to znaczy "czerwony"? :) Czepiam się, ale to jest ważne.

#6 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 września 2007 - 18:05

Nano 4G? z przyszlosci go biora ? :P czy moze jedna generacje przespalem ?


Pomyłka, będzie to najnowszy Nano 4GB


Co do kolorów, zostańmy przy czerwonym (255,0,0 lub 0,99,95,0 ;) - (dokładne CMYKi są rzeczą wtórną )
Celem konkursu jest - odnowione logo i logotyp

#7 tobiks-1355df9ad8

tobiks-1355df9ad8
  • 41 postów

Napisano 27 września 2007 - 18:22

witam wszystkich, to mój pierwszy post na tej stronie... nie pamietam od jak dawna wchodzę na stronę a wchodzę codziennie jesli mam dostęp do internetu :) a dopiero teraz sie zarejestrowalem... powiem szczerze, zachęcil mnie konkurs na logo. Nie jestem profesjonalistą w tej kwestji ale postarałem się cos sklecić - a nuż się komuś spodoba? Pozdrawiam, wszystkich!! - tobiks

#8 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 27 września 2007 - 20:42

Można zamieścić tylko jedno logo czy można zrobić kilka wersji ?;)

#9 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 września 2007 - 20:56

im więcej tym lepiej ;)

#10 Peyotl

Peyotl
  • 11 postów

Napisano 28 września 2007 - 09:52

Hej a jaki jest termin 9 pazdziernika? POzdrawiam

#11 Birbag

Birbag
  • 9 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 28 września 2007 - 14:10

Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy

#12 binio

binio
  • 155 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 28 września 2007 - 18:44

A mi wpadł do głowy taki pomysł żeby pobawić się tymi trójkątami. Takie niby "M"
Dołączona grafika
Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#13 baxors

baxors
  • 28 postów
  • Skądznienacka

Napisano 28 września 2007 - 23:37

Witam.
Zgłaszam swoją kandydaturę w konkursie.

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

UWAGA! Zamieszczone niżej logo zawiera "znak wodny" aby zapobiec kradzieży projektu. Logo bez "znaku wodnego", czyli ostateczny projekt, wysłałem Państwu na adres tcala@mobilusmotor.com z adresu marcinbar1@gmail.com.

Dołączona grafika

#14 Birbag

Birbag
  • 9 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 29 września 2007 - 11:28

Druga moja propozycja a raczej wariacja pierwszego

Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#15 PatrickMP3

PatrickMP3
  • 12 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 września 2007 - 12:14

Propozycje loga

Mój pierwszy post, mam nadzieję iż nie ostatni ;) Witam serdecznie Wszystkich i zabieram sie do roboty za konkursowe loga. Może nie są to cudy designu, jednak warto było pokombinować.
I oświadczenie, a jakże:
Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

PRACE KONKURSOWE POSIADAJĄ NAŁOŻONY ZNAK WODNY Z MOIM NICKIEM, PRACE BEZ ZNAKU WYSŁAŁEM NA PODANY ADES z meila jak na forum ;)

Propozycja pierwsza:
Dołączona grafika

Druga propozycja:
Dołączona grafika
(nie jestem pewny czy odpowiedni odcień czerwieni)

Mam nadzieje, że coś wpadnie w oko.

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 13:33 ----
Literówka w pliku- poprawiam sie ;)
Dołączona grafika

#16 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 29 września 2007 - 14:14

Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 16:23 ----
Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#17 tobiks-1355df9ad8

tobiks-1355df9ad8
  • 41 postów

Napisano 29 września 2007 - 16:21

Widze ze juz kilka log zostało zamieszczonych na forum, dlatego ja też zamieszczam...
Widze nawet ze ostatnie logo ma chyba identyczną czcionkę co w moim - zbieg okolicznosci (ja stworzylem i wyslalem logo mailem dwa dni temu).
Poza tym moj pomysł polegał na stworzeniu z trojkątow elementu przypominającego jakiś wiatrak/radiator/coś mechanicznego :)

a oto ono:

Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#18 nimloth

nimloth
  • 1 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 września 2007 - 18:33

Dołączona grafika


Zapoznałam i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 20:15 ----
i druga propozycja:

Dołączona grafika


Zapoznałam i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#19 corvusfrugilegus

corvusfrugilegus
  • 33 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 września 2007 - 19:41

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.


O cholercia! pomyłka. (t.j. literówka w nazwie). Już poprawiam,

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 20:53 ----
Dołączona grafika

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 20:55 ----
Dołączona grafika

#20 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 29 września 2007 - 20:54

i może ja w tym wezmę udział...:)

Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#21 corvusfrugilegus

corvusfrugilegus
  • 33 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 września 2007 - 21:03

Kolejne pomysły:
Dołączona grafika
Zapoznałam i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 22:18 ----
Dołączona grafika
Zapoznałam i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

---- Dodano 29-09-2007 o godzinie 22:23 ----
Bardzo przepraszam, ale gwoli ścisłości - jestem mężczyzną. Skopiowałem tylko oświadczenie z któregoś z postów powyższych i (ponieważ nie zerknąłem na rodzajnik) wyszło jak wyszło. Dlatego, żeby nie było nieporozumień piszę raz jeszcze:

ZapoznałEM i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#22 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 września 2007 - 12:05

Wow, że też wcześniej konkursu nie zauważyłem. Zaraz zabierma się do pracy :)

#23 kasaja5

kasaja5
  • 1 postów

Napisano 30 września 2007 - 15:50

[url=http://www.wrzuta.pl/obraz/wsdPMU3GIJ/mobilus]Dołączona grafika[/url]

druga wersja

[url=http://www.wrzuta.pl/obraz/6pSwsTu5R3/mobilus2]Dołączona grafika[/url]


Zapoznałam i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#24 michauex

michauex
  • 102 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 września 2007 - 17:02

Mobilus Motor

Dołączona grafika

Zapoznałem i zgadzam się z warunkami konkursu i w przypadku wygranej zrzekam się na rzecz Mobilus Motor Sp. z o.o. całości autorskich praw majątkowych do mojej pracy.

#25 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 września 2007 - 17:13

Takie pytanie po obejrzeniu ostatniej pracy - czy dopuszczalne są też kolory takie jak szary?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych