Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

30% rabatu na abonament Orange


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#26 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 11 października 2013 - 13:59

A co to ma wspólnego? Oni owszem, proponują abonament, ale telefonów do niego nie ma. Taka oferta sim-only.


Taniej mnie wyszły dwa sim only z nju + telefon z wolnego runku, niż abo z telefonem...taka prawda...ale operatorzy lecą na ludzkim lenistwie...i w sumie nie dziwię im się :)

#27 kamikox

kamikox
  • 346 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 października 2013 - 18:20

Ja używam telefonu w nju na abonament i mam telefon z wolnego rynku. płacę poniżej 40zł bo tylko gadam i piszę.
Nie mam nawet zamiaru przechodzić nigdzie na tą chwilę.
PS. Taniej wychodzi ten abonament z nju niż każdy inny z telefonem od operatora w ofercie do 79zł miesięcznie.

- - - Połączono posty - - -

...ale nju nawet chyba nie ma takich kart na mieście, tylko wysyłkowo (przynajmniej tak było do niedawna), więc jasne że target abonamentowy.


Mają w kioskach itp.
Bynajmniej tak jest u nas, w Warszawie.
A doładowania się kupuje zwykłe Orange.

#28 mariuszbejzel

mariuszbejzel
  • 2 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2013 - 06:31

ja tez poproszę może coś fajniejszego zaproponują niż play

#29 krystiano91

krystiano91
  • 44 postów

Napisano 25 listopada 2013 - 22:15

Gdyby ktoś potrzebował kodów 30% na abonament może do mnie napisać :)

#30 Celako

Celako
  • 48 postów
  • SkądKoziegłowy, Poznań, Poland, Poland

Napisano 05 grudnia 2013 - 11:37

Gdyby ktoś potrzebował kodów 30% na abonament może do mnie napisać :)


Wysłałem wiadomość na PW z prośbą o kod.

#31 Celako

Celako
  • 48 postów
  • SkądKoziegłowy, Poznań, Poland, Poland

Napisano 17 marca 2014 - 13:22

Czy ktoś posiada jeszcze kody do Orange?

#32 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 20 marca 2014 - 01:02

Tez bym sie pisal ;-)...

#33 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 20 marca 2014 - 08:25

120zl*24miesiace=2880zl+579zl=3459zl
3459zl-2900zl*=599zl
599zl/24miesiace=23zl

Znajdziesz oferte za 23zl majaca to wszystko co moja?
Jedyne co laczy mnie z orange to umowa na iphone, jest to dobra oferta wiec wydaje mi sie, ze trzeba informowac innych ludzi o niej. Pozatym jesli reklamowanie czegos dobrego jest niedozwolone na forum, to prosze o usuniecie operatora z moich postow.

Poprzedzajac pytania, nie nie mam problemow z zasiegiem.

*cena iphone (np w apple store), (zaokraglam bo nie wiem ile kosztuje dokladnie)


Ja mam lepszą. Też od Orange.

- - - Połączono posty - - -

Ja mam lepszą. Też od Orange.


No to liczymy... 23 abonamenty po 88pln (30% zniżki na ten za 159 plus zniżki za Neostradę telefon etc) = 2024pln
Pierwszy abonament wyniósł mnie 178 pln.
Słuchaweczka 5S- 849 Wychodzi 3051pln. Odejmuję 300 pln które dostałem na zakupy od Orange poprzez Groupona. Zostaje 2751, czyli poniżej sklepowej ceny samego telefonu.
Odejmujemy wartość telefonu- 2900. Wychodzi że abonament mam za darmo, a telefon mam w nieoprocentowanych ratach do których na dodatek dołoży mi ktoś 150pln. A abonamencie mam nielimitowane do wszystkich kom. i stacj. , nielimitowane smsy, 2.5GB internetu.

#34 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 20 marca 2014 - 17:56

Dlaczego odejmujecie wartość telefonu 2900zł przecież wartość nowego 5s z orange to ok 2200zł.

#35 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 20 marca 2014 - 18:01

Dlaczego odejmujecie wartość telefonu 2900zł przecież wartość nowego 5s z orange to ok 2200zł.


Bo operatorzy nie kupują telefonów na allegro?

#36 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 20 marca 2014 - 18:04

No tak ale w apple store nie ma simlocka i telefonu nie serwisuje regenersis ale nikt wam nie broni sie oszukiwać.

#37 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 20 marca 2014 - 18:14

No tak ale w apple store nie ma simlocka i telefonu nie serwisuje regenersis ale nikt wam nie broni sie oszukiwać.


Wiesz, też nie każdego stać, żeby wydać od razu 2,2k zł. Dla innych abonament jest wygodniejszy niż np pp. Jeśli już się ktoś decyduje na abonament to szuka najkorzystniejszej dla niego oferty i sam przyznasz, że lepiej jest płacić mniej niż więcej za tą samą rzecz / usługę.

#38 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 20 marca 2014 - 18:31

Wiesz, też nie każdego stać, żeby wydać od razu 2,2k zł. Dla innych abonament jest wygodniejszy niż np pp. Jeśli już się ktoś decyduje na abonament to szuka najkorzystniejszej dla niego oferty i sam przyznasz, że lepiej jest płacić mniej niż więcej za tą samą rzecz / usługę.

Ja tego nie neguję, sam na początku stycznia skorzystałem z oferty Orange bo się mega opłacało bo abonament jest wygodny - kto ma czas żeby pilnować pakietów, włączyć minuty kodem itp.
Chodzi mi o waszą matematykę, po pierwsze telefon na wolnym rynku nie jest tyle wart, po drugie orange na pewno kupiło go dużo taniej w hurcie a po trzecie na pewno na nas zarobią.

#39 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 20 marca 2014 - 21:29

Ja tego nie neguję, sam na początku stycznia skorzystałem z oferty Orange bo się mega opłacało bo abonament jest wygodny - kto ma czas żeby pilnować pakietów, włączyć minuty kodem itp.
Chodzi mi o waszą matematykę, po pierwsze telefon na wolnym rynku nie jest tyle wart, po drugie orange na pewno kupiło go dużo taniej w hurcie a po trzecie na pewno na nas zarobią.


Argumenty godne podziwu. Wyobraź sobie (jeśli potrafisz) że istnieją ludzie, którzy kupują telefony w sklepach, a nie na Allegro. Powiem ci w zaufaniu że takich ludzi jest całkiem sporo. A w uczciwych i rzetelnych wyliczeniach powinno się podawać cenę detaliczną, a nie wolnorynkową.

- - - Połączono posty - - -

No tak ale w apple store nie ma simlocka i telefonu nie serwisuje regenersis ale nikt wam nie broni sie oszukiwać.


Mój też nie ma. A jest z Orange. A kto serwisuje telefony kupione w MM, sklepie Apple, iSpocie etc ? Wiesz ?

#40 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 20 marca 2014 - 21:52

Argumenty godne podziwu. Wyobraź sobie (jeśli potrafisz) że istnieją ludzie, którzy kupują telefony w sklepach, a nie na Allegro. Powiem ci w zaufaniu że takich ludzi jest całkiem sporo. A w uczciwych i rzetelnych wyliczeniach powinno się podawać cenę detaliczną, a nie wolnorynkową.

- - - Połączono posty - - -



Mój też nie ma. A jest z Orange. A kto serwisuje telefony kupione w MM, sklepie Apple, iSpocie etc ? Wiesz ?


W sklepie galerii handlowej widziałem nowego IP5s za 2299zł z Orange. Jest wiele innych sklepów niż allegro gdzie można bez problemu dostać nowego 5s poniżej 2500zł.
Wartość detaliczna w Orange to 3119zł więc taką kwotę powinieneś do wyliczenia podstawić.
Co do simlocka to gratuluje ściągnięcia.

#41 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 21 marca 2014 - 07:47

W sklepie galerii handlowej widziałem nowego IP5s za 2299zł z Orange. Jest wiele innych sklepów niż allegro gdzie można bez problemu dostać nowego 5s poniżej 2500zł.
Wartość detaliczna w Orange to 3119zł więc taką kwotę powinieneś do wyliczenia podstawić.
Co do simlocka to gratuluje ściągnięcia.


Tyle że telefony do takich sklepów trafiają najcześciej nie od dystrybutora w Polsce, a od ludzi, którzy wzięli je na umowę/przedłużenie, nie chcą sie bawić w Allegro/Tablicę/Ebay i sprzedają je lub dają w komis do takiego sklepu. 2299 powiadasz... Hmmmm to cena hurtowa u polskiego dystrybutora musiała by wynosić ok 2000 za sztukę. NIE jest to możliwe. Dystrybutor Apple dający 30 % upustu w hurcie w stosunku do ceny detalicznej ? Dobry żart !!!

#42 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 21 marca 2014 - 08:57

A jaka to różnica - finalnie dostajesz to samo co od Operatora.

#43 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 21 marca 2014 - 14:01

A jaka to różnica - finalnie dostajesz to samo co od Operatora.


A taka że sam sobie zaprzeczasz. Nie pisałem że jest różnica. Pisałem tylko że cenę telefonu jaką należy przyjąć do wyliczeń to cena dystrybutora. Nie zaś cena od jakiegoś tam pana X ze sklepu, który dostał iPhone'a w komis i nowy może u niego kosztować 2300 z prostego jak drut powodu-
i tak komuś się opłaci 2000-2300 jak go wziął n.p. za złotówkę. Aż tyle.

#44 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 21 marca 2014 - 15:30

Mógł go dostać za darmo czym różni się taki Iphone od wysepki z telefonami od sztuki z salonu możemy nawet założyć ze sąsiadują ze sobą w centrum handlowym. Nic nie przeczę cały czas piszę o tym samym - dlaczego jeden wg ciebie jest wart 2900zł a drugi wg sprzedawcy 2300zł - to jest dokładnie ten sam produkt.

#45 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 21 marca 2014 - 19:10

Mógł go dostać za darmo czym różni się taki Iphone od wysepki z telefonami od sztuki z salonu możemy nawet założyć ze sąsiadują ze sobą w centrum handlowym.
Nic nie przeczę cały czas piszę o tym samym - dlaczego jeden wg ciebie jest wart 2900zł a drugi wg sprzedawcy 2300zł - to jest dokładnie ten sam produkt.


Aha, czyli w wyliczeniach ile warty jest abonament danego operatora i jak jest opłacalny równie dobrze można przyjąć cenę iPhona 5s na poziomie 1400 za nówkę, bo za tyle mojemu sąsiadowi opchnął go jego szwagier. No to w takim razie tutaj nasza dyskusja powinna się w tym momencie zakończyć....

#46 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 22 marca 2014 - 01:05

Aha, czyli w wyliczeniach ile warty jest abonament danego operatora i jak jest opłacalny równie dobrze można przyjąć cenę iPhona 5s na poziomie 1400 za nówkę, bo za tyle mojemu sąsiadowi opchnął go jego szwagier. No to w takim razie tutaj nasza dyskusja powinna się w tym momencie zakończyć....


Tyle za ile można kupić w sklepie, allegro komisie.
Na tym zakończmy dyskusje.

Na koniec też się pochwalę bo od Orange w abonamencie 63zł dostałem za 1zł Samsunga Galaxy S3 wartego 1779zł więc twoją matematyką wyszło mi że Orange także na mnie dołoży do interesu.
Wziąłem też abonament dla brata - abonament 49zł i Lumia 920 za 1zł - warta 2259zł więc tutaj Orange do interesu dołoży prawie 1100zł.

#47 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 22 marca 2014 - 10:29

Tyle za ile można kupić w sklepie, allegro komisie.
Na tym zakończmy dyskusje.

Na koniec też się pochwalę bo od Orange w abonamencie 63zł dostałem za 1zł Samsunga Galaxy S3 wartego 1779zł więc twoją matematyką wyszło mi że Orange także na mnie dołoży do interesu.
Wziąłem też abonament dla brata - abonament 49zł i Lumia 920 za 1zł - warta 2259zł więc tutaj Orange do interesu dołoży prawie 1100zł.


Tak, jmasz abaolutną rację, bo jak wiadomo wszystkim - Orange i T- mobile zaopatrują się w telefony na Allegro i w sklepikach w centrach handlowych u pana Bogdana.

#48 Robex741

Robex741
  • 37 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 25 września 2014 - 08:19

W orange jeżeli ktoś ma na abonament to wystarczy pójść do salonu i powiedzieć, że chcę odejść do innej sieci. Pracownik musi nas połączyć ze specjalną linią, która oferuje około 30% rabatu na abonament i telefon:)

#49 choinapvr

choinapvr
  • 1 postów

Napisano 28 kwietnia 2015 - 08:28

WItam,

czy posiada ktos kod rabatowy na abonament w Orange?

Planuje zakup iPhona 6 (wymiane modelu 4s) ale ceny sa kosmiczne w nizszych abonamentach natomiast w wyzszym planie cena jest do zaakceptowania.

 

Prosze o pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam



#50 Negatyf

Negatyf
  • 317 postów

Napisano 30 kwietnia 2015 - 08:37

Po 8 latach abonamentu w T-Mobile powiedziałem nie, nigdy więcej uwiązania na rok czy dwa lata. 24 miesiące trzeba płacić rachunku nie ważne czy korzystamy czy nie, czy wygadamy 30 minut czy 400. Kiedyś myślałem - rozmowy bez limitu, dobra opcja. Tylko później zastanowiłem się ile ja potrzebuje? Nie rozmawiam 1000 minut miesięcznie. Dla każdego ważne jest coś innego. SMSów już się nie wysyła, Facebook, Whatsapp albo cokolwiek innego, więc najwazniejszą rzeczą jest internet.


Komputer:  MacBook Pro Retina 13.3'' Late 2013 2.4/8/256

Telefon:  iPhone 5S 64GB Space Grey

NAS: Synology DS213j + 2x4TB WD Red Edition





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych