Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Naprawa wyceniona na więcej niż cena Macbooka


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 boogen

boogen
  • 1 posts

Posted 27 February 2013 - 19:31

Oddałem do serwisu mojego zalanego Macbooka, 13'' kupionego w listopadzie. Dzisiaj zadzwonili do mnie z wyceną i naprawa kosztowałaby 8100 zł. Macbook kosztował 5600 zł i wydaje się bez sensu, że naprawa kosztuje więcej, niż nowy Macbook. Pani z iSpot nie wiedziała dlaczego tak jest, dzwoniłem też na infolinię Apple, ale też nie potrafili tego wytłumaczyć. Co o tym sądzicie? Jakie mam inne możliwości? Myślę, że jak tylko wróci z serwisu, to oddam go gdzieś do serwisu we Wrocławiu.

#2 arvika

arvika
  • 1501 posts
  • Płeć:
  • SkądKraków

Posted 28 February 2013 - 01:47

Klasyka :-) Serwis autoryzowany ma politykę wymiany części a nie naprawy poszczególnych podzespołów. Weź tego Maca i udaj się do specjalistycznego serwisu Apple tylko nie autoryzowanego. Naprawy po zalaniach są w większosci przypadków możliwe, na dodateg za duuuużo mniejsze pieniądze.

#3 virgin71

virgin71



  • 12562 posts
  • SkądWrocław

Posted 28 February 2013 - 08:27

Generalnie zależy co się tam stało. Najdroższą ceną może być jednak kwota nieprzekraczająca 3k. Wtedy jest wymiana praktycznie całego komputera. Kwota zaproponowana przez iSpot jest śmieszna. Możesz podrzucić, możesz napisać na PW.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users