Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

1Password - Password Manager and Secure Wallet od AgileBits


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 kefas198

kefas198
  • 72 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 05 czerwca 2014 - 19:57

1Password (iOS) - kupiłem po wcześniejszym oddaniu (i nie ma...) Witam! Zakupiłem kiedyś na iOS program "1Password", ale oddałem go po kilku dniach, gdyż kolega wskazał mi dużo tańszy odpowiednik... Jednakże po kilku miesiącach pojawiła się w promocji wersja 1Password na osx (50%), więc kupiłem... W związku z tym wypadało mi kupić także wersję na iOS... akurat też pojawiła się w promocji 50%... Teraz kupiłem nowego iPhone i nie mam tej aplikacji... muszą ją kupić za 16 euro... Co się mogło stać? Przeglądając teraz rachunek bankowy niestety nie znalazłem transaksji za drugi zakup wersji na iOS... Czy jest możliwe, że nie pobrało i dlatego teraz programu nie mam? Jeśli tak, to czy mogę go nabyć w tej promocji 50%, w końcu jeśli pojawił się jakiś błąd i nie rozliczyło transakcji, to nie jest to mój problem... Jak/z kim mogę się skontaktować? Dziękuję za informacje

#27 krzysztofb

krzysztofb
  • 73 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 czerwca 2014 - 04:40

Skoro "oddałeś" aplikację to transakcja zakupu została anulowane i tym samym możesz ją kupić tylko w tej cenie w której jest teraz.

#28 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 06 czerwca 2014 - 07:30

mówisz o appce na iOS w piszsz w dziale do OS X :/

#29 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 czerwca 2014 - 09:14

Przeniosłem, proszę nie śmiecić na forum.

#30 kefas198

kefas198
  • 72 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 06 czerwca 2014 - 09:22

Przepraszam, przeoczyłem dział... @krzytofb wyglądało to po kolei tak: 1. Kupiłem 1Password w normalnej cenie 2. Oddałem po 2 dniach --- pół roku później 3. Kupiłem 1Password z rabatem 50% 4. Użytkowałem program aż do formatu telefonu (zmiany na nowy). Nigdzie nie ma w historii, że kupowałem ten program drugi raz, i jak zauważyłem przeglądając historię konta bankowego - nie pobrało mi pieniędzy za drugi zakup. Dlaczego? Czy pojawił się jakiś błąd i dlatego nie pobrało pieniędzy drugi raz? (Nie wiedziałem o tym). Czy mogę go odzyskać w tej promocyjnej cenie?

#31 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 06 czerwca 2014 - 18:03

Nie do końca znam sprawę ale przybliże na tyle na ile potrafię i mi sie wydaje. Ostatnio były newsy ze apple blokuje możliwość pobrania za free aplikacji która sie wcześniej zwróciło. Wiec pewnie ten bug Ciebie dotyczył. Teraz musisz kupić, zapłacić i będzie si.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych