Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4 nie laduje baterii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 31 stycznia 2013 - 19:19

Witam, mam problem, moj iphone nie laduje baterii. Gdy podłaczyłem baterie pod inna plyte glową, normanie sie naladowala. Wymieniłem także dock, ale nic nie dalo. Jaki może byc problem?

#2 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 31 stycznia 2013 - 23:39

dodam, ze nie widac jak sie rozladowuje tzn % baterii jest ciagle taki sam dopiero jak sie wylaczy i wlaczy telefon to sie zmienia

#3 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 21:28

Po moich obserwacjach zauważyłem że bateria laduje sie gdy telefon jest wylaczony

#4 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 02 lutego 2013 - 21:31

Restore z przywracaniem kopii albo zwykły hard reset (google it) .

#5 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 00:25

restore ani hard reset nie pomaga

#6 MrJames

MrJames
  • 367 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 lutego 2013 - 00:29

W takim razie jest to wada. Pójdź do miejsca gdzie ho kupiłeś, ukarz fakturę itp. i muszą wymienić na nowy.

#7 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 00:37

Telefon nie jest nowy. Myśle ze cos zostalo uszkodzone na plycie glownej ale nie wiem co

#8 ixion

ixion
  • 347 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lutego 2013 - 10:32

Jak to się zaczeło? Nagle? Po aktualizacji? Dostałeś już takiego? Był zalany? Spadł? Jest gdzieś uderzony na ramce od upadku? Był już naprawiany? Więcej info, więcej info.

#9 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 18:21

Ciężko jest to powiedzieć bo go kupiłem takiego. Zalany prawdopodobnie nie był bo wszystkie czujniki sa białe, spaść na pewno spadł bo jest potluczony z tylu i z przodu. Na ramce, ciezko mi powiedzieć sa obicia na ramce ale nie duze Dziwi mnie to ze gdy jest wylaczony to sie laduje, czyli modul ladowania powinien byc dobry

#10 ixion

ixion
  • 347 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lutego 2013 - 20:23

No właśnie raczej wydaje się być popsuty a dokładnie uszkodzony, generalnie sam tego nie naprawisz i pozostaje ci tylko serwis i nie jest powiedziane że ci to naprawią, mógł byś jedynie wygrzać płytę główną stacją hot air na własną ręke ale pewnie takiej nie posiadasz więc tylko serwis.

#11 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 04 lutego 2013 - 01:01

Odkręć tylną klapkę i ją zdejmij. Odkręć baterię i ją wyjmij, następnie odkręć 2 śrubki z połowie płyty głównej i zdejmij metalową pokrywkę, dalej odepnij taśmę która jest tam umiejscowiona i zrób tego miejsca zdjęcie które rzuć tutaj.
Jeśli zworki są na miejscu to oznacza uszkodzenie gdzieś dalej, najpierw to sprawdź

- - - Połączono posty - - -

Odkręć tylną klapkę i ją zdejmij. Odkręć baterię i ją wyjmij, następnie odkręć 2 śrubki w połowie płyty głównej i zdejmij metalową pokrywkę, dalej odepnij taśmę która jest tam umiejscowiona i zrób tego miejsca zdjęcie które rzuć tutaj.
Jeśli zworki są na miejscu to oznacza uszkodzenie gdzieś dalej, najpierw to sprawdź

#12 Daamian

Daamian
  • 102 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 16:47

Telefon już dawno rozebralem na części pierwsze, masz na myśli gniazdo docka ? Jeśli tak to zrobię foty jak będę na kompie ale wydaje się ze wszystko jest w porzadku. Wątpliwe żeby to było bo % baterii zmienia się dopiero gdy wyłącze i wlacze telefon

#13 makma

makma
  • 4 postów

Napisano 08 maja 2013 - 20:47

Witam, posiadam iphona 4 od około pół roku mam problem z ładowaniem. Gdy podłączam tel. do ładowarki on zaczyna ładować za chwilkę przestaje i po chwili znowu się ładuję i tak w kółko, zawsze gdy podłączam telefon po podłączeniu kabla muszę poczekać z 15 minut i wtedy jak włączę go do prądu zaczyna normalnie ładować. Zaznaczę, że ładuję na oryginalnym kablu, próbowałem na innym od nowego iphona i jest to samo. Wymieniłem również baterię nie pomogło to wymieniłem gniazdo usb i też nic. Wyczytałem, że to może być płyta główna ale nie wiem czy inwestować. Może ktoś się spotkał z takim problemem to byłbym wdzięczny za podpowiedź.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych