Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[18-12-2005 MMM] spotkanie forumowiczów z Warszawy i okolic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#26 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 16 grudnia 2005 - 22:24

Ja bym się chętnie z Wami spotkała, bo większości w ogóle nie znam, ale niestety zaniemogłam trochę i muszę poleżeć w łóżeczku :/ Będę w Wami duchem! :mrgreen:

#27 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 16 grudnia 2005 - 22:27

:x

#28 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 grudnia 2005 - 23:20

Będę z moją lepszą połową, pewnie od 16. Lokalizacja dowolna, może być i PianoBar.

#29 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 17 grudnia 2005 - 10:12

Ok to się widzimy... to jest dosłownie po drugiej stronie torów od salonu apple na polnej/pl Politechniki

[ Dodano: 2005-12-17, 10:13 ]
Nie bede miał jeszcze shufelki... bo nieprzyszła... :evil: Poczta Polska :x

[ Dodano: 2005-12-17, 22:02 ]
Shufle doszło.. i na MMM było więc się nie wstydzi.. a Ci co nie byli niech się wstydzą.

Impreza super udana byli HWojtek Macabra Myapple MacAG JSG i oczywiście jako ozdoba całości Ukochajka JSG Monika ze swoją Shufelką...
zaraz pojawią sie fotki ;)


[ Dodano: 2005-12-17, 22:31 ]
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#30 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 17 grudnia 2005 - 22:59

aleśmy fotogieniczni ;) :lol: 8)

#31 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:00

moim zdaniem spotkanie bardzo udane :) poznalismy osobiscie Hwojtka, ktory okazal sie bardzo sympatycznym kolesiem :P trzeba juz zaczac zbierac jeszcze wieksza ekipke na MMM przedsylwestrowe :mrgreen: :mrgreen: co wy na to zeby stworzyc dział MMM ( Macintosh Maniac Meeting :mrgreen: ) i umieszczac tam wszytskie lokalne spotkania orgranizowane przez forumowiczow? na forum przeciez jest duuuzo wiecej osob zarejestrowanych jako mieszkancy wawy? czemu frekwencja jest zawsze niewielka? do administracji: jest mozliwosc wyslania maila do grupy np. uzyszkodnikow zarejestrowanych w wawie np z informacja o MMM?

#32 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:07

ale cuś pirfsze... i drugie chiba tyż... siem nie ładujom :-/

#33 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:09

JSG skąd te rumieńce na policzkach :mrgreen:

#34 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:10

Zieńdobły. Ogólnie jestem sympatycznym kolesiem, więc zapraszam na następne meetingi!!! :lol:

#35 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:10

Niezła impreza 8) Kurcze, przydałby mi się taki neon z jabłkiem w pokoju, zamiast lampki... :mrgreen:

#36 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:15

No, i Mac_Abra jakby trochę odmłodniał... (to pewnie ta fryzura! :mrgreen: )

#37 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 17 grudnia 2005 - 23:33

JSG skąd te rumieńce na policzkach

no wiesz mimo ponad sześciu lat razem Ukochajka nadal wywołuje u mnie rumieniec na twarzy... jak to w zakochaniu :oops:


Zdjęcia sie popsuły... to fakt... ale nie mam już dostępu do kodu URL (999mineło) więc nie poprawie... może moderator tam zglądnie przy okazji.


Zieńdobły.

Ogólnie jestem sympatycznym kolesiem, więc zapraszam na następne meetingi!!!


Czy ja wim.. kolega jest ciekawy... ale to ja jestem głównym organizatorem i to dla mnie mają przychodzić na MMM użytkownicy my jabłka. żartowałem- trochę

Ci co nie byli a mogli mają posypać głowę popiołem i całą środę chodzić tyłem... zresztą po co :?: Wystarczającą pokuta jest to że nie mają takich miłych wspomnień ;)

Do następnej razy

#38 sagat

sagat
  • 350 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 18 grudnia 2005 - 00:32

Czemu ludzie z waszawy nie przyszli ? ano dlatego ze np ja nic nie wiedzialem :( dopiero terz wyczytalem ze byl meeting a tak to bym przyszedl :[ bo i tak nie mialem nic specjalnego do roboty :]. no nic to moze jakos przed sylwestrem sie uda :)

#39 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 18 grudnia 2005 - 00:41

Następnym razem niech administracja da może ogłoszonko w newsach na stronie głównej o orgranizawanym spotkaniu... :D

#40 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 00:50

A) MMM zawsze jest ogłaszane tydzień lub dwa przed ;) tym razem to był ekspres ale też parę dni było. B) Na razie tylko Warszawa robi takie "regularne" spotkania ale jeśli wszyscy będą chcieli się tak przyklejać na głównej stronie? Jest plan stworzenia działu ale na razie administracja o tym nie wie... będziemy negocjować ;) to jest w zasadzie zarys projektu ;) który urodził się dziś :mrgreen: Co do spotkania w końcu grudnia to w przyszłym tygodniu postawie taką propozycje i będziemy szukać optimum bo Przemion chciał się pokazać a i "my jabłka" nie mamy jednakowego czasu w tym świątecznym czasie. Na razie mój projekt to piątek 30 18:00 ale jako że to jeszcze nic nie wiadomo to tylko projekt. bo jeszcze jest pomysł bliżej środka tygodnia bo wiadomo że z 30 to tak różnie bywa... już się myśli o sukniach balowych i innych takich tam... kreacjach czy frakach..

#41 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 18 grudnia 2005 - 10:01

Następnym razem niech administracja da może ogłoszonko w newsach na stronie głównej o orgranizawanym spotkaniu... :D


i chyba będzie to dobry pomysł! Każdy wchodzący na strone dowie się o meetingu. Tylko trzeba zrobić siakieś logo MMM, 505 x 150 :)

...i nie zapominajmy o AEM WhiteStok :mrgreen:

#42 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 grudnia 2005 - 10:38

ano dlatego ze np ja nic nie wiedzialem Sad


a tym wspominalem w poprzednim poście ;]

pomysl zamieszczania informacji o nowych MMM na stronie glownej to genialna sprawa... nawet tacy uzytkownicy co wchodza sporadycznie na forum zauwaza ze cos sie organizuje i moze przybęda na nasze spotkanko :P

#43 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 grudnia 2005 - 10:42

Ja np sporadycznie odwiedzam główną stronę... bookmarks mam od razu na formu :?

[ Dodano: 2005-12-18, 10:49 ]
Zapraszam do przeniesienia dyskusji do nowo powstałego wątku na ten temat w dziale propozycje zmian :idea:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych