Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Licznik transferu lub widget dla Neostrady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 grudnia 2005 - 12:33

Ciekaw jestem, czy technologia widgetów umożliwia stworzenie jednego widgetu dla różnych sieci, z możliwością uruchamiania odpowiedniej konfiguracji. Czy nasi deweloperzy znają odpowiedź na to pytanie?

#27 macplug.org

macplug.org
  • 44 postów

Napisano 29 grudnia 2005 - 13:15

umozliwiac umozliwia, tylko po co? im bardziej skomplikowany, tym wiecej zasobow (pamieci) konsumuje... tym wiecej bledow moze sie w nim pojawic.

#28 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 grudnia 2005 - 14:10

No racja - robienie z niego kombajnu pewnie nie wyszłaby mu na dobre. Ale tak czy siak, wygląda na to, że liczników nadal nie dość i kolejne sieci czekają ;-)

#29 jarasek

jarasek
  • 81 postów

Napisano 30 grudnia 2005 - 23:28

Przez ostatnie 4 dni obserwowałem panel TP i widzę, źe mój licznik NEO wykazuje jednak jakąś dziwną, odwrotną logikę w działaniu. Mam 25 GB limitu i wraz z okresem rozliczeniowym "Pozostało" wzrasta od 0 do 25 GB a parametr "Pobrano" maleje od 25 GB do 0. Jednak suma obu pozycji w dowolnym momencie zawsze daje 25 GB.

#30 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 stycznia 2006 - 16:02

Ciekaw jestem, czy technologia widgetów umożliwia stworzenie jednego widgetu dla różnych sieci, z możliwością uruchamiania odpowiedniej konfiguracji. Czy nasi deweloperzy znają odpowiedź na to pytanie?


Daje :) Kwestia opracowania skryptu odczytującego wyniki z różnych stron (dla każdej sieci osobno) i w ustawieniach dane możliwości wyboru sieci + podanie ew. parametrów jak login/hasło, itp.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych