Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Istagram - nie udało sie zalogować do FB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 omeniq

omeniq
  • 80 postów

Napisano 21 stycznia 2013 - 22:16

Witam! Mam dość dziwny problem. Mianowicie chciałem zacząć używać Istagram'u, zarejestrowałem się ładnie. Gdy poprosił mnie o dostęp do Facebooka w celu przeszukania znajomych przez przypadek kliknąłem nie pozwalaj. Niestety teraz nie mogę tego zmienić, w ustawieniach Facebooka jest niby że 'pozwalam' Istagramowi jednak ciągle ten błąd. Reboot telefonu nie pomógł, reinstall obu aplikacji również... Jakieś pomysły? :)

Pozdrawiam

https://itunes.apple...d389801252?mt=8

#2 cortez79

cortez79
  • 276 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 stycznia 2013 - 22:20

O których ustawieniach Facebooka mówisz? Ze strony www, czy z pozycji Iphona?

#3 omeniq

omeniq
  • 80 postów

Napisano 21 stycznia 2013 - 22:26

Z iPhone' wiesz, Ustawienia - Facebook - Istagram jest zaznaczony.

#4 cortez79

cortez79
  • 276 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 stycznia 2013 - 07:24

Wyloguj sie z Instagrama i z FB. Potem zaloguj FB i IS w tej kolejności i zobacz czy działa. I jeszcze w IS w opcjach - ustawienia udostępniania zaznacz FB. Powinno działać.

#5 omeniq

omeniq
  • 80 postów

Napisano 22 stycznia 2013 - 09:22

Cholera nie pomaga :/ Gdy w opcjach IS daje ustawienia udostępniania i daje facebook pyta mnie 'Istagram chce wysyłać posty Twoim znajomym w Twoim imieniu" daje ok i dalej to samo że nie można sie zalgować.. Dziwne

#6 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 22 stycznia 2013 - 09:29

Cholera nie pomaga :/ Gdy w opcjach IS daje ustawienia udostępniania i daje facebook pyta mnie 'Istagram chce wysyłać posty Twoim znajomym w Twoim imieniu" daje ok i dalej to samo że nie można sie zalgować.. Dziwne


Ja tak miałem ale z programem do zdjęć, też niechący kliknąłem nie pozwalaj i nie mogłem tego odkręcić. Przez to nie mogłem wybierać z rolki aparatu zdjęć do "obróbki".

#7 omeniq

omeniq
  • 80 postów

Napisano 22 stycznia 2013 - 11:06

Hm cholera. Chyba muszę spróbować napisać do supportu IS może coś pomogą.

#8 plair

plair
  • 14 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 30 stycznia 2013 - 03:14

Mam identyczny problem z aplikacji Insatgram korzystalem na Iphone 3G juz ponad rok temu, od roku mam 4 i wszystko dzialalo... Od poprzedniej aktualizacji (instagram) mam identyczny problem

#9 plair

plair
  • 14 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 30 stycznia 2013 - 22:10

Mam identyczny problem z aplikacji Insatgram korzystalem na Iphone 3G juz ponad rok temu, od roku mam 4 i wszystko dzialalo... Od poprzedniej aktualizacji (instagram) mam identyczny problem


OK! Piszę w nowym poście ponieważ udało się rozwiązać problem, mianowicie jeśli komuś przytrafi się taka sytuacja należy: wylogować się z systemowego konta facebook, aplikacji facebook i usunąć aplikacje instagram z telefonu. Następnie zalogować się do systemowego facebook'a i tego jako aplikacja, w wyszukiwarce wpisać instagram (facebook przekieruje nas do appstore) pobrać, zainstalować i powinno działać!

#10 Mateusz Młynarski

Mateusz Młynarski
  • 11 postów
  • SkądBrzeg, Poland

Napisano 14 marca 2013 - 18:04

Witam. Trafiłem na ten temat bo miałem identyczny problem niestety nie pomógł mi go rozwiązać. Na rozwiązanie problemu wpadłem sam. Usunąłem konto główne facebooka w ustawieniach ios zostawiłem tylko aplikacje facebook zalogowaną na moje konto. Po włączeniu Instagrama i wyszukaniu znajomych z facebooka zostałem przekierowany na stronę gdzie potwierdziłem że chce używać kota facebook w aplikacji instagram. Teraz działa wszystko cacy. Ma nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych